Ένας χρόνος HL

Χρόνια πολλά στο "σπίτι" που μας φιλοξενεί όλους και μας κάνει να αισθανόμαστε όμορφα...
Υπεραξία του χώρου είστε όλοι εσείς που τον κρατάτε σε επίπεδο ανάλογο και δεν επιτρέπετε να λάβουν χώρα περιστατικά....
και βέβαια τίποτα δεν αφήνεται στην τύχη του αφού η ομάδα του HL (mods and admins) είναι απούσα μοναχά όταν κοιμάται..

Μπράβο σε όλους σας παίχται για το επίπεδο...

Συνεχίζουμε....
 
Χρόνια πολλά στο hunterslife.:)

Ευχαριστώ τα παιδιά για αυτή την όμορφη προσπάθεια στο να γίνουμε μια πολύ όμορφη παρέα.

Πολλούς από εδώ σας ξέρω και από κοντά, μιλάμε στο τηλέφωνο, έχουμε φάει παρέα, έχουμε τσουγκρίσει, έχουμε κυνηγήσει, μου έχετε ανοίξει το σπίτι σας. Το εκτιμώ και το σέβομαι πάρα πολύ. Χαίρομαι πραγματικά που μπορώ μέσα από μια σελίδα να γνωρίζω αξιόλογα άτομα από κοντά, που αν δεν υπήρχε η σελίδα δεν θα τα γνώριζα ποτέ.

Χρόνια πολλά και πάλι, συνεχίστε αυτή την όμορφη δουλειά. :)
 
Συγχαρητήρια ρε παιδιά!!! Μέλη κ διαχειριστές!!!
Ειλικρινά,διαβάζοντας όλα τα μηνύματα με τη σείρα,κάπου με συγκινήσατε!
Σας νιώθω όλους παρέα μου κ ας μην σας γνωρίζω όλους κ ας μην έχουμε κυνηγήσει μαζί, εγώ νιώθω οτί σας ξέρω χρόνια...
Εύχομαι κ ελπίζω το HL να παραμείνει τόσο καλό όπως είναι,σε υψηλό επίπεδο,με σεβάσμο μεταξύ όλων μας,καλαμπούρια, (περισσότερες)πλούσιες κυνηγετικές φωτογραφίες,ανταποκρίσεις και όλα τα καλά που γίνονται εδώ μέσα!
Πάντα τέτοια!
Χρόνια πολλά λοιπόν κ απο μένα! Να'μαστε όλοι καλά!
 
Χρονια πολλα στο HL.
Συγχαρητηρια στους δημιουργους του και σε ολους αυτους που με την παρουσια τους και τα γραπτα τους κρατανε το επιπεδο του forum τοσο ψηλα.
Ευχομαι να συνεχισουμε ετσι και ακομα καλυτερα αν ειναι δυνατον.
 
Το καλοκαίρι, που έχει περάσει αρκετός καιρός από το τέλος της σεζόν και εμφανίζεται η στερηση, αλλά και πλησιάζει η έναρξη της επόμενης με προσδοκίες, συνήθως την βγάζω βλέποντας κυνηγετικά βίντεο και ψάχνοντας αποψεις..
Φέτος λοιπόν κάθε ψάξιμο μου με έβγαζε στο ίδιο μερος! Μετά από αρκετό διάβασμα απόψεων και εμπειριών άρχισα να καταλαβαίνω ότι διαβάζω τη συζήτηση μιας παρέας και όχι την κοκορομαχια "ανταγωνιστων". Αυτό με έκανε να θέλω να γίνω μέλος αυτής της παρέας οπότε και γράφτηκα.
Κατά καιρούς ήμουν μέλος πολλών φόρουμ αλλά ποτέ βρήκα τέτοια αντιμετώπιση.
Εύχομαι χρόνια πολλά σε αυτό το φόρουμ και σε όλα τα μέλη που είναι η καρδιά του! Ελπίζω το επίπεδο να συνεχίσει να ανεβαίνει και η ομάδα να συνεχίσει την καλή δουλειά!
 
