Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Που ειναι ο καπεταν τρατσης να τα "ακουσει" με τα αργα του φυσιγγια !! Σημερινη δοκιμη με ssb 150 του 14 στα 40 μετρα με νουμερο 3 στο ενα φυσιγγι 380 μ/δ ΔΕΝ τρυπησε το πλαστικο τραπεζι που ειχα τον στοχο επανω!! το δευτερο ιδιο στησημο λιγο πιο φωρτομενο 410 μ/δ το τραπεζι σουρωτηρι !!!!

Μητσαρα μου....και ΠΑΝΤΑ φιλικα ....Τις βρισκω λιγο ''φουσκωμενες'' τις ταχυτητες σου φιλε.... εαν
θελεις ξανα τσεκαρισε....

Οσον αφορα την διατρηση συμφωνω μαζι σου !!!
 
Σε εμαθα ....και ξερω τι ''καπνο'' φουμαρεις....Μου αρεσει το χιουμορ σου .....και αυτο τα λεει ολα!!! ;)
Περίεργος τρόπος να μας πει ο κυρΝίκος ότι το λέει αυτό μπας και σταματήσει ο Άλεξ τα πειράγματα στον θείο! .sarcastic.
ΚυρΝίκο κι όμως ακόμα δεν έχουμε μαθεί τι καπνό φουμάρει ο ανιψιός και ούτε πρόκειται...
 
Μητσαρα μου....και ΠΑΝΤΑ φιλικα ....Τις βρισκω λιγο ''φουσκωμενες'' τις ταχυτητες σου φιλε.... εαν
θελεις ξανα τσεκαρισε....

Οσον αφορα την διατρηση συμφωνω μαζι σου !!!
Μην μπερδευεσαι Νικο αλλη ειναι του 14 και αλλη αυτη που εχεις εσυ του 16/τα εχουμε πει πολλες φορες!
 
Last edited:
Δημήτρη πόση διαφορά ειδες στην προοδευτικοτητα ανάμεσα στις δύο ssb, στα 36γρ ; Σταθερότητα ;
Λευτερη του 14 ειναι πιο νευρικη (ταχυκαυστη) ακομα και στα 35 δεν αφηνει τιποτα μεσα στη κανη ενω η αλλη στα 36 αφηνει λιγα καταληπα ,σε αυτα που εχω φτιαξει εγω!!! για να μην παρεξιγιεμαι ετσι !! και θελει -0,20 με -0,25 απο του 16 στα ιδια σετ απ αν και ειναι πιο μεγαλος ο ογκος στην ουσια !!!θα ελεγα οτι η μια ειναι σαν την Α0 και η αλλη σαν την Μ92s . του 16 μου εχει δειξει οτι καιγεται καλητερα σε μαγκνουμ καληκες και το uee !! ενω του 14 με φαινεται καλητερη στους απλους καληκες και με μετριας ισχης καψουλι . τελος του 16 που εχω καψει σχεδον 1 κιλο και ξερω να σου πω, οτι απο σταθεροτητα αλλο τιποτα !!! μιλαμε για διαφορες στης ταχυτητες απο φυσιγγι σε φυσιγγι 5 μ/δ :oops::oops: αλλα με το καψουλι της !!! ισως να ειναι και το πιο σταθερο καψουλι που εχω δουλεψει !!!και οι δυο παντος μετα τα 38 γρ "ζωηρευουν " και βγαζουν ωραια φυσιγγια
 
Παλικαρια ΣΗΜΕΡΙΝΕΣ δοκιμες με παρεα τον φιλο τον Μητσαρα μου απο τα Κοντακαιικα που
μου εφερε και δευτερη καννη της Μπενελι....Αυτην την φορα οι δοκιμες με ΜΠΕΝΕΛΙ CRIO - αλλα με
ΚΑΝΝΗ - ΡΑΦΑΕΛΟ - ΝΤΕΛΟΥΞ !!!

Ρε τι νεροσωληνες ειναι αυτες οι ΜΠΕΝΕΛΙ !!!!! :p


εικόνα_Viber_2022-05-20_11-06-01-238.jpg
εικόνα_Viber_2022-05-20_11-06-10-884.jpg
εικόνα_Viber_2022-05-20_11-06-18-195.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top