Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Να υποθέσω ότι εκτός από σοβατζης ήταν και μαραγκός -πλακας - ηλεκτρολόγος -χτιστης κτλ όπως το τουρλού τουρλού στην κατσαρόλα
Όχι μόνο σοβατζης αλλά πάνω στην σκαλωσιά τραγουδούσε και έλεγε στην μάνα του πως έπρεπε να τον κάνει κορίτσι για τον τρώει και να δροσίζεται.
 
Πατρίδα ποιο χερούλι
εδώ στην φώτο έχει γονατίσει ολόκληρο στραβοκατσαβιδο :oops::oops:
View attachment 25790
Βλέπω τον θαμώνα που κοιτάει αλλού.Μην του βγεί η μπόμπα από τα αυτιά σου λέει... Μόνο θα ακούω,χεστω το υπόλοιπο.
 
Να υποθέσω ότι εκτός από σοβατζης ήταν και μαραγκός -πλακας - ηλεκτρολόγος -χτιστης κτλ όπως το τουρλού τουρλού στην κατσαρόλα
Ακριβώς αυτό.Όπως έλεγε και ένας γνωστός μου μεγάλη μορφή.Του έλεγε:Αλί μπαμπά ξέρεις να φτιάχνεις αυτό; -Ξέρω απάνταγε ο άλλος και αυτό δεν τελείωνε ποτέ..sarcastic.
 
Ακριβώς αυτό.Όπως έλεγε και ένας γνωστός μου μεγάλη μορφή.Του έλεγε:Αλί μπαμπά ξέρεις να φτιάχνεις αυτό; -Ξέρω απάνταγε ο άλλος και αυτό δεν τελείωνε ποτέ..sarcastic.
Δεν θα ξεχάσω ποτέ πιτσιρικάς στο Άργος που έβλεπα έναν Αλβανό μπογιατζή να πλένει τα χέρια του από πλαστικό χρώμα βρίζοντας και λέγοντας...Κωλοασμπεστη Ελληνικό Ντεν φευγκει με τιπουτε!!
 
Να υποθέσω ότι εκτός από σοβατζης ήταν και μαραγκός -πλακας - ηλεκτρολόγος -χτιστης κτλ όπως το τουρλού τουρλού στην κατσαρόλα
Δεν υπάρχουν ηλεκτρολόγοι Αλβανοί, ειδικά από αυτούς που τα ξέρουν και τα κάνουν όλα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top