Ένδυση

Ένα πράγμα που κάνουμε πολλοί είναι ότι κοιτάμε να αγοράσουμε το φθηνότερο προϊόν μην έχοντας στο μυαλό μας τις συνέπειες για τον παραγωγό. Το να δώσουμε ένα 10% παραπάνω για να αγοράσουμε κάτι που φτιάχνεται στην Ελλάδα δεν είναι κακό θεωρώ. Προσωπικά έχει αλλάξει η νοοτροπία μου σε αυτό το θέμα. Η αλήθεια είναι βέβαια ότι υπάρχουν και έμποροι που μας εκμεταλλεύονται αλλά αργά ή γρήγορα θα μαθευτούν. topic.
 
Ένα πράγμα που κάνουμε πολλοί είναι ότι κοιτάμε να αγοράσουμε το φθηνότερο προϊόν μην έχοντας στο μυαλό μας τις συνέπειες για τον παραγωγό. Το να δώσουμε ένα 10% παραπάνω για να αγοράσουμε κάτι που φτιάχνεται στην Ελλάδα δεν είναι κακό θεωρώ. Προσωπικά έχει αλλάξει η νοοτροπία μου σε αυτό το θέμα. Η αλήθεια είναι βέβαια ότι υπάρχουν και έμποροι που μας εκμεταλλεύονται αλλά αργά ή γρήγορα θα μαθευτούν. topic.
Βασιλι ειναι δυσκολες εποχες δεν εχουν ολλοι τα χρηματα και κοιταζουν ακομα και τα 5/10€......παντο; Απο ποιοτητα τοχοτης /αετος...καμια σχεσει με τα παλια χρονια
 
Πριν 30 χρόνια σε όποιο στενό να πέρναγες άκουγες ραπτομηχανές να δουλεύουν ,σήμερα μόνο για τους παλιατζήδες έχουν αξία για παλιοσίδερα.Τι σκέπτεται ένας βιοτέχνης με συγκεκριμένη ποιότητα ,πηγαινοντας σε χώρα με φτηνά εργατικά χέρια, αλλά ρίχνοντας και την ποιότητα του προϊόντος δεν ξέρω.Ποσο μπορείς να ξεγελάσεις τον καταναλωτή με την παλιά καλή σου φήμη.
 
Τι λέτε μωρε χαλασαν τα Αετός?? :oops:

Από τα αγαπημένα μου παντελονια παραλλαγης..
Για κυνήγι κ ψάρεμα κ κάθε εξωτερική εργασία(για αυτό κ δεν απευθυνόταν μόνο σε κυνηγούς) , για τα χρήματα τους άψογα..

Tα κυνηγετικα ρουχα Ιraklis τα ειδα πρωτη φορα πριν 4 χρόνια όταν είχαν έρθει οι ιδιοκτήτες εδώ στο παζαρι του "Αγίου" και πήρα δυο παντελονια..Δεν ήταν κ άσχημα κ οικονομικα..οποιος θέλει να τα δει υπάρχει σάιτ στο ίντερνετ κ έχουν κ τα Αετός..
 
Είναι και κάποιος Ηρακλής που έχει κυνηγετικά παντελόνια φτηνά , αλλά άμα δεν τα δεις από κοντά να δοκιμάσεις.
Παραγκηλα εγω παντελονη αετος καλαμι(20€)..ζακετα το ιδιο με επενδηση μεσα(15€) και δυο ζευγαρια καλτσες μεχρη το γωνατο(5€) εξερετικα ολλα πολυ ωραια δεν το περιμενα...πραβο στον ανθρωπο για της τιμες....θα ξαναπαρο σιγουρα και αλλα
 
Παρήγγειλα αυτό το καλοκαιρινό κυνηγετικό γιλέκο της PigPrint για την έναρξη και όχι μόνο...αρκετά φθηνό κ ελαφρύ και με σάκο θηραμάτων, το οποίο μου έλειπε από τη τουλάπα μου!!
Αξίας μόλις 12€ +5€ μεταφορικά & αντικαταβολή!!
Screenshot_20210502-081244.jpgScreenshot_20210502-081236.jpg

Φένεται ψιλό κ ελαφρύ...ίδωμεν...!!
 
Παρήγγειλα αυτό το καλοκαιρινό κυνηγετικό γιλέκο της PigPrint για την έναρξη και όχι μόνο...αρκετά φθηνό κ ελαφρύ και με σάκο θηραμάτων, το οποίο μου έλειπε από τη τουλάπα μου!!
Αξίας μόλις 12€ +5€ μεταφορικά & αντικαταβολή!!
View attachment 26524View attachment 26525

Φένεται ψιλό κ ελαφρύ...ίδωμεν...!!
Να το χαρεις ,Δεν ειχε σε πορτοκαλι ;
 
Παρήγγειλα αυτό το καλοκαιρινό κυνηγετικό γιλέκο της PigPrint για την έναρξη και όχι μόνο...αρκετά φθηνό κ ελαφρύ και με σάκο θηραμάτων, το οποίο μου έλειπε από τη τουλάπα μου!!
Αξίας μόλις 12€ +5€ μεταφορικά & αντικαταβολή!!
View attachment 26524View attachment 26525

Φένεται ψιλό κ ελαφρύ...ίδωμεν...!!
Καλοφόρετο Κωστα!
 
Καλοφόρετο Κωστα!
Ευχαριστώ Κυριάκο!!
Να το χαρεις ,Δεν ειχε σε πορτοκαλι ;
Όχι δν είχε Νικόλα.
Ίσως έχει κάποιο άλλο μοντέλο...δν το έψαξα η αλήθεια είναι,διότι δν ενδιαφερόμουν για πορτοκαλί.
 
Παρήγγειλα αυτό το καλοκαιρινό κυνηγετικό γιλέκο της PigPrint για την έναρξη και όχι μόνο...αρκετά φθηνό κ ελαφρύ και με σάκο θηραμάτων, το οποίο μου έλειπε από τη τουλάπα μου!!
Αξίας μόλις 12€ +5€ μεταφορικά & αντικαταβολή!!
View attachment 26524View attachment 26525

Φένεται ψιλό κ ελαφρύ...ίδωμεν...!!
Καλοφόρετο Κώστα και πάντα γεμάτο θηράματα!
 
Back
Top