Άρβυλα ( Αγορά )

Παναγιώτη αν τα πλήρωσες με PayPal δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα
Δε τα κατέχω αυτά παντελή δυστυχώς με χρεωστική τα πλήρωσα...φαντάσου η 2η αγορά απεξω είναι η άλλη ήταν οι walkers οι οτοασπιδες αυτές ήρθαν όπως πρέπει για να δούμε τα crispi...
 
Χαζεύοντας να περάσει η ώρα βρήκα αυτό, ισχύουν όντως τόσο μεγάλες εκπτώσεις;View attachment 85886
κι εμενα πολυ υποπτο μου φανηκε αλλα απο την αλλη δειχνει οτι ειναι το επισημο site της εταιρειας, crispi-grrece.com λεει.
 
Παιδιά σε φίλο μου έτυχε να "πάρει" επώνυμα μπουφάν όμως όχι παπούτσια σε πολύ χαμηλή τιμή και την πάτησε.

Μέσα είχε μόνο ψαλιδοχαρτο, αυτό που βάζουν στα τελάρα για φρούτα.
Δεν άνοιξε το πακέτο στην κούριερ που το πήρε ώστε να εχει κάποιον να το πιστοποιεί αλλά πολλές ώρες αργότερα οπότε δεν μπορούσε να κάνει πολλά εκτός από αμφισβήτηση της συναλλαγής.

Όταν έρθουν με το καλό άνοιξε το πακέτο στο κατάστημα της κούριερ.
Αν είναι απάτη μην πληρώνεις αν είναι συναλλαγή με την παράδοση.
Αλλιώς αμέσως καταγγελία στο e-banking και ακυρώσει της συναλλαγής (αν υπάρχει χρονικό περιθώριο και δυνατότητα).

Θέλουν προσοχή τέτοιες εκπτώσεις.
 
Από τη τριτη είχε έρθει το.δεμα το πήρα σήμερα ωραιος ο Ιταλός φαίνονται γνήσια θα σας πω του χρονου πρώτα ο θεος αλλά μαλον άξιζε τ ρίσκο!
 

Attachments

  • 20240216_175659.jpg
    20240216_175659.jpg
    221,4 KB · Προβολές: 96
  • 20240216_175725.jpg
    20240216_175725.jpg
    231,8 KB · Προβολές: 97
  • 20240216_175739.jpg
    20240216_175739.jpg
    225,9 KB · Προβολές: 96
View attachment 87316
Όντως ισχύει αυτή η έκπτωση; Έχει αγοράσει κάποιος από το συγκεκριμένο site; Δέχονται πληρωμή και με αντικαταβολή.

Δεν το βλέπω σοβαρό...
Και αυτά τα παπούτσια δεν τα βλέπω κάπου αλλού, παρά μόνο σε αυτούς. Το μόνο σίγουρο, είναι φτηνιάρικα.
 
View attachment 87316
Όντως ισχύει αυτή η έκπτωση; Έχει αγοράσει κάποιος από το συγκεκριμένο site; Δέχονται πληρωμή και με αντικαταβολή.
Όχι καμμία σχέση και στα 50ευρω τα είχε και καλά έκοβε μετά, μόλις τα φορέσεις θα διαλυθούν ούτε 3μηνες δεν θα σου αντέξουν.
 
Όχι καμμία σχέση και στα 50ευρω τα είχε και καλά έκοβε μετά, μόλις τα φορέσεις θα διαλυθούν ούτε 3μηνες δεν θα σου αντέξουν.
Δεν θα τα αγόραζα αφού δεν τα έχω δει πουθενά αλλού, απλά μου κάνει εντύπωση πως βάζουν τέτοιες εκπτώσεις και καλά,μπαμ κάνει ότι είναι ψέμα.Τωρα όσον αφορά αγορά αρβυλου θα πάρω τα grisport 10242 τα οποία έχω 7 χρόνια και φέτος στο τέλος της σεζόν, για πρώτη φορά, μου έβαλαν υγρασία,μάλλον φθαρθηκε η μεμβράνη,για τα κυνήγια που κάνω εγώ, δηλαδή μόνο καρτέρι είναι άψογα και οικονομικά.
 
Back
Top