Άρβυλα ( Αγορά )

Παιδιά έχει κανέναν άποψη από τα aku tribute gtx?
Θέλω να αντικαταστήσω τα salomon που έχω γιατί με χτυπούσαν στον αστράγαλο και είχαν στενή γραμμή.(Δώρο της γυναίκας)
Αν έχετε να προτείνετε και κανένα ακόμα σε αυτή την χρηματική κατηγορία ευπρόσδεκτο.
Γενικά δεν τα ταλαιπωρω και τα μεροι που πάω είναι σχετικά ευκολα χωρίς πολύ πέτρα κτλ.
 
Last edited:
Παιδιά έχει κανέναν άποψη από τα aku tribute gtx?
Θέλω να αντικαταστήσω τα salomon που έχω γιατί με χτυπούσαν στον αστράγαλο και είχαν στενή γραμμή.(Δώρο της γυναίκας)
Αν έχετε να προτείνετε και κανένα ακόμα σε αυτή την χρηματική κατηγορία ευπρόσδεκτο.
Γενικά δεν τα ταλαιπωρω και τα μεροι που πάω είναι σχετικά ευκολα χωρίς πολύ πέτρα κτλ.
Με διχαλο πάτε ρε σατανάδες στα οργώματα?
 
Καλησπέρα ομαδαρα και καλή χρονιά.. Για τους λάτρεις της lowa αντιλήφθηκα σήμερα ό,τι στο site τους έχουν πολύ μεγάλες εκπτώσεις μέχρι καί 50%. Όποιος ενδιαφέρεται ας ρίξει μια ματιά αλλά πριν παραγγείλει ας ψαχτεί κιόλας μην είναι καμιά απάτη και με βριζεται μετά
 
Καλησπέρα ομαδαρα και καλή χρονιά.. Για τους λάτρεις της lowa αντιλήφθηκα σήμερα ό,τι στο site τους έχουν πολύ μεγάλες εκπτώσεις μέχρι καί 50%. Όποιος ενδιαφέρεται ας ρίξει μια ματιά αλλά πριν παραγγείλει ας ψαχτεί κιόλας μην είναι καμιά απάτη και με βριζεται μετά
Πρέπει να είναι απάτη, αν εννοείς το Lowagreecegr.com. Αντίστοιχο με το Akugreece...
Μόνο τα ελληνικά τους να δεις φτάνει για να καταλάβεις
 
Χθες στο βουνό, πέτρα και πουρναρι επεσα δυο φορές απο γλυστριμα με τις γαλοτσες, ευτυχώς με βοήθησε ο Άγιος που γιόρταζε και δε χτύπησα, οπότε σήμερα ηταν επιτακτική ανάγκη η αγορά αρβυλων. Επιλογές στο τοπικό κατάστημα λίγες, δοκίμασα και τα 4 μοντέλα των εταιρειών που είχε διαθέσιμα. Lytos, Beretta, Grisport, Crispi. Απέρριψα τα Crispi λόγω τιμής, ηθελα ενα ελαφρύ, άνετο και σχετικά οικονομικό, τα πρόβαρα, περπατησα μεσα στο μαγαζί και τελικά τα πιο άνετα και φιλικά ηταν τα lytos και τα οποία τελικα πήρα. Δεν εδω τρελές απαιτήσεις, για τα λεφτά τους.
View attachment 62703View attachment 62704View attachment 62705
* Αν ξέρετε κάποιον πάτο για έξτρα άνεση καλα θα ηταν.
Καλοφόρετα!!
 
Τελικά είπαν να κάνω την αλλαγή μετα τα crispi ξαναπηγα σε meindl προτίμησα τα rock που είπαν εδώ και κάποια παιδιά καλά λόγια είδα και τα island και τα island light τα οποία εν ελαφριά αλλά δε μου γέμισαν το μάτι, τα πέρασα λίπος φώκιας ν αμαλακωσουν μολις τα βάλω θα γράψω εντυπώσεις




μετά από 10φορες που τα έχω βάλει τα αρβυλα είναι πάρα πολύ σκληρά κιδε το βλέπω να μαλακώνουν αν δεν μαλακώσουν για περδικα δε το βλέπω να τα βάζω...
 
μετά από 10φορες που τα έχω βάλει τα αρβυλα είναι πάρα πολύ σκληρά κιδε το βλέπω να μαλακώνουν αν δεν μαλακώσουν για περδικα δε το βλέπω να τα βάζω...
Τι εννοείς να μαλακώσουν; Σε κτυπανε κάπου; Αυτό είναι αρβυλο b-c σταθερό και σκληρό για χρήση σε βράχια και κλίσεις.....τα φορεσες σε τέτοιο τερέν;
 
Τα πολύ ψηλά μποτάκια σε κάνουν να περπατάς σαν χεσμενος.Θελει ένα νορμάλ ύψος με προστασία στον αστράγαλο πάντα.
Δεν είναι ψηλό το συγκεκριμένο σου φαίνεται από τις φωτογραφίες. Είναι 5-6 εκατοστά πάνω από τον αστράγαλο.
 
Back
Top