Αγορά super pose

Και οχι μονο ενα....αστο επανω αυτο φιλε..... :)
Εγώ είμαι λίγο light κύριε Νίκο , θα σε βάλω σε μπελάδες ( άλλο που δεν θέλεις ) θα θελα να δω διάφορες μεταξύ 390 και του μποιτο με φυσιγγι 28γρ νο 8 ένα απλό και ένα αλευρωμένο , ετσι από περιέργεια και μόνο .
 
Εγώ είμαι λίγο light κύριε Νίκο , θα σε βάλω σε μπελάδες ( άλλο που δεν θέλεις ) θα θελα να δω διάφορες μεταξύ 390 και του μποιτο με φυσιγγι 28γρ νο 8 ένα απλό και ένα αλευρωμένο , ετσι από περιέργεια και μόνο .
Ενδιαφέρον!!
 
Εγώ είμαι λίγο light κύριε Νίκο , θα σε βάλω σε μπελάδες ( άλλο που δεν θέλεις ) θα θελα να δω διάφορες μεταξύ 390 και του μποιτο με φυσιγγι 28γρ νο 8 ένα απλό και ένα αλευρωμένο , ετσι από περιέργεια και μόνο .

Δεν χαλαω χατηρια και το ξερεις....πες μου τσοκ και μετρα.....το ωραιο ειναι οτι εχει την ιδια συσφιξη
στο φουλ με την 390..... Στα 40 μετρα με φουλ εισαι οκ ?? ή θελεις κατι αλλο ??
 
Σε ευχαριστω Κωνσταντινε μου......θελω να δω τι θα δωσουν οι αχρωμιωτες καννες....εσυ σιγουρα
καλυτερα απο εμενα.....υγεια σου ευχομαι φιλε μου!!!
Καλορίζικο Νίκο τώρα μπήκες στο κλαμπ των αχρωμιωτων congrats
 
Δεν χαλαω χατηρια και το ξερεις....πες μου τσοκ και μετρα.....το ωραιο ειναι οτι εχει την ιδια συσφιξη
στο φουλ με την 390..... Στα 40 μετρα με φουλ εισαι οκ ?? ή θελεις κατι αλλο ??
Ακριβως εκεί , Ευχαριστω εκ των προτέρων
 
Να πω και απο εδω , ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον Ηλια.....Σημερα παρελαβα το οπλο που μου
πουλησε....ουσιαστικα ΔΩΡΟ μου το εκανε....και επιλασσομαι.....Το οπλο ειναι οπως το περιεγραφε...
ελαχιστα δουλεμενο.....σε αριστη κατασταση!!!!! Ο λογος για τo σουπερ ποζε Boito 76 cm -magnum
1* - 3* σταθερα τσοκ. :)
Μεγειά Νικόλα! Καλορίζικο, να το χαρείς!
 
Να πω και απο εδω , ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον Ηλια.....Σημερα παρελαβα το οπλο που μου
πουλησε....ουσιαστικα ΔΩΡΟ μου το εκανε....και επιλασσομαι.....Το οπλο ειναι οπως το περιεγραφε...
ελαχιστα δουλεμενο.....σε αριστη κατασταση!!!!! Ο λογος για τo σουπερ ποζε Boito 76 cm -magnum
1* - 3* σταθερα τσοκ. :)
Καλορίζικο καλοτουφεκο κ. Νίκο, να το χαρείτε!
 
Να πω και απο εδω , ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον Ηλια.....Σημερα παρελαβα το οπλο που μου
πουλησε....ουσιαστικα ΔΩΡΟ μου το εκανε....και επιλασσομαι.....Το οπλο ειναι οπως το περιεγραφε...
ελαχιστα δουλεμενο.....σε αριστη κατασταση!!!!! Ο λογος για τo σουπερ ποζε Boito 76 cm -magnum
1* - 3* σταθερα τσοκ. :)
Μεγειες κ. Νίκο!
 
Να πω και απο εδω , ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον Ηλια.....Σημερα παρελαβα το οπλο που μου
πουλησε....ουσιαστικα ΔΩΡΟ μου το εκανε....και επιλασσομαι.....Το οπλο ειναι οπως το περιεγραφε...
ελαχιστα δουλεμενο.....σε αριστη κατασταση!!!!! Ο λογος για τo σουπερ ποζε Boito 76 cm -magnum
1* - 3* σταθερα τσοκ. :)
Καλορίζικο Νικόλα μου , να το χαρείς με την ψυχή σου, και να είστε παρέα για πολλές , και όμορφες στιγμές .
 
Να πω και απο εδω , ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον Ηλια.....Σημερα παρελαβα το οπλο που μου
πουλησε....ουσιαστικα ΔΩΡΟ μου το εκανε....και επιλασσομαι.....Το οπλο ειναι οπως το περιεγραφε...
ελαχιστα δουλεμενο.....σε αριστη κατασταση!!!!! Ο λογος για τo σουπερ ποζε Boito 76 cm -magnum
1* - 3* σταθερα τσοκ. :)
Με Υγεια και καλοτουφεκο Νικο!!!
 
Καλοριζικο Κυριε Νικο. Σου ευχομαι καλα ζμπαρα .ffff.hunter.

Καλορίζικο Νίκο τώρα μπήκες στο κλαμπ των αχρωμιωτων congrats

Καλορίζικο Νίκο κ καλές τουφεκιες!

Μεγειά Νικόλα! Καλορίζικο, να το χαρείς!

Καλορίζικο Νίκο, με γειά καλές δοκιμές και καλά κυνήγια!!!

Καλορίζικο καλοτουφεκο κ. Νίκο, να το χαρείτε!

Μεγειες κ. Νίκο!

Καλορίζικο Νικόλα μου , να το χαρείς με την ψυχή σου, και να είστε παρέα για πολλές , και όμορφες στιγμές .

Με Υγεια και καλοτουφεκο Νικο!!!

Παλικαρια σας ευχαριστω πολυ ολους για τα καλοριζικα και τις ευχες σας.....υγεια ευχομαι σε εσας
και τις οικογενειες σας!!! :)

ΥΓ. Απο την δικη μου μερια.....θα κανω δοκιμες για ΟΛΟΥΣ μας.....να δουμε εαν το οτι βγαζουν
καλυτερες τουφεκιες οι αχρωμιωτες.......ειναι μυθος....ή πραγματικοτητα .;):)
 
Back
Top