Όπως ειχα ξαναπει ηταν αναγκαια η υπαρξη μιας τέτοιας προσπαθειας ώστε αυτό που ειχε ξεκινησει πριν χρονια να συνεχισει την πορεια του και να μην χαθει εξαιτιας διαφορων αστειοτήτων
Τι ηταν αυτό ?
Από μερους μου η γνωριμια με πολλους Συναδελφους-Φιλους -Αξιόλογους Ανθρώπους οπου σε καθημερινη βαση μπορω να μοιράζομαι τις σκεψεις-αποριες-θεσεις μου και για το κυνηγι αλλα και γενικα για την καθημερινοτητα που βιωνουμε
Ακομα και ένα ποτηρι κρασι που θα τσουγκρισω σε ένα τραπεζι μιας συνάντησης Μελων
μια εξορμηση για κυνηγι
μια ανταλλαγη αποψεων για διαφορα θεματα
αλλα και η παρουσια και η γνωριμια δεκάδων Συγκυνηγων από ολη την Ελλαδα που μου δινει την δυνατοτητα σε μια εξορμηση να σηκωσω το τηλεφωνο και να επικοινωνήσω με ένα Μελος από την Ορεστιαδα εως την Μεγαλονησο ώστε να πιουμε ενα τσιπουρο ακομα και να κυνηγήσουμε παρεα μαζι μου λεει παρα πολλα
Κυριοι και Αγαπητοι Φιλοι Συγκυνηγοι-Διαχειριστες -Συντονιστες και Μελη
Ένα μεγαλο ευχαριστω από μερους μου για την προσπαθεια σας και το επιπεδο σας
Χρονια Πολλα στο HL ευχομαι τα καλυτερα
 
Αγαπησα την ιδεα του HL... Την αγαπω ακομα... Ολοι εχουν βαλει το χερι τους στο να νιωθουν το HL σαν το σπιτι τους... Admins, mods, members... Καθε ενας διαφορετικη αλλα εξισου ουσιαστικη παρεμβαση στο να συμβιωσουμε αρμονικα... Οπως χρειαζεται καθε μερος και σπιτι... Χρονια πολλα παιδες... Αισθανομαι περηφανος... Μπραβο μας...
 
Χρόνια πολλά σε αυτό το όμορφο δημιούργημα που με συντροφεύει εδώ και 1 χρόνο. Τα καλύτερα έρχονται. Το λέω και το πιστεύω πραγματικά :)
Τέλος, να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παλικάρια που φρόντισαν για την δημιουργία αυτού του ιστοτόπου!
 
Χρόνια πολλά στο ΦΟΡΟΥΜ μας!
Πάντα ήμουν υπέρ των διαπροσωπικών σχέσεων και αντιπαθούσα ακόμα και τα μηνύματά στο κινητό, πόσο μάλλον κάτι FACEBOOK, TWITTER κ.λ.π
Τέλος Ιουλίου αποφάσισα ύστερα από πολλή σκέψη, και αφού παρακολουθούσα αρκετούς μήνες τις συζητήσεις εδώ μέσα και κατάλαβα ότι πρόκειται στην ουσία για μια κυνηγετική παρέα που ανταλλάσσει ανιδιοτελής γνώμες, που κάνει τις πλάκες και τα καλαμπούρια της, να συμμετάσχω και γω...
Μετά τους μήνες που πέρασα μαζί σας, νιώθω πως είμαι και γω μέλος αυτής της παρέας και το κυριότερο οτι βλέπω και σας δω μέσα σαν συνκυνηγούς μου, που απλά δεν έχουμε κυνηγήσει ακόμα μαζί...
Συγχαρητήρια στους δημιουργούς του ΗL!
Ευχαριστώ όλους εσάς που με δεχτήκατε στην παρέα σας!
και εύχομαι να διατηρηθεί το ίδιο επίπεδο ανιδιοτελής φιλίας που επικρατεί ανάμεσα μας!
Χρόνια μας πολλά!
 
Χρόνια καλά και απο εμένα!!! Υπομονή και συνεχή προσπάθεια για αυτό το έργο το οποίο συντελείτε και ευχή για ακόμα περισσότερα θέματα και ακόμα περισσότερα μέλη.Να είσθε όλοι καλά για μα ςαποσπάται την προσοχή απο αυτή την μίζερη κατάσταση στην οποία μας έχουν καταντήσει όλοι οι χρόνιοι κρατούντες.Συγχαρητήρια και πάλι!!!!!
 
Τις ευχές μου και από εμενα στο Ηunterslife και τους δημιουργούς του. Ενας χώρος που μπορούμε να ανταλλάξουμε απόψεις, να γελασουμε και να ενημερωθουμε για τα πάντα γύρω από την αγαπημένη μας δραστηριότητα πάντα με σεβασμό προς όλους. Εύχομαι στους δημιουργούς του Hunterslife να είναι δυνατοί για να κάνουν το καλο καλύτερο.
 
Συγχαρητήρια κι από μένα στους δημιουργούς και τους συντελεστές του HL, και σε όλα τα μέλη, για το υψηλό επίπεδο και για τη φιλική και ευχάριστη "ατμόσφαιρα". Δεν έχω να πω κάτι παραπάνω, τα είπαν όλα οι προλαλήσαντες συνάδελφοι! Να ευχηθώ κι εγώ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στο φόρουμ μας και, να έχουμε ΥΓΕΙΑ όλοι να τα λέμε εδώ μέσα ... αλλά και από κοντά, όποτε και για όσους είναι αυτό εφικτό.
 
Back
Top