Ένδυση

Από τα κορυφαία μπουφάν κατά την γνώμη μου!
Αξίζει μέχρι το τελευταίο Ευρώ!
Φίλε να σου πω την αλήθεια ψαχνόμουν πολύ για Sitka αλλά φοβάμαι το τελωνείο...Το DeerHunter μου αρέσει πολύ και αυτό στο μάτι αλλά δεν έχω βρει κάποιον κάτοχο να μου πει την γνώμη του
 
Φίλε να σου πω την αλήθεια ψαχνόμουν πολύ για Sitka αλλά φοβάμαι το τελωνείο...Το DeerHunter μου αρέσει πολύ και αυτό στο μάτι αλλά δεν έχω βρει κάποιον κάτοχο να μου πει την γνώμη του
Νίκο σε μερικά προπληρωνεις το τελωνείο στην μισή τιμή από εδώ και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο μιλάμε τώρα έχουμε κάνει αγορές 200-300-350 με αυτόν τον τρόπο και ήρθαν κομπλέ χωρίς καμία έξτρα χρέωση
 
Φίλε να σου πω την αλήθεια ψαχνόμουν πολύ για Sitka αλλά φοβάμαι το τελωνείο...Το DeerHunter μου αρέσει πολύ και αυτό στο μάτι αλλά δεν έχω βρει κάποιον κάτοχο να μου πει την γνώμη του

Sitka έχει και στη Ισπανία, για τσέκαρε και εκεί τιμές μιας και δεν έχει τελωνεία.
 
Έχουμε γνώμη για το muflon της DeerHunter το max 5?
Πολύ ποιοτικά ρούχα τα deerhunter.Το συγκεκριμένο ειναι κορυφαιο απλά δεν είσαι και πολύ άνετος στην τουφεκια.Ειναι κάπως χοντρό. Αν δεν έχετε και πολλά κρύα θα σου πρότεινα κατι πιο Light. Και αν πας τελικά σε αυτό να πάρεις το πιο κοντό. Βγάζει δύο μοντέλα. Ελπίζω να βοήθησα
 
Πολύ ποιοτικά ρούχα τα deerhunter.Το συγκεκριμένο ειναι κορυφαιο απλά δεν είσαι και πολύ άνετος στην τουφεκια.Ειναι κάπως χοντρό. Αν δεν έχετε και πολλά κρύα θα σου πρότεινα κατι πιο Light. Και αν πας τελικά σε αυτό να πάρεις το πιο κοντό. Βγάζει δύο μοντέλα. Ελπίζω να βοήθησα
Σε ευχαριστώ πολύ φιλαράκι!!!
 
σε παραλλαγη βαλτου κανα μπουφαν αδιαβροχο εχετε να μου πρωτεινετε παιδια;ας ειναι και απο εξωτερικο εχω ακρες , ευχαριστω
Βικ πόσο που διαθέτεις και τι στυλ μπουφαν
Πχ πάρκα 2 η 3 σε 1
Η wader jacket με επένδυση η απλό???
 
σε παραλλαγη βαλτου κανα μπουφαν αδιαβροχο εχετε να μου πρωτεινετε παιδια;ας ειναι και απο εξωτερικο εχω ακρες , ευχαριστω
αρχησαμε να αλαζουμε γουστα στο κυνηγι;; .think.παρε πρωτα ενα λαμπραντορ,,και μετα ντησουυυυυ ,,ΓΑΤΑΚΙ,, πηγες επανω στον νικολα στης καλυβες και γΚΑΒΛΩΣΕςςς ΓΑΤΑΚΙΙΙpeng
 
αρχησαμε να αλαζουμε γουστα στο κυνηγι;; .think.παρε πρωτα ενα λαμπραντορ,,και μετα ντησουυυυυ ,,ΓΑΤΑΚΙ,, πηγες επανω στον νικολα στης καλυβες και γΚΑΒΛΩΣΕςςς ΓΑΤΑΚΙΙΙpeng
σου πρωτινο νεοπρεν γαλοτσες για αρχηηηηη.very funny.
 
αρχησαμε να αλαζουμε γουστα στο κυνηγι;; .think.παρε πρωτα ενα λαμπραντορ,,και μετα ντησουυυυυ ,,ΓΑΤΑΚΙ,, πηγες επανω στον νικολα στης καλυβες και γΚΑΒΛΩΣΕςςς ΓΑΤΑΚΙΙΙpeng
Όταν πήγαινα εγώ μικρέ πάνω και έκανα ζημιές εσύ έψαχνες στα βάτα τσίχλες .very funny. .very funny. .very funny. .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic. .my man..love.
 
Last edited:
Της Pinwood τα ρούχα τα έχει κανείς δουλέψει? ψάχνω μπουφάν για καρτέρι αγριογούρουνου πείτε καμία γνώμη.
Μέχρι πόσα διαθέτεις??
Υπάρχουν και άλλες εταιρείες που βγάζουν ειδικά για το κυνήγι του αγριόχοιρου στην Ευρώπη βέβαια
 
Back
Top