Έκθεση Κυνηγεσία 2024

Και σιγα μην ερθει.....
Άμα η πίτα είναι τυρόπιτα χειροποίητη και συνοδεία έχει κάνα αρνοκατσικο στη σούβλα εγώ λέω πως θα έρθει χοροπηδωντας! Εκτός και αν είναι γκουρμεδιαρης η κρυφοβιγκαν......Αηδία με πιάνει και που γράφω αυτό το σίχαμα ...
 
Άμα η πίτα είναι τυρόπιτα χειροποίητη και συνοδεία έχει κάνα αρνοκατσικο στη σούβλα εγώ λέω πως θα έρθει χοροπηδωντας! Εκτός και αν είναι γκουρμεδιαρης η κρυφοβιγκαν......Αηδία με πιάνει και που γράφω αυτό το σίχαμα ...
Κρυφοβιγκαν κυνηγός αυτό είναι μεγάλη ανωμαλία.
 
Ακούω επίκαιρες ερωτήσεις που θα θέλατε να κάνω στον Πρόεδρο μας στην έκθεση.
Να ξεκινήσω εγώ με μία και μοναδική που έχω...
1) Πόσα κιλά μαλάκας είσαι?
Ρώτα τη ζυγαριά του, που της γίνεται και βάρος......
 
Ακούω επίκαιρες ερωτήσεις που θα θέλατε να κάνω στον Πρόεδρο μας στην έκθεση.
Να ξεκινήσω εγώ με μία και μοναδική που έχω...
1) Πόσα κιλά μαλάκας είσαι?
Αν μπορεί να αυξηθεί το όριο κάρπωσης στη τσίχλα ??

Πάμε απ τις 10 το πρωί στο αμάξι και χάνουμε και τα απογευματινά 😆
 
Είπαμε Τετάρτη και ΠΣΚ για τσίχλα αιντε
Να δούμε θα έρχονται οι Ιταλοί
Όντος αυτό με τους Ιταλούς είναι μάστιγα, μην κοιτάτε που έκανε ένα καλό μήνα στο τελος και γέλασε το χειλάκι μας....και το θέμα είναι ότι είναι ανεξελεγκτοι....Ο κάθε σύλλογος προκειμένου να κονομήσει βγάζει αβέρτα άδειες....Ο κάθε ξενοδόχος τους στέλνει συστημένους με τον οδηγό του...ούτε τι Βαράνε, ούτε πόσα, ούτε κανένας έλεγχος για την εξαγωγή του κιμά που πάνε και τον εμπορεύονται, όλα χύμα....που αλλού γίνονται αυτά? Είναι μια καλή ερώτηση για τον πρόεδρο
 
Ακούω επίκαιρες ερωτήσεις που θα θέλατε να κάνω στον Πρόεδρο μας στην έκθεση.
Να ξεκινήσω εγώ με μία και μοναδική που έχω...
1) Πόσα κιλά μαλάκας είσαι?
Ρε συ Αλέξη, πες του να μπει και ένα όριο στις φάσσες, αυτό το "χωρίς περιορισμό" μας οδηγεί κάθε φορά σε ακρότητες, ας μπει ένα φρένο επιτέλους
 
Ρε συ Αλέξη, πες του να μπει και ένα όριο στις φάσσες, αυτό το "χωρίς περιορισμό" μας οδηγεί κάθε φορά σε ακρότητες, ας μπει ένα φρένο επιτέλους
Αυτό έπαθα εγώ φέτος, 7 μέρες στις Σέρρες σταμάτησα στα 2 πουλιά σύνολο για να μην προκαλέσω τους ντόπιους...
 
Αυτό έπαθα εγώ φέτος, 7 μέρες στις Σέρρες σταμάτησα στα 2 πουλιά σύνολο για να μην προκαλέσω τους ντόπιους...
Σεμνά και ταπεινά, έτσι κι εγώ...
3 μέρες Γρεβενά σταμάτησα στα 2 κοντοσούβλια, μην προκαλέσω την χοληστερίνη μου
 
Back
Top