Έκτακτο Συνέδριο Μελών Του Φόρουμ

Καλά ήταν σήμερα. Είχα καιρό να πιω μπυρες με τόσο καλή παρέα και συζητώντας ωραία πράγματα. Έπρεπε να φύγω νωρίς λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων αλλά πέρασα περίφημα. Φωτό εβγαλε ο αδερφός μου νομίζω μόνο. Σεπτέμβρη πάλι!!
 
Άκουσα κάτι παράπονα ότι δεν μαθεύτηκε αρκετά, την επόμενη φορά θα το κανονίσουμε από πιο νωρίς. Αν και η κατάσταση με τον κορωνοϊό σίγουρα κράτησε μερικούς μακρυά από τη συνάθροιση. Ως την επόμενη φορά λοιπόν παιδιά.
 
Τι θα γινει με εσας τους Μπαρμπαριδες ακομα και η κομμωση ιδια ρε παιδι μου τρομαξα να σας ξεχωρισω
Εκτος του Σταυρου τα αλλα παλικαρια δεν τα ξερω για δωστε τα φωτα σας Αρχοντες
 
Κώστα μην προσβάλεις την κόμμωση μου σε παρακαλώ, ο αδερφός μου ένα ξύρισμα κάνει και τέλος. Διπλα στον Σταύρο κάθονται η @zamorano και @Κωστας 63. Μετά πάμε @tsakalos , @Hunter 302 ,@GIANNHS , @Alex37 , @Vasilis , @liakos @Λεωνίδας και @spiridon.
Για τον Γιάννη δεν είμαι σίγουρος ότι αυτό ειναι το ψευδώνυμο του. Ελπίζω να μην έκανα κάποιο λάθος.
 
Κώστα μην προσβάλεις την κόμμωση μου σε παρακαλώ, ο αδερφός μου ένα ξύρισμα κάνει και τέλος. Διπλα στον Σταύρο κάθονται η @zamorano και @Κωστας 63. Μετά πάμε @tsakalos , @Hunter 302 ,@GIANNHS , @Alex37 , @Vasilis , @liakos @Λεωνίδας και @spiridon.
Για τον Γιάννη δεν είμαι σίγουρος ότι αυτό ειναι το ψευδώνυμο του. Ελπίζω να μην έκανα κάποιο λάθος.
Αυτό είναι Μάνο..
 
Back
Top