Βελτιώσεις - παρεμβάσεις σε κυνηγετικά όπλα

Νηστεψτε από κάθε είδους αρνητικη σκέψη μέρες που ειναι ...Δείξτε εγκράτεια σε θυμο νεύρα φαγητό(δύσκολο πολυ για μένα) ...Μην νηστευετε όμως από τον τίτλο του θέματος που είναι το μεγάλο μας σκαλωμα...Δεν είναι αμαρτία...
 
Νηστεψτε από κάθε είδους αρνητικη σκέψη μέρες που ειναι ...Δείξτε εγκράτεια σε θυμο νεύρα φαγητό(δύσκολο πολυ για μένα) ...Μην νηστευετε όμως από τον τίτλο του θέματος που είναι το μεγάλο μας σκαλωμα...Δεν είναι αμαρτία...
Kαλη ανασταση του Κυριου μας και καλο Πασχα σε ολο το κοσμο,φιλε Δημητρη καλη ανασταση και καλο Πασχα,ωντος το να ψαχνεις τα βλητικα φαινομενα και μονο,δεν ειναι αμαρτια.Αυτα τα σκαλωματα που αναφερεις,οποιοσδηποτε ανθρωπος μπορει να τα λυση εφ οσον το αποφασιση πραγματικα πως θελει να τα λυση.Σημερα υπαρχη τεραστια πληροφορηση και τα λαθη που κανουν ολοι στις δοκιμες απλα δεν επιτρεπονται να συμβαινουν το 2019, και τρεφουν οικονομικα της οπλοβιομηχανιες και εξωεργοστασιακες εταιριες με προιοντα βελτιωσεις καννων.Το τι πρεπει να κανεις ωστε να βρεις την εκταση της καθε βελτιωσεις και αν σε συμφερει να προχωρησεις σε αυτη ειναι ηδη δημοσιευμενα.Απο εκει και περα αφηνεις στη μπαντα της προχειροτητες και προχωρας σε δοκιμες σωστες σε συνδυασμο με την πληροφορηση που ηδη υπαρχει.Καλο Πασχα σε ολο το κοσμο.
 
Φιλέ Sumner 62 επηδει έχω καπια εκτίμηση στης γνώσης σου περι βλητηκης σε παρακαλω αν μπορουσες να μου εδινες καμία ιδέα να μαζεψω λιγο τη τουφέκια μου κυρίως μετά τα 30 μέτρα γιατί η γριαμου με 89άρα θαλάμη και 18.3 μου τα χαλάει λίγο έως πολυ τα πραγματα εκ των προτερων ευχαριστω κσι οποιος άλλος έχει την ευγενή καλοσηνη δεκτή η απόψη του απλα θα ηθελα πράγματα στην πραξη
 
Φιλέ Sumner 62 επηδει έχω καπια εκτίμηση στης γνώσης σου περι βλητηκης σε παρακαλω αν μπορουσες να μου εδινες καμία ιδέα να μαζεψω λιγο τη τουφέκια μου κυρίως μετά τα 30 μέτρα γιατί η γριαμου με 89άρα θαλάμη και 18.3 μου τα χαλάει λίγο έως πολυ τα πραγματα εκ των προτερων ευχαριστω κσι οποιος άλλος έχει την ευγενή καλοσηνη δεκτή η απόψη του απλα θα ηθελα πράγματα στην πραξη
Το θέμα είναι ότι όσο καλύτερα φυσίγγια ψρησημοποιουμε τοσ ο λιγότερο ρόλο παιζει η κανη αλλά με αυτή τη μέθοδο πληρωνουμε συνέχεια πολλα
 
Το θέμα είναι ότι όσο καλύτερα φυσίγγια ψρησημοποιουμε τοσ ο λιγότερο ρόλο παιζει η κανη αλλά με αυτή τη μέθοδο πληρωνουμε συνέχεια πολλα
Λιπον Τόλης. Θα βγάλεις την καννη του μαύρου αετου από πάνω. Θα την πας σε έναν οπλουργο να σου πατήσει ένα κοννο κανα 5αρι πόντους. Μιαν αποχρομιωση καιμια διεύρυνση αυλου στα 18.55 και θα είσαι λεβεντης τσολιας. Τπτ άλλο. Αν κυνηγας χοντρα θυραματα πάπια κλπ. Αν κυνηγας τσίχλα μπεκάτσα αστο όπως είναι. Ένα καλό τσοκακι και φυσηγγι της αρεσκιας του γιατί είναι και παράξενος. Αυταααα.
 
Το θέμα είναι ότι όσο καλύτερα φυσίγγια ψρησημοποιουμε τοσ ο λιγότερο ρόλο παιζει η κανη αλλά με αυτή τη μέθοδο πληρωνουμε συνέχεια πολλα
Τωρα αν φοβασαι να τα κάνεις ολλα αυτά. Με 300 € σε βοηθάω να το ξεφορτοθεις.
 
