Αγορές μέσω Internet

Καλος ειναι κ αυτος....love. Μαζι με τον Γιωρικα τα ψωνιζουν αυτα τα μοδατα....love..love.
Ωραια ειναι, θα μου την κανω δωρο σαν γνησιος γκιαουραντισιος....yel..goodboy..off topic.

Πάρε Άρη μου το μπλουζάκι και φέρτω επάνω για να δώ άν σου πάει καλά, ξέρεις εσύ άν εφαρμόζει στο κορμί σου!!!!!!!!.vah.
 
Αυτα κανετε κ ενω παλευω με νυχια και με δοντια να κρατηθω να μην βγω .off topic..off topic..off topic. δεν μπορω θα το πω... Ναι ρε φιλε εφραμοζει ωραια στο κορμι μου, μου κανει ωραια μεση... Σε πειραζει??? .love..love.
 
Αυτα κανετε κ ενω παλευω με νυχια και με δοντια να κρατηθω να μην βγω .off topic..off topic..off topic. δεν μπορω θα το πω... Ναι ρε φιλε εφραμοζει ωραια στο κορμι μου, μου κανει ωραια μεση... Σε πειραζει??? .love..love.
Σε πειράζει ε!!!!!! Τι σου κάνει ο κυρ Λευτέρης που λέει και το σλόγκαν το γνωστό!!!!.yelling.!!!!!
 
ρε παιδες εχω αγορασει κατι απο cabela. απο 11-12-2014 κ ακομα δεν εχε ιερθει... ενταξει ηταν κ γιορτες δε λεω.,
οταν βαζω ομως το track number στο usps tracking δε μου βγαζε ιτιποτα ...international surface επελεξα....

γιατ ισυμβαινει αυτο...λετε να μην το εχει ταχυδρομησει ακομα?
 
ρε παιδες εχω αγορασει κατι απο cabela. απο 11-12-2014 κ ακομα δεν εχε ιερθει... ενταξει ηταν κ γιορτες δε λεω.,
οταν βαζω ομως το track number στο usps tracking δε μου βγαζε ιτιποτα ...international surface επελεξα....

γιατ ισυμβαινει αυτο...λετε να μην το εχει ταχυδρομησει ακομα?

Κάνε login στον Cabela και πάτα order history να δεις το status της παραγγελίας σου. :)
 
Στειλε τους μειλ......απαντούν αμέσως, αν και θα σου πουν ότι μπορεί να κάνει μαξ τρεις μήνες για να έρθει.....Αρχες Δεκ παρέλαβα κάτι σε 2 πακέτα.....το πρώτο ήρθε σε 10 μέρες και το δεύτερο μετά από 45 μέρες αν και έφυγαν με λίγες μέρες διαφορά από τον Cabelas
 
γιωργο το παταω κ δε βγαζει τιποτα. θα δω μετα τι γραφει ακριβως.

Για δες το ρε Άκη γιατί δεν γίνεται να μην γράφει τίποτα. Από την στιγμή που σε χρέωσαν υπάρχει αγορά, οπότε δεν μπορεί να μην φαίνεται.

Σου ξαναλέω όμως, πρέπει να κάνεις login πρώτα και μετά πας MyAccount-->Order History.
 
Για να έχεις αγοράσει, έχεις κάνει εγγραφή και έχεις κωδικούς για login.......όπως λέει και ο Γιώργος, μπαίνεις και βλέπεις την εξέλιξη της παραγγελίας.....το truck number αφορά σε εσωτερικό νούμερο της εταιρείας και όχι για τη ταχυδρ αποστολή, εκτός κι αν σου αναφέρουν το νούμερο, ως νούμερο σχετικό με συγκεκριμένη εταιρία αποστολής δεμάτων
 
λοιπον μπαινω με τους κωδικους παω order history - view tracking information - κ βγαζει αυτ οτο μνμ

Package Status
Please review the error(s) highlighted below in red.

  • The package details could not be found.
 
λοιπον μπαινω με τους κωδικους παω order history - view tracking information - κ βγαζει αυτ οτο μνμ

Package Status
Please review the error(s) highlighted below in red.

  • The package details could not be found.

