Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
View attachment 2707

6 Ευρώ από Σαλαπάτα στην προσφορά τον Μάρτιο.
Του ρουμελιωτη και το γοριλακι πολύ ωραίες συγκεντρωμενες αποτυπώσεις. Και που να κρυώσει ο καιρός που θα σφίξουν κι άλλο τι έχει να γίνει. Του καπνίσματος θα γίνει .sarcastic.
 
Τι μήκος κάνης έχει το εργαλείο; κ μέτρησε με παχυμετρο το στομιο. Μου δίνει εντύπωση 3 αστέρια
71 πόντους είναι Δημήτρη θα βρω παχύμετρο και θα επανέλθω. Από τα χοντρά ποιο σου άρεσε καλύτερα;
 
Last edited:
71 πόντους είναι Δημήτρη θα βρω παχύμετρο και θα επανέλθω. Από τα χοντρά ποιο σου άρεσε καλύτερα;
Πρέπει να μετράς σκάγια κ να βγάζεις ποσοστά φίλε. Με εικόνα μόνο λάθος κάνουμε όλοι
 
Last edited:
Ωραία ας πάρουμε το rottweil που μου άρεσε. Ο κύκλος μέσα έχει 124 και 26 εκτός. Πόσα έχει στα 36 γρ με 3,2 σκάγι;
Πρέπει να ξέρεις ακριβώς στο γραμμάριο πόσα σκάγια είναι. Πρέπει να κόβεις ένα φυσίγγι να μετράς στο γραμμάριο κ μετά στο χαρτόνι ποσοστά. Αν θέλεις σωστή σε κάποια πλαίσια μετρηση να κάνεις τρεις κύκλους με 25 , 50 κ 75 εκ διάμετρο κ να σχηματίζεις τεταρτημόρια. Μετά μετράς σκάγια σε κάθε κομμάτι. Η ισοκατανομη είναι το άριστο φυσίγγι. Όχι το πυκνό κέντρο
 
Kicks Άλεξ,,,,χθες δοκίμασα το Kicks LF με την XLR & L4S στα 50μ με 35-36γρ Νο5,,, ζουλάθηκα,,, δεν ποστάρω θέλω να βγάλω ασφαλή και επαναλαμβανόμενα συμπεράσματα και θα έχω μπόλικο πράμα για ανάλυση !
 
Kicks Άλεξ,,,,χθες δοκίμασα το Kicks LF με την XLR & L4S στα 50μ με 35-36γρ Νο5,,, ζουλάθηκα,,, δεν ποστάρω θέλω να βγάλω ασφαλή και επαναλαμβανόμενα συμπεράσματα και θα έχω μπόλικο πράμα για ανάλυση !
Δεν ξερω ακομα Παυλο δεν μπορω να βγαλω ασφαλη συμπερασματα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top