Όλα παίρνονται κι όλα χάνονται

Εμείς στην Κορινθία δεν κουβαλάμε καρεκλακια. Εδώ μια φωτογραφία μου από απογευματινό καρτέρι στους ελαιώνες του ΕλληνοχωριουView attachment 79076
Τόσος κόπος για ένα γαλόπουλο...
Εγώ όταν γουστάρω γαλόπουλο βάζω τη μάνα μου και σφάζει ένα...🤣🤣🤣
 
Εμείς στην Κορινθία δεν κουβαλάμε καρεκλακια. Εδώ μια φωτογραφία μου από απογευματινό καρτέρι στους ελαιώνες του ΕλληνοχωριουView attachment 79076
Από το να πάω να ανάψω τσιγάρο και να γίνω σαν την καιόμενη βάτο, καλύτερα να μην βαρέσω τίποτα
 
Μη γελάτε είναι πολύ δύσκολο και χρειάζεται υπομονή και γνώση και ΤΈΧΝΗ πάνω από όλα. Έτσι το αγόρασα από τον Ταγαρά στην Κόρινθο View attachment 79078και με πολύ κόπο και τοπική βλάστηση το έκανα έτσιView attachment 79079
Διατίθεται έτσι ακριβώς όπως την πάνω φωτογραφία;;;;
Ή είναι πρόταση σερβιρίσματος;;;🤣🤣🤣
 
Μη γελάτε είναι πολύ δύσκολο και χρειάζεται υπομονή και γνώση και ΤΈΧΝΗ πάνω από όλα. Έτσι το αγόρασα από τον Ταγαρά στην Κόρινθο View attachment 79078και με πολύ κόπο και τοπική βλάστηση το έκανα έτσιView attachment 79079
Καλύτερα να το άφηνες όπως πάνω, πιο πολλά πουλιά θα επιανες
 
Εμείς στην Κορινθία δεν κουβαλάμε καρεκλακια. Εδώ μια φωτογραφία μου από απογευματινό καρτέρι στους ελαιώνες του ΕλληνοχωριουView attachment 79076
Ειμείς αυτό του λιεμει μούμος‼️έχει να αρπαξ φυσίγγια αυτός Απού κάναν λαχταρσμενου‼️
 
Back
Top