Ένδυση

για μπεκατσα αντεχει?η θα γινει φλετουρια?
Αυτο δεν μπορώ να σου το απαντήσω.. Για μπεκάτσα στα πυκνά θα προτιμούσα ένα που έχει το δεκαθλον που κάνει τα μισά λεφτά και ήταν λίγο πιο χοντρό υλικό.
 
Μύστες μου,αγορασα την παρακατω fleece ζακετα της Pinewood απο τον Καλκατζακο,το προηγουμενο Σαββατο...
Σημερα ομως προσεξα οτι ειναι σκισμενη η ραφη σε ενα σημειο...

20230310_185408.jpg

Να παω αυριο και να του ζητησω να μου την αλλαξει ή θα με πεταξει στο ποταμι του Κηφισου???
Η αλλη λυση ειναι να την παω σε εναν ραφτη να μου τη φτιαξει...
 
Μύστες μου,αγορασα την παρακατω fleece ζακετα της Pinewood απο τον Καλκατζακο,το προηγουμενο Σαββατο...
Σημερα ομως προσεξα οτι ειναι σκισμενη η ραφη σε ενα σημειο...

View attachment 68224

Να παω αυριο και να του ζητησω να μου την αλλαξει ή θα με πεταξει στο ποταμι του Κηφισου???
Η αλλη λυση ειναι να την παω σε εναν ραφτη να μου τη φτιαξει...
Καλκ πρώτα ... Λογικά θα την αλλάξει.
 
Καλκ πρώτα ... Λογικά θα την αλλάξει.
Απλα δεν θελω να μπλεξω σε διαλογο του τυπου:
"Τη φορεσες,καπου την ακουμπησες,καπου την ετριψες,περασαν μερες κλπ κλπ,γιατι θα τσιτωσω και γω εκεινη τη στιγμη...
Βεβαια φταιω σε μεγαλο βαθμο που δεν το προσεξα εκεινη τη στιγμη...
 
Μύστες μου,αγορασα την παρακατω fleece ζακετα της Pinewood απο τον Καλκατζακο,το προηγουμενο Σαββατο...
Σημερα ομως προσεξα οτι ειναι σκισμενη η ραφη σε ενα σημειο...

View attachment 68224

Να παω αυριο και να του ζητησω να μου την αλλαξει ή θα με πεταξει στο ποταμι του Κηφισου???
Η αλλη λυση ειναι να την παω σε εναν ραφτη να μου τη φτιαξει...
Ξιλωμενο είναι η σκισμένο; Μένεις κοντά η θα σου φύγουν 10-20 ευρώ σε διόδια και βενζίνες ; Πρώτα τηλέφωνο αν υπάρχει το ίδιο ,αν είναι απλώς ξιλωμα θα το έραβε κάποιος σπίτι και τέλος.
 
Απλα δεν θελω να μπλεξω σε διαλογο του τυπου:
"Τη φορεσες,καπου την ακουμπησες,καπου την ετριψες,περασαν μερες κλπ κλπ,γιατι θα τσιτωσω και γω εκεινη τη στιγμη...
Βεβαια φταιω σε μεγαλο βαθμο που δεν το προσεξα εκεινη τη στιγμη...
Αθήνα είσαι τώρα ;
Αν όχι δεν αξίζει ... Φτιάξτη.
 
Απλα δεν θελω να μπλεξω σε διαλογο του τυπου:
"Τη φορεσες,καπου την ακουμπησες,καπου την ετριψες,περασαν μερες κλπ κλπ,γιατι θα τσιτωσω και γω εκεινη τη στιγμη...
Βεβαια φταιω σε μεγαλο βαθμο που δεν το προσεξα εκεινη τη στιγμη...
Το δεκαθλον έχει ωραία φλιζακια ,Δεν τα είδες?
 
Ξιλωμενο είναι η σκισμένο; Μένεις κοντά η θα σου φύγουν 10-20 ευρώ σε διόδια και βενζίνες ; Πρώτα τηλέφωνο αν υπάρχει το ίδιο ,αν είναι απλώς ξιλωμα θα το έραβε κάποιος σπίτι και τέλος.
Αθηνα ειμαι και μενω 5 λεπτα με το αμαξι...
Για ξηλωμενο το βλεπω
 
Back
Top