Αγορές μέσω Internet

Α, για τα δέρματα . Παρήγγειλα κι εγω Μιλτο στάμπες απο ebay το καλοκαιρι και μαλιστα τις πηρα μεσα σε 15 μερες
Συμφερει γιατι Ελλαδα δεν βρισκεις η αλλιως αν βρεις σου πιανπυν τον κ..λο..παραδοξως δεν ειχα σταμπες και αφου βρηκα αυτες σε καλη τιμη θα τις τσιμπησω
 
Συμφερει γιατι Ελλαδα δεν βρισκεις η αλλιως αν βρεις σου πιανπυν τον κ..λο..παραδοξως δεν ειχα σταμπες και αφου βρηκα αυτες σε καλη τιμη θα τις τσιμπησω
Εγω μεχρι και δέρματα πηρα Μιλτο. Ημουν και σε μια φαση τον Αυγουστο που λογω επέμβασης ημουν μαντρωμένος στο σπιτι ,και ψάχνοντας ειχα βρει κατι καλες τιμές.
Εχω παρει αρκετα πραγματα για τα μαχαιρια απο ebay.
Tωρα ψαχνω για συρμα kanthal να φτιαξω αντίσταση για φουρνακι βαφης. Εδω θελουν 6 + φπα το μετρο και θελω γυρω στα 15 μ.
Μηπως εχεις βρει κατι;
 
Συμφερει γιατι Ελλαδα δεν βρισκεις η αλλιως αν βρεις σου πιανπυν τον κ..λο..παραδοξως δεν ειχα σταμπες και αφου βρηκα αυτες σε καλη τιμη θα τις τσιμπησω
Μιλτο ο καλύτερος τρόπος αποστολής στο ali όσα έχω πάρει δηλαδή είναι με το AliExpress standar shopping στη περίπτωση σου έχει έξτρα χρέωση 4€ σε ένα μήνα το αργότερο έχει έρθει.. είχα επιλέξει άλλες δυο μεθόδους και τα δέματα δε μου ήρθαν ποτε.. κάπου χάθηκαν στο δρόμο είχε κολλήσει το tracking number...
 
Μιλτο ο καλύτερος τρόπος αποστολής στο ali όσα έχω πάρει δηλαδή είναι με το AliExpress standar shopping στη περίπτωση σου έχει έξτρα χρέωση 4€ σε ένα μήνα το αργότερο έχει έρθει.. είχα επιλέξει άλλες δυο μεθόδους και τα δέματα δε μου ήρθαν ποτε.. κάπου χάθηκαν στο δρόμο είχε κολλήσει το tracking number...
Εγω απο Ali οπως ειπα και πιο πανω εκανα 3 παραγγελίες όλες κι όλες χωρις εξτα χρεωση.Και οι 3 αφορούσαν οθόνες κινητων . Και οι 3 ήρθαν Αθήνα μεσα σε λιγοτερο απο 10 μερες και καθυστερησαν εδω., αφου τις παρελαβα περιπου στις 25 μερες.Και οι 3 αυτες παραγγελιες ειχαν πανω ενα πρασινο χαρτακι ακολλημένο στο οποίο εγραφε τελωνειακως ελευθερο.Πραγμα που απο ebay σε τουλάχιστον 100 παραγγελίες δεν το ειδα ποτέ.
 
Εγω μεχρι και δέρματα πηρα Μιλτο. Ημουν και σε μια φαση τον Αυγουστο που λογω επέμβασης ημουν μαντρωμένος στο σπιτι ,και ψάχνοντας ειχα βρει κατι καλες τιμές.
Εχω παρει αρκετα πραγματα για τα μαχαιρια απο ebay.
Tωρα ψαχνω για συρμα kanthal να φτιαξω αντίσταση για φουρνακι βαφης. Εδω θελουν 6 + φπα το μετρο και θελω γυρω στα 15 μ.
Μηπως εχεις βρει κατι;
Σε καταλαβαινω..και γω σκεφτομαι να ψωνισω και αλλα βεβαια απο ebay ενα contact wheel για hollow grind λαμες..για συρμα επειδη δεν εχω μπει στη διαδικασια να φτιαξω φουρνο δεν εχω καθολου εικονα
 
Μιλτο ο καλύτερος τρόπος αποστολής στο ali όσα έχω πάρει δηλαδή είναι με το AliExpress standar shopping στη περίπτωση σου έχει έξτρα χρέωση 4€ σε ένα μήνα το αργότερο έχει έρθει.. είχα επιλέξει άλλες δυο μεθόδους και τα δέματα δε μου ήρθαν ποτε.. κάπου χάθηκαν στο δρόμο είχε κολλήσει το tracking number...
Τοτε και γω το τον τροπο που λες θα κανω την αγορα μου..οχι οτι ειναι το ποσο που θελω να παραγγειλω αλλα δεν γουαταρω να μην ερθει ποτε το δεμα και να μου τα δανε τα κινεζακια
 
Τοτε και γω το τον τροπο που λες θα κανω την αγορα μου..οχι οτι ειναι το ποσο που θελω να παραγγειλω αλλα δεν γουαταρω να μην ερθει ποτε το δεμα και να μου τα δανε τα κινεζακια
Δεν ξερω με Αli τι παίζει ,αλλά ειμαι σίγουρος οτι σου επιστρέφει τα χρήματα αν δεν το παραλάβεις .
Με ebay τουλάχιστον σε δυο πρόσφατες παραγγελίες που δεν ήρθαν στον προκαθορισμένο χρόνο ,μου επέστρεψαν τα χρήματα .Όπως και άλλες φορές δηλαδή που δεν παρελαβα αυτα που παρήγγειλα.
 
