Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
65 μεγαλα βηματα 3 αστρα οπως παντα.3 ιντσες καλυκας S+AO 37 γρ 3αρια + 0,80 πειραματικο μπαφερ Απλος τελειος συγκετροτηρας
Δεν βλέπω όμως να το ξεπέρασε το σάπιο νοβοπάν ... .yel. .sarcastic.... ή αλλιώς δεν βλέπω full penetration .sex hard.

Kai μια σηνταγη απο μενα για Καλοκαιρι. S.+S.+S= Sea+Sun+Sex..sarcastic..buy.
.shake hands.
 
Δεν βλέπω όμως να το ξεπέρασε το σάπιο νοβοπάν ... .yel. .sarcastic.... ή αλλιώς δεν βλέπω full penetration .sex hard.


.shake hands.
Θα ηθελες να εχεις καποια μαζι σου εκει πανω που πας να τα ριχνεις με το μουλαρι......yelling..yelling.οχι τιποτα αλλο ρε φιλος να βλεπαμε και εμεις τι κανουν.sex hard. .my man.
 
Θα ηθελες να εχεις καποια μαζι σου εκει πανω που πας να τα ριχνεις με το μουλαρι......yelling..yelling.οχι τιποτα αλλο ρε φιλος να βλεπαμε και εμεις τι κανουν.sex hard. .my man.
Η αλήθεια είναι ότι το μουλάρι θα άνοιγε κουμπότρυπες στην φλίδα που έβαλες για στόχο ... :D:cool: Ότι θα ήθελα να τα δοκιμάσω, θα ήθελα, ψέματα δεν λέω !
 
Η αλήθεια είναι ότι το μουλάρι θα άνοιγε κουμπότρυπες στην φλίδα που έβαλες για στόχο ... :D:cool:
Δεν ειμαι καλος σκοτευτης εγω ο κακομοιρης alter οποτε μονο 3 αστρα......τα μουλαρια ειναι για εσας που εισαστε.shoot..shoot.
 
Δεν ειμαι καλος σκοτευτης εγω ο κακομοιρης alter οποτε μονο 3 αστρα......τα μουλαρια ειναι για εσας που εισαστε.shoot..shoot.
Θα με βαλεις να ντουφεκισω καλοκαιριατικα με το ενα αστερι, και μου κουναει ενα δοντι.......yelling.
 
2 δεκάλεπτα solvent έπειτα τρίψιμο με ατσαλοσυρμα ψιλό κατσαρόλας πάνω σε black&decker τυλιγμένο στην ορυχαλκινη
Παύλο, αφού τρίβεις με δραπανο αυτό το σημείο, γιατί δεν δοκιμάζεις με ατσαλοσυρμα και μια λειαντική αλοιφή, FLITZ ή και BRASSO ακόμα, μήπως γυαλίσει λίγο καλύτερα η επιφάνεια...
 
Σπύρο η πρώτη δοκιμή που έκανα με Brasso ήταν,δεν άλλαξε κάτι

θέλει ρίξιμο η κάννη απλά θα αργήσει περισσότερο να φτιάξει αν δεν μπει χέρι κάτι το οποίο δεν θέλω - με τις χθεσινές 2 πούλες έχει ρίξει κοντά 400 φυσίγγια ακόμα .tired.
 
65 μεγαλα βηματα 3 αστρα οπως παντα.3 ιντσες καλυκας S+AO 37 γρ 3αρια + 0,80 πειραματικο μπαφερ Απλος τελειος συγκετροτηρας
Μπορω να πώ πως η συνταγή του skyfall
Kai μια σηνταγη απο μενα για Καλοκαιρι. S.+S.+S= Sea+Sun+Sex..sarcastic..buy.
φαίνεται, σε μένα, πιο αναλυτική και κατανοητή....sarcastic.
 
Σπύρο η πρώτη δοκιμή που έκανα με Brasso ήταν,δεν άλλαξε κάτι

θέλει ρίξιμο η κάννη απλά θα αργήσει περισσότερο να φτιάξει αν δεν μπει χέρι κάτι το οποίο δεν θέλω - με τις χθεσινές 2 πούλες έχει ρίξει κοντά 400 φυσίγγια ακόμα .tired.
Αν τελικά είναι χρωμιωμένος ο κώνος, και 'γω, δε θα λεγα να μπει κάτι πιο ''δραστικό'' από λειαντική αλοιφή, από φόβο μη τυχόν και γίνει φθορά στη χρωμίωση, αν είναι αχρωμίωτος τότε, ένας καλός οπλουργός, μπορεί να τον κάνει καθρέφτη χωρίς ρισκο...
Από την άλλη Παυλο, αν είναι να στρώσει με το ρίξιμο, έχεις αφορμή όλο το καλοκαίρι, να την ''κάψεις'' στο σκοπευτήριο....shoot..sarcastic.
 
εχει αφησει το κοπτικο εργαλειο χαρακιες στον αυλο, δεν στρωνει με αλοιφες και φυσίγγια , θελει χερι μαστορικο και καλο
 
Δημήτρη σε 2 όπλα που ξέρω ότι τα έχουν φίλοι είναι το ίδιο - σε ένα άλλο ακόμα που έχει η οπλοτεχνική καινούργιο άριχτο επίσης το ίδιο

λογικά όλα όσα έβγαλε η Breda κάπως έτσι θα είναι - γιατί δεν τα φτιάχνουν από το εργοστάσιο αν θέλουν λείανση ή τα αφήνουν γιατί θα γίνει από μόνη της με τον καιρό ;
 
Δημήτρη σε 2 όπλα που ξέρω ότι τα έχουν φίλοι είναι το ίδιο - σε ένα άλλο ακόμα που έχει η οπλοτεχνική καινούργιο άριχτο επίσης το ίδιο

λογικά όλα όσα έβγαλε η Breda κάπως έτσι θα είναι - γιατί δεν τα φτιάχνουν από το εργοστάσιο αν θέλουν λείανση ή τα αφήνουν γιατί θα γίνει από μόνη της με τον καιρό ;
φιλε δεν κατηγορω το οπλο σου , αν το ειχα εγω θα ειχα παει ολοταχως στο μαγαζι που το ειχα παρει
 
όχι δεν είπα κάτι τέτοιο μη με παρεξηγείς,,αλλά δεν είναι μόνο το δικό μου όπλο απ'ότι φαίνεται,,,πρέπει να τα γυρίσουμε όλοι πίσω ; γιαυτό ρωτάω πιο πάνω το εργοστάσιο δεν το γνωρίζει πως βγήκαν έτσι οι κάννες ;
 
Σίγουρα είναι χαρακιές ή μήπως είναι στάμπες στο χρώμα από τα εργαλεία ή από το λέιζερ; Αν είναι χαρακιές υπάρχει το ενδεχόμενο να φτιάχτηκαν επίτηδες από την Breda; Μήπως λέω μ@λακίες; .sarcastic.
 
Παύλο θα είχε ενδιαφέρον να βάλεις μια φώτο μετά τον καθαρισμό που του έκανες.
 
Φώτο στην Ιταλία επειγόντως, αν και φοβάμαι ότι θα σε παραπέμψει στον εδώ αντιπρόσωπο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top