Έκθεση Κυνηγεσία 2023

Εκθέσεις τύπου "Diana"δεν γίνεται να υπάρξουν,πλέον.
Μην ξεχνάμε ότι βάσει αδειών,είμαστε εκατό χιλιάδες λιγότεροι,από τότε.
Άλλο είπα εγώ. Δεν το πρόσεξες καλά.
Όλα γίνονται και DIANA θα μπορούσε να ξανά γίνει.... Όλα είναι θέμα οργανωτή φίλε μου... Όταν κάνεις μια έκθεση μόνο με κυνήγι τι περιμένεις??? Η diana φίλε μου είχε τα πάντα για την ύπαιθρο όχι μόνο κυνήγι.
 
Last edited:
Μου είχα στείλει πλανο με Benelli, Beretta,Dispan, Dorkas, Kalco, Πλαστουργο, Μαυρογιάννη,Βουδιωτη,Alfa Game,Garmin και κάποιους άλλους.... φίλος που είναι στο χώρο των κυνηγομάγαζων μου είπε από τους μεγάλους δεν κατεβαίνει κανείς που έχει μιλήσει μαζί τους.
 
Αυτό νομίζω κι εγω. Το κόστος συμμετοχής είναι μεγαλύτερο από το κέρδος
Το κόστος να κατέβουν είναι χαμηλότατο πληροφορίακα..... Από της πιο οικονομικες έκθεσης μην σας πω.... επειδή έχω μαγαζί και κατέβενω σε άλλες εκθέσεις γνωρίζω πολύ καλά.....
 
Μου είχα στείλει πλανο με Benelli, Beretta,Dispan, Dorkas, Kalco, Πλαστουργο, Μαυρογιάννη,Βουδιωτη,Alfa Game,Garmin και κάποιους άλλους.... φίλος που είναι στο χώρο των κυνηγομάγαζων μου είπε από τους μεγάλους δεν κατεβαίνει κανείς που έχει μιλήσει μαζί τους.
Φίλε μου από αυτούς που ανέφερες τουλάχιστον μόνο δύο τρεις είναι οι μεγάλοι....benelli ,beretta,δορκας... για τους αλλούς που αναφέρεις θα είναι.... Εκτός από βουδιωτης οποίος μάλλον δν θα ναι φέτος.
 
Φίλε μου από αυτούς που ανέφερες τουλάχιστον μόνο δύο τρεις είναι οι μεγάλοι....benelli ,beretta,δορκας... για τους αλλούς που αναφέρεις θα είναι.... Εκτός από βουδιωτης οποίος μάλλον δν θα ναι φέτος.
Ναι το γνωρίζω . Για τις μεγάλες εταιρίες το ανέφερα πως μου είπαν δεν θα είναι. Τις υπόλοιπες τις ανέφερα ως μαγαζιά που ήταν στο πλάνο που μου έστειλε η διοργάνωση. Ο Βουδιωτης διαβαδα τώρα μόλις σχόλιο του στο φεισμπουκ ότι θα κατέβει.Όσο για το οικονομικό εγώ που είχα ζητήσει προσφορά 70€ το τετραγωνικό μου ζήτησαν,αλλά δεν θα κατέβω με δικό μου περίπτερο τελικά. Θα κατέβω όπως και τις προηγούμενες χρονιές με τον Νίκολακοπουλο μαζί.
 
Το κόστος να κατέβουν είναι χαμηλότατο πληροφορίακα..... Από της πιο οικονομικες έκθεσης μην σας πω.... επειδή έχω μαγαζί και κατέβενω σε άλλες εκθέσεις γνωρίζω πολύ καλά.....
Οι εταιρείες όπως και οι επιχειρηματίες κοιτάζουν την απόδοση.
Επενδύω 10000 για να κατέβω στην έκθεση και εκτιμω οτι θα μου γυρίσουν πίσω τα 8000.
Άρα σαν επενδυτική κίνηση δεν είναι καλή.
Με τα 10000 λοιπον θα κοιτάξω να κανω κατι αλλο που θα έχει καλύτερη απόδοση
 
Back
Top