Παραγγελνω 3-4 φορες το χρονο απο Cabelas. Βρεθηκα και εγω στην ιδια κατασταση πριν περιπου ενα μηνα. Οι παραγγελιες δεν φαινονται πλεον στο order history και ουτε θα φανουν ακομη και αν παραλαβετε τα πραγματα. Ο λογος ειναι οτι πλεον ο
cabelas συνεργαζεται με την boardfree για αποστολες εκτος Αμερικης. Ολο το handling το αναλαμβανει αυτη η εταιρεια, η οποια στελνει email με tracking number με το που θα φυγει το πακετο απο cabelas. Τα τελευταια 2 μου πακετα τα παρελαβα ετσι. Το πρωτο εκανε 5 βδομαδες για να ελθει και το αλλο 2. Αν δεν εχετε λαβει ακομη email μαλλον δεν εχει φυγει ακομη το πακετο.
 
επιβεβαιώνω ότι το mail της αποστολής ήρθε 5-6 μέρες μετά τη παραγγελία......μέχρι τότε δεν υπήρχε καμιά ενημέρωση
 
Τι να πω ρε παιδιά, σας παραθέτω το order history που αφορά τα παπουτσάκια που έχω βάλει για πούλημα

Thank You For Your Order
Order Number:
226279539
Order Status:
Shipped
Order Date:
11/26/2014
Shipping Info: Package 91 007108363264925185 (View Tracking Information)

Εντωμεταξύ, στο order history μου βγάζει όσες παραγγελίες έχω κάνει εδώ και 5 χρόνια.
 
Εντωμεταξύ, στο order history μου βγάζει όσες παραγγελίες έχω κάνει εδώ και 5 χρόνια.

Κ εμενα... Αλλα εμπιστευομαι πολυ κ την αποψη του Παυλου που ομολογουμενως ειναι πολυ ενημερωμενος στα κυνηγετικα θεμα του εξωτερικου...
 
Tελικα βρηκα την ακρη σχετικα με τις παραγγελιες απο cabelas:

Οι 2 τελευταιες μου παραγγελιες παροτι τις παρελαβα, δεν εμφανιζονται στο order history. Αυτη τη φορα και επειδη πρεπει παντα να εκτελωνισω τα πραγματα διαλεξα την option prepaid customs, που μου ερχονταν λιγο φθηνοτερα απο
να τα εκτελωνισω μονος. Τις παραγγελιες τις ανελαβε η Boardfree και ολες τισ πληροφοριες για την αποστολη τισ ελαβα απο αυτους.
 
Tελικα βρηκα την ακρη σχετικα με τις παραγγελιες απο cabelas:

Οι 2 τελευταιες μου παραγγελιες παροτι τις παρελαβα, δεν εμφανιζονται στο order history. Αυτη τη φορα και επειδη πρεπει παντα να εκτελωνισω τα πραγματα διαλεξα την option prepaid customs, που μου ερχονταν λιγο φθηνοτερα απο
να τα εκτελωνισω μονος. Τις παραγγελιες τις ανελαβε η Boardfree και ολες τισ πληροφοριες για την αποστολη τισ ελαβα απο αυτους.
Τί ακριβώς φέρνεις από Cabelas και θα περάσει από τελωνείο ?
Έχω φέρει ρουχα, παπούτσια, βαλιτσάκι συντήρησης όπλου αλλά όλα ήρθαν με ΕΛΤΑ......επιλέγω πάντα την αποστολή με 25% επιπλέον στην αξία της παραγγελίας...
 
Τί ακριβώς φέρνεις από Cabelas και θα περάσει από τελωνείο ?
Έχω φέρει ρουχα, παπούτσια, βαλιτσάκι συντήρησης όπλου αλλά όλα ήρθαν με ΕΛΤΑ......επιλέγω πάντα την αποστολή με 25% επιπλέον στην αξία της παραγγελίας...

Δεν μενω Ελλαδα και εδω στην Ελβετια που τα παραγγελνω οτι ειναι πανω απο 60 $ πληρωνεις τελωνειο. Δεν παιζει ρολο αν ελθουν με κανονικo ταχυδρομειο η courier.
 
Τι να πω ρε παιδιά, σας παραθέτω το order history που αφορά τα παπουτσάκια που έχω βάλει για πούλημα

Thank You For Your Order
Order Number:
226279539
Order Status:
Shipped
Order Date:
11/26/2014
Shipping Info: Package 91 007108363264925185 (View Tracking Information)

Εντωμεταξύ, στο order history μου βγάζει όσες παραγγελίες έχω κάνει εδώ και 5 χρόνια.


γιωργο ακριβως το ιδιο μου γραφει κ εμενα αλλα οταν παταω το view tracking information που ειναι στη παρενθεση βγαζει το παραπανω μνμ που σας εγραψα...δε ξερω καν αν εχει ερθει ελλαδα το δεμα. κ στο usps tracking που εβαλα το νουμερο δε βγαζει τιποτα.
 
Back
Top