Αγορά super pose

δες αυτο το zoli ποιο κατω ... αν δεν επερνα το 525 .. και αν προσπερνούσα και το skb σίγουρα θα ήταν το zoli η επιλογή ..
εχει πολλά ... και δεν τα βρίσκεις συχνά...όπως τα λεει ο άνθρωπος στην αγγελία ειναι αν το ψάξεις ..(*άσχετα αν σου βγάζει λιγο ύφος ο λόγος του)

https://www.car.gr/parts/view/8975547/
 
δες αυτο το zoli ποιο κατω ... αν δεν επερνα το 525 .. και αν προσπερνούσα και το skb σίγουρα θα ήταν το zoli η επιλογή ..
εχει πολλά ... και δεν τα βρίσκεις συχνά...όπως τα λεει ο άνθρωπος στην αγγελία ειναι αν το ψάξεις ..(*άσχετα αν σου βγάζει λιγο ύφος ο λόγος του)

https://www.car.gr/parts/view/8975547/
πολύ καλή πρόταση είχα κάποτε το pegasus και ήταν άριστο :)
 
Δεν ειναι πολυ γνωστα σαν οπλα αλλα οσοι τα εχουν δεν παραπονιουνται..
Βρηκες ευκολα με αριστερο κοντακι?
Ενας γνωστος μου το ειχε και κυνηγησα, ελαφρυ πολυ ωραια αισθηση στην επωμιση αν και δεν ηταν αριστερο, ηταν ουδετερο και με ντουφεκιες για ολα τα γουστα. Το συγκεκριμενο καινουργιο κανει περιπου 1200 euro
 
Αν διαβάσεις σε προηγούμενα posts όταν είχε βγει ο κόσμος δεν είχε γράψει πολλά καλά λόγια. Προσωπικά δεν μου αρέσει, αλλά σίγουρα είναι κάτι το νέο σχεδιαστικά.
Ναι Μανο εχεις δικιο εχουν βγει παρα πολλα οπλα και εχω χασει την μπαλα...
 
Γνκ ψάχνεις να κάνεις κάποια αγορά; Πάντως το 828u είναι μια κατηγορία μόνο του, πραγματικά δεν θα το χαρακτήριζα SP αλλά κάποιο είδους concept. Δεν θεωρώ ότι υπάρχει κάτι στο μέλλον εμφανισιακά να δούμε που να μας ενθουσιάσει. Είδα πρόσφατα ένα βίντεο που ανέβασε κάποιος εδώ με μοντέλα Benelli τα οποία δεν κυκλοφορούν στην αγορά και τα οποία είχα λίγο παράξενες ψάθες, λίγο χρώμα κλπ. Εντάξει όμορφα σε γνκς γραμμές αλλά δεν είναι π.χ. σαν ένα Merkel που θα πω ότι είναι στόχος ζωής...Το κυνήγι θέλει παράδοση κατά τη γνώμη μου.
 
Γνκ ψάχνεις να κάνεις κάποια αγορά; Πάντως το 828u είναι μια κατηγορία μόνο του, πραγματικά δεν θα το χαρακτήριζα SP αλλά κάποιο είδους concept. Δεν θεωρώ ότι υπάρχει κάτι στο μέλλον εμφανισιακά να δούμε που να μας ενθουσιάσει. Είδα πρόσφατα ένα βίντεο που ανέβασε κάποιος εδώ με μοντέλα Benelli τα οποία δεν κυκλοφορούν στην αγορά και τα οποία είχα λίγο παράξενες ψάθες, λίγο χρώμα κλπ. Εντάξει όμορφα σε γνκς γραμμές αλλά δεν είναι π.χ. σαν ένα Merkel που θα πω ότι είναι στόχος ζωής...Το κυνήγι θέλει παράδοση κατά τη γνώμη μου.
Ναι Μάνο ψάχνω όπλο για αγορά. Προτιμάω να είναι ελαφρύ για περπατητό κυνήγι.
 
Back
Top