Ένδυση

Όνομα
Βασίλης
Drake waterfowl mst bonded fleece pant με τελωνείο και μεταφορικά 150€ βαριά να σου βγεί και μέχρι -11 δεν νιώθαν οι κολλητοί έχουν και οι δύο το ίδιο υπέρ ευχαριστημένοι και σε βροχερό καιρό και σε χιόνι ο ένας το φοράει και γουρούνι και έχει μπει σε σφιχτά μέρη και λέει δεν είχε θέμα
Αυτά από εμένα .....αν δεν βρίσκεται το συγκεκριμένο παρόμοιο είναι και το banded white river...
Και αν σου βγει στενό ή φαρδύ τι κάνεις Τέλη ?
Παντελόνια και παπούτσια μόνο με δοκιμή φίλε από εμένα ... την έχω πατήσει ...

Περιοχή
Ελευθερούπολη Καβάλας
Όνομα
Τέλης
Και αν σου βγει στενό ή φαρδύ τι κάνεις Τέλη ?
Παντελόνια και παπούτσια μόνο με δοκιμή φίλε από εμένα ... την έχω πατήσει ...
Εμείς μια χαρά στα νούμερα δεν είχαμε θέμα υπολογίζεται πολύ εύκολα γενικά.....

Όνομα
Ηλιας
Παλικάρια.... καταρχήν με ένα μόνο παντελονι δε βγαίνει η σεζόν.... δεύτερο άλλο το κυνήγι της μπεκατσας και άλλο ένα καρτέρι σε γουρούνια σε ένα ανηλιο λακο για κάνα δίωρο στις τέσσερις το απόγευμα..... τρίτο άλλο να κυνηγάς στα 1200 μέτρα στη Δράμα και άλλο στην Καρδίτσα....ο καθένας από μας διαμορφώνει τον εξοπλισμό του ανάλογα με τις ανάγκες του....άλλος κρυώνει περισσότερο, άλλος ιδρώνει παραπάνω....μη τα βάζουμε όλα σε ένα τσουβαλι....
Ετσι ειναι εγω θελω δυο αδιαβροχα οχι πανο απο 70 € και θα παρο και δυο οικονομικα με 20€ τα οποια τα βαζω τη; Καλες μερες και μερες που φευγω απο το καρτερι να παο στης ελιες

Όνομα
Παναγιώτης
Ετσι ειναι εγω θελω δυο αδιαβροχα οχι πανο απο 70 € και θα παρο και δυο οικονομικα με 20€ τα οποια τα βαζω τη; Καλες μερες και μερες που φευγω απο το καρτερι να παο στης ελιες
Στα φθηνά ο αετός είναι πολύ καλός.

Vasilis

Staff member
Περιοχή
Σλοβακία
Όνομα
Βασίλης
Στα φθηνά ο αετός είναι πολύ καλός.
Κύριε Παναγιώτη έχετε πάρει πρόσφατα από Αετό; Ρωτάω γιατί εδώ μέσα εχω διαβάσει ότι τα τελευταία χρόνια και αυτός αλλά και ο Τοξότης έριξαν πάρα πολύ την ποιότητα τους.

tsakalos

Moderator
Όνομα
Greg
Κύριε Παναγιώτη έχετε πάρει πρόσφατα από Αετό; Ρωτάω γιατί εδώ μέσα εχω διαβάσει ότι τα τελευταία χρόνια και αυτός αλλά και ο Τοξότης έριξαν πάρα πολύ την ποιότητα τους.
Θα συμφωνήσω... Τοξότη και Αετό άξιζε να πάρεις μια φορά και ένα καιρο...

