Έκθεση Κυνηγεσία 2024

Ακούω επίκαιρες ερωτήσεις που θα θέλατε να κάνω στον Πρόεδρο μας στην έκθεση.
1)Να πάνε τη φάσα ως το τέλος της περιόδου.
2) Να μπούνε στη ρυθμιστική δεκαοχτούρα και γλάρος.
3) Να διορθωθεί η εφαρμογή Κένταυρος.
4)Να γίνει μείωση των λύκων και τσακαλιών, αν δεν θέλουν να τα δώσουν ως επιβλαβή που είναι.
5)Να υπάρχει μέριμνα επιβλαβών στα μέρη που γίνεται εμπλουτισμός θυραμάτων.
6) Να υπάρχει οικονομικός έλεγχος σε όλους τους συλλόγους, όχι τηλεφωνικά.
Να συμπληρώσω το πότε θα καταργηθεί το χειρόγραφο μπλοκάκι που ο κάθε πρόεδρος συλλόγου γράφει ότι ενέργεια θέλει και το ποσό που τον βολεύει !!
Να υπάρχει υποχρεωτικά παραστατικό για τα έξοδα αφού για όλα μπορεί να κοπεί τιμολόγιο.
7) Να γίνουν πραγματικές ενέργειες εξάλειψης του ν/σ Άργος.
Στην αρχή είναι τα εύκολα και μετά δυσκολεύουν τα πράγματα αλλά θα ήθελα να κάνεις μία προσπάθεια για χάρη μου.
 
Last edited:
1)Να πάνε τη φάσα ως το τέλος της περιόδου.
2) Να μπούνε στη ρυθμιστική δεκαοχτούρα και γλάρος.
3) Να διορθωθεί η εφαρμογή Κένταυρος.
4)Να γίνει μείωση των λύκων και τσακαλιών, αν δεν θέλουν να τα δώσουν ως επιβλαβή που είναι.
5)Να υπάρχει μέριμνα επιβλαβών στα μέρη που γίνεται εμπλουτισμός θυραμάτων.
6) Να υπάρχει οικονομικός έλεγχος σε όλους τους συλλόγους, όχι τηλεφωνικά.
7) Να γίνουν πραγματικές ενέργειες εξάλειψης του ν/σ Άργος.
Στην αρχή είναι τα εύκολα και μετά δυσκολεύουν τα πράγματα αλλά θα ήθελα να κάνεις μία προσπάθεια για χάρη μου.
Ε είπαμε να μιλήσουμε σοβαρά τόση ώρα και το παραγυρισες στην πλάκα τώρα... Θα νομίζει ότι τον κοροϊδεύουμε.. θα ψάχνει την candid camera για τη φάρσα..
 
1)Να πάνε τη φάσα ως το τέλος της περιόδου.
2) Να μπούνε στη ρυθμιστική δεκαοχτούρα και γλάρος.
3) Να διορθωθεί η εφαρμογή Κένταυρος.
4)Να γίνει μείωση των λύκων και τσακαλιών, αν δεν θέλουν να τα δώσουν ως επιβλαβή που είναι.
5)Να υπάρχει μέριμνα επιβλαβών στα μέρη που γίνεται εμπλουτισμός θυραμάτων.
6) Να υπάρχει οικονομικός έλεγχος σε όλους τους συλλόγους, όχι τηλεφωνικά.
7) Να γίνουν πραγματικές ενέργειες εξάλειψης του ν/σ Άργος.
Στην αρχή είναι τα εύκολα και μετά δυσκολεύουν τα πράγματα αλλά θα ήθελα να κάνεις μία προσπάθεια για χάρη μου.
Μοιάζω με εξωγήινο...άμα του πω και αυτά θα ξεραθεί στα γέλια.
 
1)Να πάνε τη φάσα ως το τέλος της περιόδου.
2) Να μπούνε στη ρυθμιστική δεκαοχτούρα και γλάρος.
3) Να διορθωθεί η εφαρμογή Κένταυρος.
4)Να γίνει μείωση των λύκων και τσακαλιών, αν δεν θέλουν να τα δώσουν ως επιβλαβή που είναι.
5)Να υπάρχει μέριμνα επιβλαβών στα μέρη που γίνεται εμπλουτισμός θυραμάτων.
6) Να υπάρχει οικονομικός έλεγχος σε όλους τους συλλόγους, όχι τηλεφωνικά.
7) Να γίνουν πραγματικές ενέργειες εξάλειψης του ν/σ Άργος.
Στην αρχή είναι τα εύκολα και μετά δυσκολεύουν τα πράγματα αλλά θα ήθελα να κάνεις μία προσπάθεια για χάρη μου.
Εσύ αδερφέ το πας έτη φωτός πιο μακριά και από την πιο ουτοπική ουτοπία...
 
