Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δοκιμή σημερα με φυσίγγι ιδιογομωση 8βολο στα 45 μέτρα με καραμπίνα baikal mp153 τσοκ μαμά 3* 3016εχει και παλιά δραμια η λαμαρίνα αυτα της δοκιμής ειναι τα 4 μαζεμένα στα δεξιά από την παλάμη και ενα λιγο πιο κάτω και τα 3 στα δάχτυλα από το χέρι
 
Δοκιμή σημερα με φυσίγγι ιδιογομωση 8βολο στα 45 μέτρα με καραμπίνα baikal mp153 τσοκ μαμά 3* View attachment 3016εχει και παλιά δραμια η λαμαρίνα αυτα της δοκιμής ειναι τα 4 μαζεμένα στα δεξιά από την παλάμη και ενα λιγο πιο κάτω και τα 3 στα δάχτυλα από το χέρι
Μια χαρα τα πηγε για αυτη την εποχη σ αυτα τα μετρα..Κωστα το 3* ειναι οσο πρεπει;γιατι στα baikal εχω δει να βγαινπυν συνηθως πιο ανοιχτα απ τις ονομαστικες συσφιξεις
 
Μια χαρα τα πηγε για αυτη την εποχη σ αυτα τα μετρα..Κωστα το 3* ειναι οσο πρεπει;γιατι στα baikal εχω δει να βγαινπυν συνηθως πιο ανοιχτα απ τις ονομαστικες συσφιξεις
Μια χαρά πήγε μιλτο εγώ έτσι όπως το ειδα για τα μέτρα αυτα και για το συγκεκριμένο όπλο και πολυ δύναμη στη λαμαρίνα πάνω έβγαλε!!
 
Μια χαρά πήγε μιλτο εγώ έτσι όπως το ειδα για τα μέτρα αυτα και για το συγκεκριμένο όπλο και πολυ δύναμη στη λαμαρίνα πάνω έβγαλε!!
Αφου ειναι θανατος το 8βολο..ειναι μανα σ αυτα τα μετρα να μην σου πω με πιο κλειστο τσοκ και πολυ παραπανω..το γουρουνι το χει ανετα
 
Δυο δοκιμες παλι σημερα αλλα δεν σας λεω ακομα το τσοκ
F2 long range no6 61 μετρα
View attachment 3058
Και classica no6 36 μετρα
View attachment 3059
Το classica πολυ καλο το f2 δεν μου αρεσει καθολου η τουφεκια με ν6 αδικη το τσοκ και πρεπει να ειναι το goose.
 
Το classica πολυ καλο το f2 δεν μου αρεσει καθολου η τουφεκια με ν6 αδικη το τσοκ και πρεπει να ειναι το goose.
Το ενα ρε Κωστα ειναι στα 36 και το αλλο στα 61, δηλαδη ποσα σκαγια θες στον πατο του τενεκε στα 61 μετρα?
 
Το ενα ρε Κωστα ειναι στα 36 και το αλλο στα 61, δηλαδη ποσα σκαγια θες στον πατο του τενεκε στα 61 μετρα?
Παραπανω και πιο μαζεμενα για ν6 αυτα ειναι σαν ν3 η τουφεκια.( αμα τα εβλεπες με μπαφερακι θα εβλεπες πολλα παραπανω σε αυτα τα μετρα)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top