Σακίδια-Τσάντες κλπ

Aυτοί η σελίδα έχει πράγματι είναι πολύ ωραία και σε ρούχα κυνηγητικά αλλα το πρόβλημα είναι ότι δεν υπάρχει κάποιο μαγαζί στην ελλάδα για να μπορούμε να αγοράσουμε
και η αγορές πρέπει να γίνονται από παραγγελια στο εξωτερικό ..κρίμα να μην έχουμε κάποιο μαγαζί να μπορούμε να αγοράσουμε
 
  • Like
Reactions: DrV
Πρόσφατα αγόρασα 2 τσαντάκια μεταφοράς πυρομαχικών μαζί με μιά ζώνη μάχης.
το τσαντάκι : http://www.trazeras.gr/index.php?op...y_id=51&virtuemart_product_id=4838&Itemid=101
και η ζώνη : http://www.trazeras.gr/index.php?op...y_id=208&virtuemart_product_id=597&Itemid=101

Το τσαντάκι είναι πολύ άνετο για να κουβαλάς χύμα 60-70 φυσίγγια , και διπλώνει οταν δεν το χρειάζεσαι. Εγώ τα έχω ένα αριστερά ένα δεξιά για γεμάτα και άδεια . Η ζώνη είναι φαρδιά με αφρώδες υλικό και δείχνει να αντέχει πολλά πράγματα σε βάρος με σωστή υποστήριξη.
image share
adult photo sharing
Πήρα μαζί και ένα τσαντάκι αρκετά μεγάλο για να χωράει μαχαίρια, ωτασπίδες, τσοκάκια και ότι άλλο μπορεί να χρειαστεί κουβάλημα.
 
Παίδες το χει κανείς;
Τι λέτε θα κάνει για ορτύκι κ περπατήτο τσίχλας η καρτέρι;
Είναι πολύ καλό το εχω ! Και γλιτώνεις από την παλασκα.
2 ενστάσεις . Το πλαστικό που τραβας το φερμουάρ σπάει. Όχι όμως το φερμουάρ .
Δεύτερο χρειάζεται έναν ακόμα ιμάντα στήθους για να κρατάει τις ραντες μεταξύ τους όταν τρέχεις , εγώ έχω βάλει ένα σχηνολαστιχο.
Γενικά το χάρηκα πολύ
 
Νίκο με τις τιράντες είχες καθόλου θέμα στην επομιση
Να μην κάθεται το κοντάκι στον ώμο σωστα?
Οι ραντες του είναι σχετικά φαρδιες και λεπτές οπότε δεν δημιουργεί πρόβλημα γενικά κουμπώνει ωραία πάνω στο σώμα.

Κοίταξε και αυτό της ίδιας μάρκας που είναι με σακίδιο πίσω έχει καλύτερους χώρους
Γενικά όταν το παρέλαβα μου φάνηκε μικρότερο από ότι στην φώτο. Το λέω επειδή πας και για λαγό
 
Οι ραντες του είναι σχετικά φαρδιες και λεπτές οπότε δεν δημιουργεί πρόβλημα γενικά κουμπώνει ωραία πάνω στο σώμα.

Κοίταξε και αυτό της ίδιας μάρκας που είναι με σακίδιο πίσω έχει καλύτερους χώρους
Γενικά όταν το παρέλαβα μου φάνηκε μικρότερο από ότι στην φώτο. Το λέω επειδή πας και για λαγό
Ευχαριστώ :).shake hands.
Στο λαγό δεν θα το βάζω Νίκο
Έχω ένα γιλέκο που με βολεύει πολύ στο
Λαγό
Απλά σκέψεις κάνω για ορτύκι κ τσίχλα
 
πολύ ωραία και τα 2
για το 1ο έχω 1 ένσταση στην πρακτικότητα που έχουν οι τιράντες τόσο φαρδιές στο να βολέψουν οποιοδήποτε σωματότυπο
κάτι παρόμοιο(όχι τόσο ποιοτικό)δεν βόλεψε ούτε εμένα ούτε τον ανηψιό μου που το χάρισα μετά
στην επώμιση σκάλωνε η δεν βόλευε το όπλο πολλές φορές και ήταν εκνευριστικό......χωρίς βέβαια να είναι κανόνας και ότι θα συμβεί σε όλους
το 2ο πιο νορμάλ το λέω αφού είναι ρούχο και κάθεται καλύτερα στο σώμα
καλή επιλογή :)
κάτι τέτοιο,ακριβό μεν, αλλά δεν μπορείς να φανταστείς τι ευκολία είναι το λάστιχο που έχει στο γιακά
βοηθάει πάρα πολύ τσην κίνηση όταν το γιλέκο είναι φορτωμένο ;)
https://www.armyland.gr/products/10/60/s/s/GILEKO-KUNHGIOU-Mens-Warm-Weather-Cockbird-Vest-Columbia/
 
Last edited:
ΘΑ έρθει από Αμερική σε βαλίτσα ;) ... Έχουν μεγάλη διαφορά στις τιμές...
Τι θες εσυ . πολυ χωρο και πολλα φυσιγγια χυμα μπροστα; το 1ο. Ποιο λιγο χωρο; το 2ο. Εχω του Αετου σε στυλ σαν το πρωτο και τοξοτη σαν το 2ομ αμ μπορεις χτυπςλα λαι τα δυο βαλιτσατα.
 
Back
Top