Αγριόχοιρος

Αλλα 2 από την παρεα σημερα ειναι ο αδερφός μου εκει 2 καπρακια 30ρια και ενα μεγάλο το τραυμάτισαν και ακομα το ψάχνουν φωτό περισσότερες το βραδυ!!.my man.
Μπαραβο σας, θα περιμενουμε υλικο και κυριως το μεγαλο καπρι
 
Σήμερα η παρέα έκανε καλή δουλειά. Οχτώ αγριογούρουνα! Είχα κι εγώ τη χαρά να χτυπήσω ένα μικρό.
χωρις να θελω να θειξω καποιον αλλα οι φωτο με τα νεκρα γουρουνια στο πατωμα , προσωπικη μου γνωμη παντα , ειναι αποκρουστικη, παντος μπραβο σας κανατε ωραιο κυνηγι
 
χωρις να θελω να θειξω καποιον αλλα οι φωτο με τα νεκρα γουρουνια στο πατωμα , προσωπικη μου γνωμη παντα , ειναι αποκρουστικη, παντος μπραβο σας κανατε ωραιο κυνηγι
ωντος φιλε ΒΙΚ θυμιζη λιγο σφαγειοοοο.sarcastic. και σηγουρα εκη γδερνουνε τα παιδια τα γουρουνια.shake hands.
 
χωρις να θελω να θειξω καποιον αλλα οι φωτο με τα νεκρα γουρουνια στο πατωμα , προσωπικη μου γνωμη παντα , ειναι αποκρουστικη, παντος μπραβο σας κανατε ωραιο κυνηγι
Ναι όντως η φωτογραφία δεν είναι και πολύ καλή. Εκεί είναι το σημείο που τα γδερνουμε. Τη πρώτη μέρα που χτυπήσαμε πολλά γι'αυτό κ δεν ανέβασα κάτι. Έχεις δίκιο πολύ αιματοχυσία....... αισθητικά χάλια.
 
Πέρασε από κανέναν η αγέλη; Μια φορά θέλω να το δω αυτό από κοντά.
Ναι Μάνο πέρασε από έναν παλιό κυνηγό ο οποίος κράτησε 3 ζώα και μάλιστα σε απόσταση 35 με 40μ. Βέβαια κι εγω χάρηκα ιδιαίτερα με τον συγκεκριμένο κυνηγό γιατί τα φυσίγγια που χρησιμοποιεί τα τελευταία χρόνια είναι 8βολα ιδιογομωσης δικά μου και έχει τρομερα αποτελέσματα. Βέβαια ρίχνει και καλά ο συγκεκριμένος, παλιός περδικας βλέπετε!
 
Ναι Μάνο πέρασε από έναν παλιό κυνηγό ο οποίος κράτησε 3 ζώα και μάλιστα σε απόσταση 35 με 40μ. Βέβαια κι εγω χάρηκα ιδιαίτερα με τον συγκεκριμένο κυνηγό γιατί τα φυσίγγια που χρησιμοποιεί τα τελευταία χρόνια είναι 8βολα ιδιογομωσης δικά μου και έχει τρομερα αποτελέσματα. Βέβαια ρίχνει και καλά ο συγκεκριμένος, παλιός περδικας βλέπετε!

Αν ήταν νέος μπορεί να μην είχε πάρει και τπτ. Εγώ στο πρώτο μου που ήρθε και στάθηκε στα 25 μέτρα κόντεψα να πάω από καρδιά.
 
Αν ήταν νέος μπορεί να μην είχε πάρει και τπτ. Εγώ στο πρώτο μου που ήρθε και στάθηκε στα 25 μέτρα κόντεψα να πάω από καρδιά.
Μάνο άμα ξέρεις να ρίχνεις σωστά και με μπόλικο ''κρύο αίμα'' ούτε να βλεφαριάσει δεν θα προλάβει ;)
 
Back
Top