Αγγλικό Σέττερ

Άστον να λέει...
ωπος
Ετσι ειναι τα φιλαρακια, αλλα τη ροζ καρτα δεν καταλαβα, κιτρινη και κοκκινη ξερω οτι εχουν στο ποδοσφαιρο....
στα φιλαρακια βγαινη πρωτα ροζ για ναχουνε το νουτουςςςς και μετα επωνται η συμπερυφωρα που θα εχουννν ;) εαν και δεν εχω κανα παραπωνο απο τον φιλομου ωπος και απο αλα παιδια εδω το fvroym ισα ισα ιστε ολησας καλα παιδιαααα και μακαρι να μπωρουσα να σας μαζεψω εδω σε μενα για κυνηγι τσιχλαςςς να μην μηνη πουπουλοοοοο σχιμα λογουυυυ.yel..yel..yel..yel.
 
Jef. Ένα νεαρό της ομάδας. Εκπληκτική μύτη. Τρομερή ποιότητα στην κίνηση, με αρκετά καλή αίσθηση τόπου και θηράματος. Συνεργασία μυαλού μύτης έχει δρόμο ακόμα, αλλά οι βάσεις έχουν μπει… Οψόμεθα.
View attachment 84894
Τυχερός και υγιής να είναι Δημήτρη..... και τα υπόλοιπα με σενα αφεντικό θα έρθουν
 
Γερό κ καλότυχο Νικόλα...
Αντρέας Ζάγκλας μήπως ειναι το κουτάβι;;;;
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά να είστε καλά!!!!να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω φίλος από τα Γιάννενα μου το χάρισε αλλά νομίζω ότι μου είπε ζαγκλας είναι η μάνα δεν είμαι σίγουρος δεν έχει χαρτιά.
 
Ναι Κώστα ζαγκλας είναι οι γονείς!τη γνωρίζεις αυτή τη γραμμή αίματος,τι γνώμη έχεις?
Τυχαινει να εχει ενας φιλος εδώ, αυτα τα αίματα....πολυ καλα σκυλια, με παθος κ νεύρο....δεν εχω κ ιδιαίτερες απόψεις γενικοτερα....
 
Back
Top