Τωρα αν φοβασαι να τα κάνεις ολλα αυτά. Με 300 € σε βοηθάω να το ξεφορτοθεις.
Κούκλα ατουφεκιστο και απο τις ππρώτες με χαμηλή ρίγα σπανιο σε τετια κατάσταση με τρισκοσα αν θέλεις ξεβιδωμενη την κανη μέσα
 
:cool:....βλέπω η Ferrari να γίνεται διαστημοπλοιο....:D
Φιλέ λυσε μου μια απόρια πως γίνετε η μπρεντα αλταιρ του παππου μου που είναι αντιγραφή μπερετα και 30 χρονων να έχει ρίξει ένα σκασμο 40άρια κ το κλείστρο να είναι καινούριο και όσες μπερετα έχω δει με νορμαλ χρήση 9 στις δέκα σπασμενο κλείστρο
 
Λιπον Τόλης. Θα βγάλεις την καννη του μαύρου αετου από πάνω. Θα την πας σε έναν οπλουργο να σου πατήσει ένα κοννο κανα 5αρι πόντους. Μιαν αποχρομιωση καιμια διεύρυνση αυλου στα 18.55 και θα είσαι λεβεντης τσολιας. Τπτ άλλο. Αν κυνηγας χοντρα θυραματα πάπια κλπ. Αν κυνηγας τσίχλα μπεκάτσα αστο όπως είναι. Ένα καλό τσοκακι και φυσηγγι της αρεσκιας του γιατί είναι και παράξενος. Αυταααα.
Εχω εκτίμηση και στης δικιες σου οπλογνωσιες οπως και του altair lusso
 
Φιλέ λυσε μου μια απόρια πως γίνετε η μπρεντα αλταιρ του παππου μου που είναι αντιγραφή μπερετα και 30 χρονων να έχει ρίξει ένα σκασμο 40άρια κ το κλείστρο να είναι καινούριο και όσες μπερετα έχω δει με νορμαλ χρήση 9 στις δέκα σπασμενο κλείστρο
Δε το λέω με κακό σκοπο απλα θέλω να δω τι θα μου πειτε
 
Λιπον Τόλης. Θα βγάλεις την καννη του μαύρου αετου από πάνω. Θα την πας σε έναν οπλουργο να σου πατήσει ένα κοννο κανα 5αρι πόντους. Μιαν αποχρομιωση καιμια διεύρυνση αυλου στα 18.55 και θα είσαι λεβεντης τσολιας. Τπτ άλλο. Αν κυνηγας χοντρα θυραματα πάπια κλπ. Αν κυνηγας τσίχλα μπεκάτσα αστο όπως είναι. Ένα καλό τσοκακι και φυσηγγι της αρεσκιας του γιατί είναι και παράξενος. Αυταααα.
Παπατσαρουχας ο μόνος που εμπιστευομαι για τετια θέματα οπως και ο κουρκουλος όμως θέλει να πληρωσω άλλη μια φορά ακόμα το οπλο μου στον 2 ο
 
Κούκλα ατουφεκιστο και απο τις ππρώτες με χαμηλή ρίγα σπανιο σε τετια κατάσταση με τρισκοσα αν θέλεις ξεβιδωμενη την κανη μέσα
Να βιδωσω μα μπρεντα R 70άρα 18.4 να τελειωνω απλα θέλω κ άλλη αποθηκη
 
Λιπον Τόλης. Θα βγάλεις την καννη του μαύρου αετου από πάνω. Θα την πας σε έναν οπλουργο να σου πατήσει ένα κοννο κανα 5αρι πόντους. Μιαν αποχρομιωση καιμια διεύρυνση αυλου στα 18.55 και θα είσαι λεβεντης τσολιας. Τπτ άλλο. Αν κυνηγας χοντρα θυραματα πάπια κλπ. Αν κυνηγας τσίχλα μπεκάτσα αστο όπως είναι. Ένα καλό τσοκακι και φυσηγγι της αρεσκιας του γιατί είναι και παράξενος. Αυταααα.
Σορυ που δεν ανεφερα το ονομασου αλλά δεν σας θυμαμε κ ολους
 
Σορυ που δεν ανεφερα το ονομασου αλλά δεν σας θυμαμε κ ολους
Όχι φίλε Τολις. Μια χαρά είναι το όπλο σου σοβαρά τώρα. Ψάξιμο σε φυσηγγι θες. Ένα καλό αφτερ τσοκακι. Και έναν κονο. Τπτ. Άλλο. Α. ...Και να πηγαίνεις κυνήγι.
 
Φιλέ λυσε μου μια απόρια πως γίνετε η μπρεντα αλταιρ του παππου μου που είναι αντιγραφή μπερετα και 30 χρονων να έχει ρίξει ένα σκασμο 40άρια κ το κλείστρο να είναι καινούριο και όσες μπερετα έχω δει με νορμαλ χρήση 9 στις δέκα σπασμενο κλείστρο
Τα μέταλλα...τα μέταλλα....:D
 
Τα μέταλλα...τα μέταλλα....:D
Μεγάλη κουβέντα ειπες φιλέ αλλα αυτα γινοτανε καποτε που υπηρχε ανταγωνισμός τώρα πια δεν υπαρχει για να πουλουσες ένα προιων επρεπε να είναι καλύτερο απο καππιό άλλο και σε ανάλογη τιμή γι αυτό και εγώ προτημισα οπλο του 97 έτος των άλλων χαρακτηριστηκων
 
Back
Top