Αεροβόλα σκοποβολής

Πες εσυ αεροβόλα καλυτερα ομως 400-0>
Δυναμη και ακριβεια στα ελατηρια δεν πανε μαζι.....και αυτα που μπορουν να το κανουν κοστιζουν........οποτε εγω θα σου προτεινω τι υπαρχει και εσυ αποφασιζεις.....
WEIRAUCH HW 80-90.....Oτι καλιτερο στα χρηματα σου.....και δυναμη και ακριβεια και ποιοτητα για 5.5.
Αυτο ειναι το δικο μου 90αρι..
1602995608644.jpeg
 
Δυναμη και ακριβεια στα ελατηρια δεν πανε μαζι.....και αυτα που μπορουν να το κανουν κοστιζουν........οποτε εγω θα σου προτεινω τι υπαρχει και εσυ αποφασιζεις.....
WEIRAUCH HW 80-90.....Oτι καλιτερο στα χρηματα σου.....και δυναμη και ακριβεια και ποιοτητα για 5.5.
Αυτο ειναι το δικο μου 90αρι..
View attachment 17474
Μπιμπελο‼️
 
Δυναμη και ακριβεια στα ελατηρια δεν πανε μαζι.....και αυτα που μπορουν να το κανουν κοστιζουν........οποτε εγω θα σου προτεινω τι υπαρχει και εσυ αποφασιζεις.....
WEIRAUCH HW 80-90.....Oτι καλιτερο στα χρηματα σου.....και δυναμη και ακριβεια και ποιοτητα για 5.5.
Αυτο ειναι το δικο μου 90αρι..
View attachment 17474
Ηρακλή τα μοντέλα 80-90 τα θεωρείς ανώτερα από τα 77 & 77Κ;
 
Ηρακλή τα μοντέλα 80-90 τα θεωρείς ανώτερα από τα 77 & 77Κ;
Αλλη χρηση το 77αρι που ειναι ιδιο με το 77Κ(αυτο εχει ποιο κοντη καννη)και αλλη χρηση το 80-90
Το 80αρι και το 90αρι μπορουν να δουλεψουν πολυ ποιο στρωτα και ωραια σε 5.5 λογω δυναμης...το 77αρι τα παει καλιτερα σε 4,5 αλλα και σε 5.5 δεν ειναι ασχημο αλλα υπολοιπεται απο τα προηγουμενα..
Επισεις το 90αρι εχει πολλα προτερηματα λογω gasram.
Αν θελουμε ενα οπλο για γενικη χρηση τοτε ενα 95αρι ειναι αυτο που χρειαζωμασται σε 4,5......το καλιτερο αεροβολο σπαστης κανης στο κοσμο!!!
 
Αλλη χρηση το 77αρι που ειναι ιδιο με το 77Κ(αυτο εχει ποιο κοντη καννη)και αλλη χρηση το 80-90
Το 80αρι και το 90αρι μπορουν να δουλεψουν πολυ ποιο στρωτα και ωραια σε 5.5 λογω δυναμης...το 77αρι τα παει καλιτερα σε 4,5 αλλα και σε 5.5 δεν ειναι ασχημο αλλα υπολοιπεται απο τα προηγουμενα..
Επισεις το 90αρι εχει πολλα προτερηματα λογω gasram.
Αν θελουμε ενα οπλο για γενικη χρηση τοτε ενα 95αρι ειναι αυτο που χρειαζωμασται σε 4,5......το καλιτερο αεροβολο σπαστης κανης στο κοσμο!!!
Σαν ακρίβεια βολής το 77Κ σε 4,5 τι λέει;
 
το ελατηριο ποσο θα κρατησει πριν σπασει?
καπια αεροβολα ελατηριου που ειχα στα 7000-8000 το πολυ τελος σφαιρακια τελος...
Eξαρταται και απο την ποιοτητα του ελατηριου....δεν υπαρχει εγγυηση σε αυτο το κομματι........εχουν αναφερθει πολυ λιγες περιπτωσεις να σπασει ελατηριο σε λιγωτερο απο 2000 βολες αλλα συνηθως οταν καποιος παιρνει τετοιας ποιτητας αεροβολα του βαζει ενα ΚΙΤ που εχει τσιμουχα-ελατηριο-οδηγους ελατηριου και τα καταλληλα γρασσα και ξεπερναει ανετα τις 10000 βολες.!!!
 
Τα εχω βοβηθει τα ελατηρια...
Το πρωτο ελατηριο που ειχα σπασει σε ενα gamo πριν καπια χρονια ειχε σπασει περιπου στις 5000...
Πηρα ελατηριο ελεγε gamo socom απανω λεω αυτο θα είναι.
Στα εκατο σφαιρακια ειχε πεσει πάρα πολυ γιαυτο ελατηριο και να υπαρχει ανταλακτικο, δεν νομιζω ναναι αυθεντικο... σου πουλαει οτι θελει ο καθένας...
Αρα αν παω για weirauch καλυτερα να παω στο 90, οτι gas ram ειχα δουλευε τελεια και ας τους αλαζα τα φωτα στις βολες...
 
Τα εχω βοβηθει τα ελατηρια...
Το πρωτο ελατηριο που ειχα σπασει σε ενα gamo πριν καπια χρονια ειχε σπασει περιπου στις 5000...
Πηρα ελατηριο ελεγε gamo socom απανω λεω αυτο θα είναι.
Στα εκατο σφαιρακια ειχε πεσει πάρα πολυ γιαυτο ελατηριο και να υπαρχει ανταλακτικο, δεν νομιζω ναναι αυθεντικο... σου πουλαει οτι θελει ο καθένας...
Αρα αν παω για weirauch καλυτερα να παω στο 90, οτι gas ram ειχα δουλευε τελεια και ας τους αλαζα τα φωτα στις βολες...
Περασανε απο τα χερια μου παρα πολλα ελατηρια.......με κανεναν δεν ειχα θεμα.......ομως το 90αρι δεν υπαρχει περιπτωση να λειπει απο τον οπλοβαστο μου!!! αν αυτο σου λεει κατι.........
Οτι καλιτερο κυκλοφορει σε gasram!!!! δεν υπαρχει αλλο οπλο με αυτα τα χαρακτηριστικα!!!
 
Back
Top