Ένα και μοναδικό...

ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΤΑΙ ΙΔΕΕΣ!!!!!
:)
ειναι ξεκαθαρο οτι οποιος φερει τετοιο νομο προς ψηφιση ακομα και ο αδερφος μου να ηταν δεν θα τον ξανα ψηφιζα ποτε. το ιδιο ισχυει φυσικα και με τον περιορισμο στην κατοχη φυσιγγιων αν ποτε τεθει τετοιο θεμα. Εδω μιλαμε απλα για ενα υποθετικο σεναριο.
 
Last edited:
ειναι ξεκαθαρο οτι οποιος φερει τετοιο νομο προς ψηφιση ακομα και ο αδερφος μου να ηταν δεν θα τον ξανα ψηφιζα ποτε. το ιδιο ισχυει φυσικα και με τον περιορισμο στην κατοχη φυσιγγιων αν ποτε τεθει τετοιο θεμα. Εδω μιλαμε απλα για ενα υποθετικο σεναριο.

Εάν ( λέμε τώρα, επειδή έχουν δει πολλά τα...μάτια μας) υπάρξει ποτε νόμος για μείωση όπλων κατοχής ανά άτομο, δεν νομίζω να ειναι Για ένα όπλο μόνο...
Αλλά το θέμα δεν είναι να μην ξαναψηφισεις όποιον το έβγαλε, γιατί το κακό θα έχει γίνει ήδη....
Τέλος πάντων.....μην κάνουμε τέτοιες κουβέντες καλύτερα...
 
ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΤΑΙ ΙΔΕΕΣ!!!!!
:)
Ναι εμενα περιμενουν...δεν ειδες τι εγινε με το οριο των 200 φυσιγγιων που ακομα κ να μην ισχυει μετραει κ μονο που το σκεφτηκαν....

Τάσο !!! Αυτό σου λέω κι εγώ, μόνο !!! :mad:.hair.

.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Τα πραγματα ειναι απλα..αν δεν θελαμε να τα χασουμε να μην τα.....δηλωναμε...... .sarcastic. .sarcastic.

Τη 302 γιατί απλά είναι η 302.40 χρονων και συνεχίζει απτοητη :cool:
Αλλη μια ωραια απαντηση..το ηξερα πως με το θεμα που ανοιξα θα βγαλω.. λαβρακια.....:)
 
Εχω 2 οπλα μια franchi 48al 76 εκ σταθερο φουλ και δευτερη καννη 71 σταθερο 3.5 το οποιο ειχε αγορασει ο πατερας μου λιγο μετα την γεννηση μου και με το οποιο εχω κανει τα καλυτερα μου κυνηγια και την αγαπη μου την benelli supersport που δεν την αλλαζω με τιποτα..αν υπηρχε τετοιος νομος θα εκρυβα την franchi οπως κανανε παλια στην κατοχη και θα κυνηγουσα με την benelli..αλλα επειδη δεν υπαρχει περιπτωση να γινει κατι τετοιο καρατσεκαρισμενο εχω σκοπο να παω και για το 3ο σε 1-2χρονια
 
Χωρίς πλάκα θα κράταγα το f3.Τα άλλα θα τα έκανα παλούκια για περίφραξη.Όμως θα αγόραζα στο παραπεντε μια μπερετα μόνο και μόνο να κολλήσω πάνω της τους μεντεσέδες της πόρτας για το περιφραγμενο .sarcastic.
 
Χωρίς πλάκα θα κράταγα το f3.Τα άλλα θα τα έκανα παλούκια για περίφραξη.Όμως θα αγόραζα στο παραπεντε μια μπερετα μόνο και μόνο να κολλήσω πάνω της τους μεντεσέδες της πόρτας για το περιφραγμενο .sarcastic.
Εκει ειναι που θες την αυξημενη αντοχη και τεχνολογια steeliun plus .very funny.
 
Μάλλον θα κρατούσα το 325 με τις 2 κάννες.81 κ 71.
Σκοπευτήριο,καρτέρι, περπατητό.
3850 στημένο με τις 81,
3150 με τις 71.
Με τσοκ κ οι δύο.
Δεν ξέρω....δύσκολη απόφαση..δεν μπορώ ούτε να το σκέφτομαι!!
 
Αυτον τον υποτιθεμενο νομο,......εγω τον εκανα πραξη. Τα σουταρα ολα και κρατησα μια Rafaello benelli. Τουλαχιστον δεν με απασχολει το θεμα οπλο, η καταντια του κυνηγιου με προβληματιζει και η ποιοτητα των ανθρωπων που ταχαμου κοπτοντε για το κυνηγι.
 
Back
Top