Έκτακτο Συνέδριο Μελών Του Φόρουμ

Για μια ακομη φορά που βρεθήκαμε ,περάσαμε κατι παραπάνω απο ωραία.Οπως παντα άλλωστε.
Πολύ ωραία προβατίνα ,κρασάκι και πολύ κουβέντα.
Χαρήκα που γνώρισα και απο κοντά τον Λεωνίδα και τον Χρήστο (hunter7) . Το ραντεβού ανανεώθηκε για την επόμενη καί με κυνήγια μαγειρεμένα απο εμας.
 
....
Χαρήκα που γνώρισα και απο κοντά τον Λεωνίδα και τον Χρήστο (hunter7) .
Το ραντεβού ανανεώθηκε για την επόμενη καί με κυνήγια μαγειρεμένα απο εμας.
New kids in the block ή αλλοιώς καλοδεχούμενα τα ...πετεινάρια!!!!!!
Για την δεύτερη πρόταση είμαι μέσα με μεγάλο "πετεινό" πρόσφατα θηρευθέντα και με φωτογραφηθέντα ;)
 
Πολύ ωραίο μέρος, καλά κρέατα (που τα τιμήσαμε μέχρι το τελευταίο), πολύ καλό κρασί (ειδικά το λευκό) και πολύ καλή παρέα! Μακάρι να μην ήταν εργάσιμη η επόμενη, να το τραβούσαμε μέχρι πιο αργά..
Ελπίζω να τα ξαναπούμε με καλό φαγητό και να ρίξουμε και καμία τουφεκιά! Ευχαριστώ ξανά για το καλοσώρισμα!
 
Για μια ακομη φορά που βρεθήκαμε ,περάσαμε κατι παραπάνω απο ωραία.Οπως παντα άλλωστε.
Πολύ ωραία προβατίνα ,κρασάκι και πολύ κουβέντα.
.very funny..very funny.
Μπραβο Αρχοντες ειστε δυναμη αντε και στην επομενη μαζωξη .RESPECT..RESPECT.

ισως να καταφερει να δωσει το παρον και η αφεντια μου .hair..hair.
 
Χθες το βράδυ εδωσα την φωτογραφική μηχανή σε εναν σερβιτόρο να μας τραβήξει μερικές φωτογραφίες όλους μαζί.Τώρα που ψάχνω να δω τι τράβηξε ,δεν βρίσκω τίποτα.
Μάλλον θα νόμιζε πως με το δαχτυλάκι του χάιδευε κάτι άλλο . :eek:
Τέλος πάντων ,ας βάλω έτσι για την ιστορία τις ελάχιστες που τραβηξα εγώ ,αν και δεν φαίνονται όλοι.

RMw2shq.jpg


dGUrv0A.jpg


BGzFRx4.jpg


XkncN2o.jpg


Χωρίς λόγια .....yel.
mtHUcVn.jpg
 
Χθες το βράδυ εδωσα την φωτογραφική μηχανή σε εναν σερβιτόρο να μας τραβήξει μερικές φωτογραφίες όλους μαζί.Τώρα που ψάχνω να δω τι τράβηξε ,δεν βρίσκω τίποτα.
Μάλλον θα νόμιζε πως με το δαχτυλάκι του χάιδευε κάτι άλλο . :eek:
Τέλος πάντων ,ας βάλω έτσι για την ιστορία τις ελάχιστες που τραβηξα εγώ ,αν και δεν φαίνονται όλοι.

RMw2shq.jpg


dGUrv0A.jpg


BGzFRx4.jpg


XkncN2o.jpg


Χωρίς λόγια .....yel.
mtHUcVn.jpg
Μπράβο σας λεβεντοπαιδα και στην επόμενη με υγεία!:)
 
Πάλι περάσαμε πολύ ωραία. Τα νέα παιδιά Χρήστος και Λεωνίδας όπως και ο Γιάννης που έρχεται στις μαζωξεις συχνά ταίριαξαν αμέσως στην παρέα. Μέχρι την επόμενη φορα λοιπόν.
 
Back
Top