Όνομα
Παναγιώτης
Να σου πω την αλήθεια αυτά που έχω τα έχω χρόνια ,να άλλαξε κάτι στο βαμβακερό με τις πλαϊνές τσέπες;

Vasilis

Staff member
Περιοχή
Σλοβακία
Όνομα
Βασίλης
Ένα πράγμα που κάνουμε πολλοί είναι ότι κοιτάμε να αγοράσουμε το φθηνότερο προϊόν μην έχοντας στο μυαλό μας τις συνέπειες για τον παραγωγό. Το να δώσουμε ένα 10% παραπάνω για να αγοράσουμε κάτι που φτιάχνεται στην Ελλάδα δεν είναι κακό θεωρώ. Προσωπικά έχει αλλάξει η νοοτροπία μου σε αυτό το θέμα. Η αλήθεια είναι βέβαια ότι υπάρχουν και έμποροι που μας εκμεταλλεύονται αλλά αργά ή γρήγορα θα μαθευτούν. topic.

Όνομα
Ηλιας
Ένα πράγμα που κάνουμε πολλοί είναι ότι κοιτάμε να αγοράσουμε το φθηνότερο προϊόν μην έχοντας στο μυαλό μας τις συνέπειες για τον παραγωγό. Το να δώσουμε ένα 10% παραπάνω για να αγοράσουμε κάτι που φτιάχνεται στην Ελλάδα δεν είναι κακό θεωρώ. Προσωπικά έχει αλλάξει η νοοτροπία μου σε αυτό το θέμα. Η αλήθεια είναι βέβαια ότι υπάρχουν και έμποροι που μας εκμεταλλεύονται αλλά αργά ή γρήγορα θα μαθευτούν. topic.
Βασιλι ειναι δυσκολες εποχες δεν εχουν ολλοι τα χρηματα και κοιταζουν ακομα και τα 5/10€......παντο; Απο ποιοτητα τοχοτης /αετος...καμια σχεσει με τα παλια χρονια

Όνομα
Παναγιώτης
Πριν 30 χρόνια σε όποιο στενό να πέρναγες άκουγες ραπτομηχανές να δουλεύουν ,σήμερα μόνο για τους παλιατζήδες έχουν αξία για παλιοσίδερα.Τι σκέπτεται ένας βιοτέχνης με συγκεκριμένη ποιότητα ,πηγαινοντας σε χώρα με φτηνά εργατικά χέρια, αλλά ρίχνοντας και την ποιότητα του προϊόντος δεν ξέρω.Ποσο μπορείς να ξεγελάσεις τον καταναλωτή με την παλιά καλή σου φήμη.

Τι λέτε μωρε χαλασαν τα Αετός?? :oops:

Από τα αγαπημένα μου παντελονια παραλλαγης..
Για κυνήγι κ ψάρεμα κ κάθε εξωτερική εργασία(για αυτό κ δεν απευθυνόταν μόνο σε κυνηγούς) , για τα χρήματα τους άψογα..

Tα κυνηγετικα ρουχα Ιraklis τα ειδα πρωτη φορα πριν 4 χρόνια όταν είχαν έρθει οι ιδιοκτήτες εδώ στο παζαρι του "Αγίου" και πήρα δυο παντελονια..Δεν ήταν κ άσχημα κ οικονομικα..οποιος θέλει να τα δει υπάρχει σάιτ στο ίντερνετ κ έχουν κ τα Αετός..

Περιοχή
Ελευθερούπολη Καβάλας
Όνομα
Τέλης
Εσύ χωράς στη μια μόνο πλευρά του παντελονιού ρε.... :p
Χαχχαχ όχι ρε μια χαρά όλα μπόμπα μόνο στην μπότα την ήθελα ένα νούμερο μικρότερο για να μου είναι σφιχτή κατά τα άλλα όλα τα άλλα κομπλέ

Όνομα
Ηλιας
Είναι και κάποιος Ηρακλής που έχει κυνηγετικά παντελόνια φτηνά , αλλά άμα δεν τα δεις από κοντά να δοκιμάσεις.
Παραγκηλα εγω παντελονη αετος καλαμι(20€)..ζακετα το ιδιο με επενδηση μεσα(15€) και δυο ζευγαρια καλτσες μεχρη το γωνατο(5€) εξερετικα ολλα πολυ ωραια δεν το περιμενα...πραβο στον ανθρωπο για της τιμες....θα ξαναπαρο σιγουρα και αλλα