Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ναι φίλε μού ποζέ, τον ρώσο εγω δεν τον αλλάζω
Και πολυ καλα κανεις..περνα μια γυρα κ απο εδω να μας πεις οτι γουσταρεις για αυτο οπλο..
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/baikal-team.353/page-188


18,2 αυλος... δεν χρειάζεται να πω τίποτα άλλο... όπου το γυρίζω σκοτώνει, όποιος έχει τέτοιο με καταλαβαίνει...

Τα 34γρ δουλεύει ολο τον χρόνο απο 25-28 βαθμούς μέχρι 0,-1. Κατω του 0 βαζω τα 35 που είναι δύναμη.
Ακους εκει 34 κ 35γρ.....
28-30γρ να βαζεις σε αυτο τον αυλο για μεγιστη αποδοση κ κατα προτιμηση με μαλλινη... .sarcastic.


νιτρο μαγκνουμ έριχνα παλια.
Καλα εκανες κ τα σταματησες...
 
Αλλη μια δοκιμη το 34αρι csb νο6 του Ρουμελιωτη στα 51 μετρα με Κικς γιατι ειχα μια υποψια οτι χθες η μου εφυγε η τουφεκια η επειδη ειχα το τουφεκισει το χαρτονι κι απο την αλλη μερια κατι εγινε λαθος.
Δεν θεωρησα νορμαλ στα 41 μετρα να εχω 225 σκαγια στον κυκλο στις δοκιμες που εκανα περυσι και στα 51 να εχω 128, να χανονται δηλαδη 100 σκαγια σε 10 μετρα αποσταση! Η δοκιμη με δικαιωσε παντως.
View attachment 3357
ζωγραφια!
 
Αλλη μια δοκιμη το 34αρι csb νο6 του Ρουμελιωτη στα 51 μετρα με Κικς γιατι ειχα μια υποψια οτι χθες η μου εφυγε η τουφεκια η επειδη ειχα το τουφεκισει το χαρτονι κι απο την αλλη μερια κατι εγινε λαθος.
Δεν θεωρησα νορμαλ στα 41 μετρα να εχω 225 σκαγια στον κυκλο στις δοκιμες που εκανα περυσι και στα 51 να εχω 128, να χανονται δηλαδη 100 σκαγια σε 10 μετρα αποσταση! Η δοκιμη με δικαιωσε παντως.
View attachment 3357
Μιλάμε για σχεδόν 60% συγκέντρωση στον κύκλο και 85% στο χαρτί και όλα αυτά στα 50+μ. Ο συνδυασμός οπλο φυσιγγιο τσοκ δίνει ρέστα και όλα αυτά από ένα απλό εμπορικό φυσιγγακι χωρίς πατέντες αλεύρια κτλ. Άνετα έχει ακόμα +10μετρα
 
Μιλάμε για σχεδόν 60% συγκέντρωση στον κύκλο και 85% στο χαρτί και όλα αυτά στα 50+μ. Ο συνδυασμός οπλο φυσιγγιο τσοκ δίνει ρέστα και όλα αυτά από ένα απλό εμπορικό φυσιγγακι χωρίς πατέντες αλεύρια κτλ. Άνετα έχει ακόμα +10μετρα
Μάθε με τρόπο που κρύβει το όπλο να πάμε να το ψειρισουμε!!!
 
Δεν γινεται φιλε ειναι σε χρηματοκιβωτιο... .sarcastic. αμα εριχνα με αλευρι Κωστα φανταζεσαι το αποτελεσμα
Ξέρω πως απευθύνεσαι στον (Berettakias) αλλά φιλαράκι.....είπαμε.....το αλεύρι είναι για όλες τις χρήσεις... .sarcastic. .sarcastic. Βόλο - Αμαλιάδα θα τουφέκαγες....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top