Δεν ξερω με Αli τι παίζει ,αλλά ειμαι σίγουρος οτι σου επιστρέφει τα χρήματα αν δεν το παραλάβεις .
Με ebay τουλάχιστον σε δυο πρόσφατες παραγγελίες που δεν ήρθαν στον προκαθορισμένο χρόνο ,μου επέστρεψαν τα χρήματα .Όπως και άλλες φορές δηλαδή που δεν παρελαβα αυτα που παρήγγειλα.
Για το ebay το ξερω οτι τα επιστρεφει..απο μεθαυριο που θα κανω παραγγελια θα δω..ebay απο τον αλλο μηνα που θα παρω εναν καυστηρα για το καμινι που θα φτιαξω
 
Τοτε και γω το τον τροπο που λες θα κανω την αγορα μου..οχι οτι ειναι το ποσο που θελω να παραγγειλω αλλα δεν γουαταρω να μην ερθει ποτε το δεμα και να μου τα δανε τα κινεζακια
Όπως θες μιλτο απλά στο λέω φίλε.. βέβαια έχεις άψογη επικοινωνία με τα Κινεζάκια και μόλις τους πεις τι γίνεται αρχίζουν τα συγγνώμη και τα σχετικά και φυσικά σου επιστρέφουν τα λεφτά ότι και αν γίνει.. πάντως ψάξε καλά γιατί μπορεί να τις βρεις και σε αλλον πωλητή λιιιιγο πιο ακριβές αλλά δωρεάν αποστολή με αλι σιπινγκ
 
Όπως θες μιλτο απλά στο λέω φίλε.. βέβαια έχεις άψογη επικοινωνία με τα Κινεζάκια και μόλις τους πεις τι γίνεται αρχίζουν τα συγγνώμη και τα σχετικά και φυσικά σου επιστρέφουν τα λεφτά ότι και αν γίνει.. πάντως ψάξε καλά γιατί μπορεί να τις βρεις και σε αλλον πωλητή λιιιιγο πιο ακριβές αλλά δωρεάν αποστολή με αλι σιπινγκ
Καλα κανεις και το ανεφερες για να το χω στα υποψιν μου..θα ψαχτω καλα και απο θεμα κριτικων και θα διαλεξω το καλυτερο
 
Μέχρι 22 ευρωπαϊκά είναι Δημήτρη.. μετά θα μπει.. εκτός από το ότι θα αργήσει μπορεί να φας και καπέλο.. μπορεί όμως να είναι και free
Ναι το ξέρω Γιώργο.Σε πολλά πράγματα ,συμφέρει και το banggood αν τα εχει και με το οποίο ξεπερνάς τον σκόπελο του τελωνείου
 
@MiltosL ! Έψαξα λίγο και σου βρήκα και αυτό!
https://a.aliexpress.com/_s4OpFi
Του στέλνεις σχέδιο και στο φτιάχνει!
και μετά κάψιμο και πάνω στο δέρμα!
Να σαι καλα φιλε για το ενδιαφερον αυτη την συγκεκριμενη σταμπα την εχω στο καλαθι για αργοτερα σαν σφραγιδα δικη μου πανω στις θηκες..οι σταμπες που κοιταζω ειναι για την διακοσμηση της θηκης οπως αυτα που εβαλα..το βραδυ θα μπω να δω και αλλα αν ακο σκεφτομαι την διακοσμηση και με πυρογραφο..τι εμπνευση θα εχω θα δειξει αχαχαχαχ
 
Να σαι καλα φιλε για το ενδιαφερον αυτη την συγκεκριμενη σταμπα την εχω στο καλαθι για αργοτερα σαν σφραγιδα δικη μου πανω στις θηκες..οι σταμπες που κοιταζω ειναι για την διακοσμηση της θηκης οπως αυτα που εβαλα..το βραδυ θα μπω να δω και αλλα αν ακο σκεφτομαι την διακοσμηση και με πυρογραφο..τι εμπνευση θα εχω θα δειξει αχαχαχαχ
Ότι και να επιλέξεις θα γίνουν τζιτζι;););)
 
Το Αλί μην το φοβάστε είναι σπαθί όσες φορές έχω πάρει παντα μου το στείλανε το δέμα και πάντα επιλέγω την standard shipping. Και στο νησί ακόμα το πολύ σε ένα μήνα το δέμα ήταν στα χέρια μου . Και όποτε τους είπα να βάλουν μέσα μικρή απόδειξη συνεργάστηκαν αμέσως .

Το banggood πάλι μου έκανε μια κουτσουκελα και μου στείλανε λάθος δέμα μετά apo ανταλλαγή καμία δεκαριά email μου στείλανε το σωστό . Και στις 2 περιπτώσεις που πήρα από banggood πολύ καθυστέρηση στην Αρχή μέχρι να γίνει επεξεργασία κτλ έλεγχος χάνονται μέρες .
 
Back
Top