Έκτακτο Συνέδριο Μελών Του Φόρουμ

Την Παρασκευή 7 Δεκέμβρη έχουμε εκτακτο συνέδριο μελών στα Γιάννενα . Μεταξύ άλλων και φυσικά τσίπουρου και μεζέδων, το θεμα που θα μας απασχολήσει και θα συζητηθεί, ειναι η αύξηση του τουριστικού ρεύματος ουκρανέζων στον νομό..yel.
Οσοι πιστοί προσέλθετε. Θα εχουμε και Αθηναικό μοντέλο στη συντροφιά.
Ετσι μπράβο Δημητρη.
Εξάγεις στην ωραία επαρχία ΤΕΧΝΟΓΝΩΣΙΑ ;) απο τα συνέδρια των Αθηνων και περιμένουμε να εισάγεις στην σκατούπολ.... τοπικά προϊόντα..sarcastic.
 
Εδω οι Αθηναίοι τι κάνουμε;
Ξεπουπουλιάζουμε τις τσιχλες και τις φάσσες που χτυπάμε στον ύπνο μας;;;:mad:
Για να μπει μπροστά κά νας ...παλιός.
Τι λες ,το πάμε για μέσα του μήνα ;
Νομίζω πως τοτε θα εχω λασκάρει απο το μάδημα ....:D
 
Last edited:
Την Παρασκευή 7 Δεκέμβρη έχουμε εκτακτο συνέδριο μελών στα Γιάννενα . Μεταξύ άλλων και φυσικά τσίπουρου και μεζέδων, το θεμα που θα μας απασχολήσει και θα συζητηθεί, ειναι η αύξηση του τουριστικού ρεύματος ουκρανέζων στον νομό..yel.
Οσοι πιστοί προσέλθετε. Θα εχουμε και Αθηναικό μοντέλο στη συντροφιά.
.exciting..exciting..exciting.
Ουαουυ...θα φάμε πάλι...bbq2
 
.exciting..exciting..exciting.
Ουαουυ...θα φάμε πάλι...bbq2
Θα φάμε ;Κάτσε να δούμε. Μου φαίνεται σε κανα τσιπουραδικο με φτωχομεζέδες και βατραχοπόδαρα θα τη βγάλουμε..sarcastic.
Εμ...σου ειπα εγω,ανέβα να σκίσουμε την πρατίνα ,αλλά εσύ δεν μπορεις.
Τι να σε κάνω .....
 
Last edited:
Λοιπόν αγόρια αύριο στου Τιμούρ την ψησταριά Ανατολή κλείστηκε τραπέζι στο όνομα μου.
Ατομα που ξέρω ότι θα έρθουν μέχρι τωρα
1. Dim63
2. Νικόλας (ο μικρός)
3. Σπύρος
4. Dimmys
5. Κώστας (η αφεντιά μου)
6. Χρηστος
7. Βασίλης
8. Θεόφραστος
9.
 
Ελα ρε Στέφανε κι ειχα σκοπο να σε παρω τηλέφωνο σημερα γιατι μου ειχες πει οτι θα ανέβαινες.
Είναι 50/50 αν θα ανέβω γιατί μετά το χειρουργείο είμαι σαν να έφαγα ξύλο αλλά και να ανέβω θα φύγω αργά από Αθήνα και δε θα προλάβω τη μάζωξη. Κρίμα γιατί η προβατίνα κάνει καλό στην ανάρρωση! Ίσως μια άλλη φορά!
 
Back
Top