Ένδυση

Αυτές τι μέρες και ειδικά οσο πλησιαζουμε στο τέλος των εκπτώσεων στα καταστήματα με ορειβατικά αλλά και σε αθλητικά είδη υπάρχουν ευκαιρίες σε είδη με merino wool. Απλά θέλει να χεις το νου σου και μόλις βρεις την ευκαιρία να το χτυπήσεις... Όσον αφορα κάλτσες merino, Tζελάτης Σχηματάρι και καθαρίσατε...
 
Αυτή τη βδομάδα δοκίμασα στη δουλειά ένα παντελονι μπερετα στεγανο μαζί με κάλτσα μάλλινη ντιρ Χάντερ.. Δε κατάλαβα τιποτα μέσα έξω στα χιόνια.. Ουτε βράχηκα από μέσα. Την άλλη βδομάδα στις Σέρρες θα δοκιμαστει το μουφλον.. Μακάρι να χει κρυο κ κανα χιονάκι να δουμε τι λεει.. Και καμια γαλάζια να χει ακομα καλύτερα..στο πολυ κρυο θα συνδυαστεί με τσίπουρο για καλυτερα αποτελέσματα
 
Εξαρτάται από τα αντικείμενα στο καλάθι Άρη και σου δίνει επιλογές κούριερ, από 9€ με ΕΛΤΑ- που μπορεί να κάνει και ένα μήνα να έρθει- έως DHL Express με 20 € και άφιξη σε 2-3 μέρες.



View attachment 66506

Mε dpd πάντως που ηρθαν τα μποτακια που παρήγγειλα ,ο χρόνος που έδινε ήταν "φούμαρα "
Αφού έκαναν τον γύρο της Ευρώπης ,ηρθαν μετά απο ενα μήνα περίπου.
 
Mε dpd πάντως που ηρθαν τα μποτακια που παρήγγειλα ,ο χρόνος που έδινε ήταν "φούμαρα "
Αφού έκαναν τον γύρο της Ευρώπης ,ηρθαν μετά απο ενα μήνα περίπου.
Ακριβώς το ίδιο με ΕΛΤΑ, το παρακολουθούσα έκανε πράγματι το γύρο της Ευρώπης
Aν βιάζεσαι μόνο DHL γιατί όντως σε μερικές μέρες παραλαμβάνεις.
 
DHL δεν παίζεται !
ΕΛΤΑ και ΣΙΑ και φούτσες χρωματιστές. .big smile.
Δημήτρη μου έχει τύχει να παραγγείλω από estore Beretta Τρίτη μεσημέρι και Tετάρτη να παραλάβω!!! Η παρακολούθηση της αποστολής έδειξε ότι αφού άλλαξε δύο πόλεις στην Ιταλία και τρεις (!) στη Γερμανία όλο το βράδυ, το πρωί προσγειώθηκε στο Βενιζέλος!
DHL και μάλιστα δωρεάν...;)
 
Αυτή τη βδομάδα δοκίμασα στη δουλειά ένα παντελονι μπερετα στεγανο μαζί με κάλτσα μάλλινη ντιρ Χάντερ.. Δε κατάλαβα τιποτα μέσα έξω στα χιόνια.. Ουτε βράχηκα από μέσα. Την άλλη βδομάδα στις Σέρρες θα δοκιμαστει το μουφλον.. Μακάρι να χει κρυο κ κανα χιονάκι να δουμε τι λεει.. Και καμια γαλάζια να χει ακομα καλύτερα..στο πολυ κρυο θα συνδυαστεί με τσίπουρο για καλυτερα αποτελέσματα
Καλησπέρα.Το muflon πόσο το πήρες; 350-400 το έχω δεί.
Για το τζάκετ, λέω.
 
Καλησπέρα.Το muflon πόσο το πήρες; 350-400 το έχω δεί.
Για το τζάκετ, λέω.
Καλησπέρα, το ελαφρυ έχει 175€ συν μεταφορικά και το πιο χοντρό 156 συν μεταφορικά απο εξωτερικό. Και τα 2 σε παραλλαγη αποκλειστικά. Σε πρασινο έρχεται μια η άλλη με το να το παρεις απο εδώ Ελλάδα τουλάχιστον στο σαιτ που το βρήκα εγώ. Τη σελίδα την είχα αναφέρει πιο πανω . Το ξαναγράφω μήπως κάποιος ενδιαφέρεται, έχει ακομα νουμερα. www.cheap-workwear.com
 
Back
Top