Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Και αν δν μπορεί να πετύχει αυτό που θέλει...η πρώτη του κουβέντα: Οοοο Shifsarop...
(το Αι .sex hard. στα Αλβανικά)...
.sarcastic.
Ηταν ενα παιδακι που δουλευε σε ενα φουρνο που καναμε ανακαινιση απο το Μπλαγκλαντες.
Οταν μας ειδε πολλους αρχισε να φωναζει...Πωπω!!Μαστουροι!!Πολλοι μαστουροι!!!.sarcastic.
 
Ηταν ενα παιδακι που δουλευε σε ενα φουρνο που καναμε ανακαινιση απο το Μπλαγκλαντες.
Οταν μας ειδε πολλους αρχισε να φωναζει...Πωπω!!Μαστουροι!!Πολλοι μαστουροι!!!.sarcastic.
Ρε μήπως το πήραν τίποτα μυρωδιές το Μπαγκλαντεσιανακι και φωναζε ετσι??????
 
Καταλαβα.Γιαυτο κρυφτηκε στο αυτοκινητο.Σου λεει πολυ
γυαλιζει το ματι του,εχει χλωμιασει απο τα νεροβραστα
αυτο τον καιρο και με βλεπω να φερνω βολτες εκεντρα!
Άσε φιλε έχω αρχίσει και την ακούω με την νηστεία αλλά δεν σταματάω. Σήμερα ένας απογευματινος στη δουλειά έφερε ένα πιτογυρο και μόλις με πήρε αυτό το θεσπέσιο άρωμα στο τσακ ήμουν να του πάρω το πιτογυρο και να αρχίσω να τρεχω.....
 
Άσε φιλε έχω αρχίσει και την ακούω με την νηστεία αλλά δεν σταματάω. Σήμερα ένας απογευματινος στη δουλειά έφερε ένα πιτογυρο και μόλις με πήρε αυτό το θεσπέσιο άρωμα στο τσακ ήμουν να του πάρω το πιτογυρο και να αρχίσω να τρεχω.....
Καλά κάνεις.Εγω είμαι πιο φανατικός,τι 40 μέρες και μαλακίες...6 χρόνια έχω να φάω ανανά .sarcastic. .sarcastic.
 
Άσε φιλε έχω αρχίσει και την ακούω με την νηστεία αλλά δεν σταματάω. Σήμερα ένας απογευματινος στη δουλειά έφερε ένα πιτογυρο και μόλις με πήρε αυτό το θεσπέσιο άρωμα στο τσακ ήμουν να του πάρω το πιτογυρο και να αρχίσω να τρεχω.....
6d21a2f6d869616a.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top