Ακούω επίκαιρες ερωτήσεις που θα θέλατε να κάνω στον Πρόεδρο μας στην έκθεση.
Να ξεκινήσω εγώ με μία και μοναδική που έχω...
1) Πόσα κιλά μαλάκας είσαι?
Εγώ θέλω να του πεισ αν θα έρθουν τσιχλεσ φετοσ και που να κλείσω ένα δωμάτιο ....δεν με ενδιαφέρει η ώρα που θα μπουν τον μήνα θελω:cool:beer
 
Αρκεί η προσπάθεια.
Από το να μην λέμε τίποτε και να παίρνουν αέρα τα πανιά τους καλή είναι μία γκρίνια - κουβέντα.
Επειδή έχω μιλήσει μαζί του για σοβαρά θέματα θέλω να πω το εξής... όταν τον ζορισεις επιτίθεται,όταν κρασαρει θυμίζει μπαλαρίνα στη λίμνη των κύκνων.Γενικως έχει ένα στυλακι όλο μαγκιά κλανιά εξάτμιση,φτυστος παλιός παλιατζης στο Μοναστηράκι ένα πράμα.
 
Επειδή έχω μιλήσει μαζί του για σοβαρά θέματα θέλω να πω το εξής... όταν τον ζορισεις επιτίθεται,όταν κρασαρει θυμίζει μπαλαρίνα στη λίμνη των κύκνων.Γενικως έχει ένα στυλακι όλο μαγκιά κλανιά εξάτμιση,φτυστος παλιός παλιατζης στο Μοναστηράκι ένα πράμα.
Και τους παλιατζήδες όταν βρεις τα νερά τους παίρνεις τρελές προσφορές.
Άνθρωπος είναι και αν έχεις ευχέρεια λόγου χωρίς να θυμώνεις μπορείς να τον "κολλήσεις" στον τοίχο.
 
Επειδή έχω μιλήσει μαζί του για σοβαρά θέματα θέλω να πω το εξής... όταν τον ζορισεις επιτίθεται,όταν κρασαρει θυμίζει μπαλαρίνα στη λίμνη των κύκνων.Γενικως έχει ένα στυλακι όλο μαγκιά κλανιά εξάτμιση,φτυστος παλιός παλιατζης στο Μοναστηράκι ένα πράμα.
Ένα ατού που δεν το χρησιμοποιεί κανείς μας είναι η κάμερα.
Πρώτα ρωτάς αν θέλει να τον βιντεοσκοπήσουν και να το ανεβάσεις στα κοινωνικά δίκτυα και μετά τον καταγράφεις εσύ ή κάποιος φίλος σου.
Δεν μπορεί λόγω της θέσης του να μην απαντήσει ή να σε διώξει όσο μιλάς ήρεμα.
Εσύ κοίτα να έχεις το ίδιο τέμπο, ήρεμο και πολιτισμένο.
Ούτε παλιατζής θα γίνει ούτε μπαλαρίνα.
Αν και πιστεύω ότι τα έχει διαβάσει ήδη αυτά που γράψαμε.
 
Ένα ατού που δεν το χρησιμοποιεί κανείς μας είναι η κάμερα.
Πρώτα ρωτάς αν θέλει να τον βιντεοσκοπήσουν και να το ανεβάσεις στα κοινωνικά δίκτυα και μετά τον καταγράφεις εσύ ή κάποιος φίλος σου.
Δεν μπορεί λόγω της θέσης του να μην απαντήσει ή να σε διώξει όσο μιλάς ήρεμα.
Εσύ κοίτα να έχεις το ίδιο τέμπο, ήρεμο και πολιτισμένο.
Ούτε παλιατζής θα γίνει ούτε μπαλαρίνα.
Αν και πιστεύω ότι τα έχει διαβάσει ήδη αυτά που γράψαμε.
Αρα Alex για να μην κουραζεσαι, ρωτα τον, για αυτα που διαβασες, τι εχεις να πεις????
 
Back
Top