Έκτακτο Συνέδριο Μελών Του Φόρουμ

Έκλεισα τραπέζι για την ερχόμενη Πέμπτη 29 Ιουλίου στο μαγαζί «οδός Χίου» στη διεύθυνση Χίου 28, Χαϊδάρι. Κατά τις 8-8:30 είναι καλά πιστεύω. Όνομα Μπαρμπαρής. Όσοι θέλουν έρχονται να τα πούμε από κοντά, ευκαιρία είναι.
Το τραπέζι θα είναι έξω οποτε δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα για εμβόλια κλπ.
Ωχχχ....Με σαγανάκι παντόφλα θα την βγάλουμε....
 
Ωχχχ....Με σαγανάκι παντόφλα θα την βγάλουμε....
Αν έχεις άλλη πρόταση πες Αλέξανδρε και το αλλάζουμε δεν υπάρχει πρόβλημα. Απλα έχουμε πάει εκεί άλλες τρεις φορές με το φόρουμ και ήταν καλά. Επίσης έχει καλές κριτικές οποτε δεν νομίζω να άλλαξε κάτι. Οποιαδήποτε πρόταση δεκτή όμως! :)
 
Αν έχεις άλλη πρόταση πες Αλέξανδρε και το αλλάζουμε δεν υπάρχει πρόβλημα. Απλα έχουμε πάει εκεί άλλες τρεις φορές με το φόρουμ και ήταν καλά. Επίσης έχει καλές κριτικές οποτε δεν νομίζω να άλλαξε κάτι. Οποιαδήποτε πρόταση δεκτή όμως! :)
Πλάκα κάνω...Δεν έχω πάει ποτέ.Πες του να βάλει μπύρες στον καταψύκτη αλλιώς να φέρω ψυγείο με πάγο :p
 
Αν έχεις άλλη πρόταση πες Αλέξανδρε και το αλλάζουμε δεν υπάρχει πρόβλημα. Απλα έχουμε πάει εκεί άλλες τρεις φορές με το φόρουμ και ήταν καλά. Επίσης έχει καλές κριτικές οποτε δεν νομίζω να άλλαξε κάτι. Οποιαδήποτε πρόταση δεκτή όμως! :)
Κατω άπο κληματαρια μην σας βαλει θα κατσετε με σκια και θα σας πιασει ο ηλιος στο τελος .sarcastic.

ωραια πραγματα παιδες καλα να περασετε.shake hands.
 
Βρε το τραπέζι θα το βρω, αλλά δεν θα ξέρω σε ποιόν μιλάω ;)
Φίλοι Καλησπέρα.
Λόγω αναχώρησης για την πατρίδα, δεν θα μπορέσω.
Εύχομαι να το ευχαριστηθείτε, όπως κάθε άλλη φορά μου βρεθήκαμε.
Και με το καλό να το επαναλάβουμε τον άλλο μήνα λίγο πριν ή μετά την έναρξη.
 
Back
Top