Έκτακτο Συνέδριο Μελών Του Φόρουμ

1.Dim63
2.dionisis
3.Vasilis
4.Mάκης
5.Μανος
6. vpentza
7.averel
8.Yannis304
9.τζιμης-τσαπ
10. Altair
11.Enduras
12. PANOUTSOS
 
Α ρε κωλοπαιδα, ζηλευω αλλα μαλλον θα ειναι δυσκολο να ειμαι κοντα σας... :(
Και εγώ ζηλεύω Άρι αλλά 300 χιλιόμετρα είναι πολλά για μένα. Δεν πειράζει όλο και κάτι πιστεύω θα κανονιστεί το χειμώνα που εκτός από φαγητό να έχει και κυνήγι να τα συνδυάσουμε όλα μαζί με την καλή παρέα.
 
ρε ειναι κριμα και αδικο... αντε καντε και καμια μαζωξη καπου σε πιο κεντρικο σημειο της ελλαδας.:(
Πάμε Καρδίτσα;
Εγώ λυπάμαι αλλά τη Δευτέρα αναχωρώ για το Κυκλαδονησι.
 
Last edited:
Με την αλλαγή ημερομηνίας είμαι εκτός.......ταξιδεύω προς Ανατολάς εκείνες τις μέρες....
Βγάλτε με από τη λίστα
 
Δυστυχως παιδια δεν μου βγαινει η ημερομηνια που εχετε κανονίσει , θα ήθελα ομως στην επόμενη σύναξη που θα γίνει να είμαι παρών, εχω να ρίξω πολλες ιδέες για δραστηριότητες που μπορούμε να κανόνίσουμε όπως π.χ επίσκεψη στο σκοπευτήριο του Φίλου Αγγελου Καλυκά πραγματοποίηση φιλικού αγώνα σπόρτινγκ μεταξύ μας και μετα φαγοπότι σε ταβέρνα .Βέβαια αυτα είναι καλα για την κλειστη περίοδο του κυνηγιου, απλώς είναι μια απο τις πολλες ιδέες που έχω στο μυαλό μου και την μοιράζομαι μαζι σας δεν θέλω να σας κουράσω περισσότερο καλά να περάσετε...eat.
 
Μακάρι να μπορούσα να ρθω να βρεθούμε να τα πούμε και να τα beerαπό κοντά άλλα η απόσταση και επαγγελματικές υποχρεώσεις δεν μου το επιτρέπουν, επιφυλλάσσομαι όμως για μελλοντικές συναντήσεις...
 
Μακάρι να μπορούσα να ρθω να βρεθούμε να τα πούμε και να τα beerαπό κοντά άλλα η απόσταση και επαγγελματικές υποχρεώσεις δεν μου το επιτρέπουν, επιφυλλάσσομαι όμως για μελλοντικές συναντήσεις...
Είναι μεγάλες οι αποστάσεις Σπύρο για τους περισσότερος και είναι όντως πολύ δύσκολο.
Θα ήταν χαρά όλων μας να μπορούσαμε να συναντηθούμε και να γνωριστούμε με φίλους από μακριά πίνοντας και κανένα ποτηράκι.Ισως κάποια στιγμή να μπορέσουμε να κανονίσουμε κάποια συνάντηση στα ενδιάμεσα συνδυάζοντας κυνήγι, γνωριμία και τσιμπούσι μετά κράσου.
Εγώ πάντως πιστεύω να μπορέσω να ανέβω στα τέλη Οκτώβρη οπότε ίσως να έχω την τύχη να γνωρίσω τόσο εσένα αλλά και τον Κώστα.
 
Είναι μεγάλες οι αποστάσεις Σπύρο για τους περισσότερος και είναι όντως πολύ δύσκολο.
Θα ήταν χαρά όλων μας να μπορούσαμε να συναντηθούμε και να γνωριστούμε με φίλους από μακριά πίνοντας και κανένα ποτηράκι.Ισως κάποια στιγμή να μπορέσουμε να κανονίσουμε κάποια συνάντηση στα ενδιάμεσα συνδυάζοντας κυνήγι, γνωριμία και τσιμπούσι μετά κράσου.
Εγώ πάντως πιστεύω να μπορέσω να ανέβω στα τέλη Οκτώβρη οπότε ίσως να έχω την τύχη να γνωρίσω τόσο εσένα αλλά και τον Κώστα.
Όταν ανέβεις δώσε σήμα...Και για κυνήγι να μην πάμε τουλάχιστον να βρεθούμε.
 
1.Dim63
2.dionisis
3.Vasilis
4.Mάκης
5.Μανος
6. Σταύρος
7.averel
8.Yannis304
9.τζιμης-τσαπ
10. Altair
11.Enduras
12. PANOUTSOS
13.KoTzi
14.ΚYNIGOSDK
15.BeReT

Αλλος ......
Θέλω να πιστεύω οτι δεν θα μας το χαλάσει ο καιρός ώστε να μας κλείσει μέσα το Σάββατο. .xm.
 
Back
Top