Έκτακτο Συνέδριο Μελών Του Φόρουμ

[QUOTE="KYNIGOSDK, post: 38532, member: 40"]Μου φαινεται ο ταβερνιαρης θα χρειαστει εξτρα σερβιτορους .sarcastic.
Ολα τα ποτηρια και τα πιρουνια μαζεμενα σε αυτην την εξορμηση [/QUOTE]

Αυτό έχω σκοπό να του πω.Οτι δηλαδή θέλουμε με αποκλειστικότητα τουλάχιστον 2 για πάρτι μας .Και αν ειναι δυνατόν να είναι Ουκρανέζες με μεγάλα μπαλκόνια.

.sexy girl.
 
1.Dim63
2.dionisis
3.Vasilis
4.Mάκης
5.Μανος
6. Σταύρος
7.averel
8.Yannis304
9.τζιμης-τσαπ
10. Altair
11.Enduras
12. PANOUTSOS
13.KoTzi
14.ΚYNIGOSDK
15.BeReT
16.Paulos
17.leonidas
18.Xaris
19 mpekatsas9
 
Σήμερα λέω να κατσω να φτιάξω μια τυροκαυτετή αντρίκια και να την φέρω στην ταβέρνα ,γιατί οι μαλάκες οι τσβερνιάρηδες έχουν πλήρη άγνοια περί τυροκαυτερής.Και το κακό είναι πως σ αυτό χάλασαν και οι βόρειοι.
Οπότε ετοιμαστείτε για τεστ !
 
  • Like
Reactions: DrV
Το λάθος είναι στο τυρί. Τι να σου κάνει το τυρί Βοιωτίας που βάζουν όλοι τώρα... Αν δεν είναι τυρί από Τζουμέρκα με full fat να σου κάνει δουλειά... .sarcastic.

.my man.Τι να μας πει τώρα το τυροκομείο του Αραπάκη στη Βοιωτία μπροστά στο τυρί του φίλου μου του Μητσάρα του γιδοβοσκού.
 
Το λάθος είναι στο τυρί. Τι να σου κάνει το τυρί Βοιωτίας που βάζουν όλοι τώρα... Αν δεν είναι τυρί από Τζουμέρκα με full fat να σου κάνει δουλειά... .sarcastic.
.my man.Τι να μας πει τώρα το τυροκομείο του Αραπάκη στη Βοιωτία μπροστά στο τυρί του φίλου μου του Μητσάρα του γιδοβοσκού.
Ρε εχουτε πλάκα και οι δυο εχουτε
 
Το μόνο που με στεναχωρεί είναι ότι έχω πάθει μια άσχημη ψύξη και φοβάμαι μην έχω πεσμένη απόδοση το Σάββατο..eat.
 
Back
Top