Μπορεις να παιξεις Τενις με καραμπινα..;;;


Σε λίγο πιο αργή κίνηση θα φαίνονται καλύτερα πως ταξιδεύει η δέσμη των σκαγιών, Σπύρο τα μάτια σου δεκατεσερα φίλε όταν βάζεις κάτι μπροστά στην κάννη με ταινίες κτλ.
 
Σε λίγο πιο αργή κίνηση θα φαίνονται καλύτερα πως ταξιδεύει η δέσμη των σκαγιών, Σπύρο τα μάτια σου δεκατεσερα φίλε όταν βάζεις κάτι μπροστά στην κάννη με ταινίες κτλ.

Ευχαριστω πολυ Κωνσταντινε..!! Προσεχω προσεχω..!!
 
Μπορεις να παιξεις Τενις με καραμπινα..;;;


γιασου σπυροοοο πως δεν σε πηρανε χαμπαρι ακωμα να σε μαζεψουνεεεεεε,,την επωμενη φωρα παιξε τενις με καμια χηρομβοβιδααα.very funny. παντα φιλκα εεεε;;
 
Taofledermaus, Demolition Ranch και ....Σπύρος.
Τηρουμένων των αναλογιών, ο Δικός μας είναι πολύ καλύτερος.

Χαχαχαχα...ειμαι λιγο πισω σε συνδρομητες ακομα...αλλα ευχαριστω πολυ φιλε μου..!!
 
Φίλε μου τουφεκάς κάτι εύφλεκτο σε δασική περιοχή, λίγο παραπάνω προσοχή σε παρακαλώ γτ δεν αργούν να γίνουν ατυχήματα.

Καλησπερα Μανο...αυτο που βλεπεις διαρκει λιγοτερο απο ενα δευτερολεπτο...απλα σου φαινεται πολυ επειδη ειναι σε αργη κινηση...ουτε εγω θελω να βαλω φωτια στο χωραφι μου...ουτε στο δασος που ζω...εχω παλεψει γιαυτο το δασος οταν καποιος εβαλε φωτια στα ξεροχορτα στο χωραφι του και μετα εφυγε και πηγε σπιτι του...το αγαπαω αυτο το δαςος...να εισαι καλα και ευχαριστω..!!
 
Καλησπερα Μανο...αυτο που βλεπεις διαρκει λιγοτερο απο ενα δευτερολεπτο...απλα σου φαινεται πολυ επειδη ειναι σε αργη κινηση...ουτε εγω θελω να βαλω φωτια στο χωραφι μου...ουτε στο δασος που ζω...εχω παλεψει γιαυτο το δασος οταν καποιος εβαλε φωτια στα ξεροχορτα στο χωραφι του και μετα εφυγε και πηγε σπιτι του...το αγαπαω αυτο το δαςος...να εισαι καλα και ευχαριστω..!!

Είμαι σίγουρος ότι προσέχεις και ότι δεν θα το έκανες επίτηδες! Και δεν αμφισβητώ την αγάπη σου για τη φύση, απλώς μου έκανε κλικ στο πολύ ωραίο κατά τα άλλα βινετάκι σου και είπα να το σχολιάσω. Να είσαι καλά!
 
Back
Top