Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εμενα και στις δυο δοκιμες μου αρεσε το gorilla περισσοτερο απο το βελοξ...πολυ καλο το anaconda short που βαση σύσφιξης τα 30 ειναι το οριο του αλλα στον πινακα δειχνει αλλα.. Πατριωτ με εβαλες σε σκεψεις.... Κανε μου μια χαρη... Θελω το ανακοντα στα ιδια μετρα με νούμερο 7 στα 31-32 γρ αμα βρεις
 
B&P F2 34gr. No6 -45μ. -Carlson IM ported - σκάγια 245
b_p_f2_36gr._No6_-45_-skag._242.jpg




ΜΒ36 Νο6 -45μ-Carlson IM ported- σκάγια 232
36_6_45_-_.232.jpg



biturbo 36gr No6 -Carlson IM ported- σκάγια 223
biturbo_36gr_No6_45_223_jpg.jpg
 
Εμενα και στις δυο δοκιμες μου αρεσε το gorilla περισσοτερο απο το βελοξ...πολυ καλο το anaconda short που βαση σύσφιξης τα 30 ειναι το οριο του αλλα στον πινακα δειχνει αλλα.. Πατριωτ με εβαλες σε σκεψεις.... Κανε μου μια χαρη... Θελω το ανακοντα στα ιδια μετρα με νούμερο 7 στα 31-32 γρ αμα βρεις

Το velox με το carlson 35m μου άρεσε περισσότερο.
Ομως με το anaconda short στα 30μ μου άρεσε το Gorilla.
 
Η ντουφεκιά με το velox στα 35 μετρα με το carlson δεν σου αρέσει ;
Δεν είναι ότι δεν μου αρέσει....! Έχει να κάνει και με την γομωση. Στα 33γρ προσωπικά δεν θα ρίξω 9αρια. Ίσως δεν έχω συνηθίσει αυτήν την υπερβολική απεικόνιση. Δεν ξέρω, κάτι μου φταίει!
 
Τα Carlson πάνε πολύ καλά με τους διευρυμένους αυλούς τελικά!
Δημήτρη εμένα μου άρεσαν πολύ οι τουφεκιές.
Αυτο το b&pf2 34gr ,το αγαπάω όλο και περισσότερο.
EΕπρεπε να παρω μαζί και κανα percorso ρε Γιώργο ,αλλά τα ειχα πλακωμένα με άλλες κούτες και δεν είμαι για τέτοια τώρα.
 
Αυτο το b&pf2 34gr ,το αγαπάω όλο και περισσότερο.
EΕπρεπε να παρω μαζί και κανα percorso ρε Γιώργο ,αλλά τα ειχα πλακωμένα με άλλες κούτες και δεν είμαι για τέτοια τώρα.

Φίλε και εμένα στο B&P F2 κόλλησε το μάτι μου.
Φοβερή τουφεκιά!
Θα τα έχω σοβαρά υπόψιν μου τα Carlson για την Maxus...
 
Αυτο το b&pf2 34gr ,το αγαπάω όλο και περισσότερο.
EΕπρεπε να παρω μαζί και κανα percorso ρε Γιώργο ,αλλά τα ειχα πλακωμένα με άλλες κούτες και δεν είμαι για τέτοια τώρα.
Αρίστη η τουφεκια!!!πάνω κάτω 80%συγκέντρωση με κατανομαρα!!!
 
Στους πινακες καλα τα βλεπω... Στα υδροβια σεπτεμβρη να δω... Χαχαχαχα
Τον Σεπτεμβρη στην έναρξη τα ρεστα τα εδωσε το f2 με το anaconda.
Oμως με το F2 ,εκείνη τη μέρα του Νοέμβρη που ήμουνα με τον Χρήστο, αν δεν έφευγες θα έβλεπες κατι φοβερό .
 
Στα ψιλα μου αρεσει το ανακοντα.
Το Καρλσον ειναι....αναρχο!:)
Στα χοντρυτερα το συμπαθησα το 2ο.
Είναι αντιεξουσιατικό τσοκ.Δεν μπορώ να το δαμάσω με τίποτα.Ειδικά όταν κανει παρέα στο κουτί με τα φίδια ,να δεις τι γίνεται ....sarcastic.
 
Ωραίες είναι οι τουφεκιες...
Οι δικές μου παρατηρήσεις είναι η σχετική σταθερότητα στον αριθμό των σκαγιων που βάζει μια καλή καννη στον πίνακα σε διαφορετικά φυσιγγια...
Επίσης κ με τα τρία φυσιγγια στα 45 μέτρα αν σχεδιάζαμε έναν κύκλο 76 εκατοστών θα είχαν 170-190 σκαγια μέσα γεγονός που δίνει κ στα χαρτιά τη σίγουρη καταβολή ενός θηραματος μεγέθους φασσας η μικρού παπιου...
Αν ήμουν σίγουρος ότι είναι όλα τα σκαγια 6αρια θα σου έλεγα f2... Γιατί αν δεν ανοίξεις ένα δεν μπορείς να ξέρεις...
Εμενα τα Carlson στο 725 είναι εξαιρετικά πάντως κ μάλλον ταιριάζουν γενικά στους διευρυμενους...
Στα ψιλά μου άρεσαν κ τα δύο... Τι σου ταιριάζει περισσοτερο εσένα είναι...
Ωραίος Μήτσο.. :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top