Σακίδια-Τσάντες κλπ

σκέφτομαι να αγοράσω το παρακάτω τσαντάκι,μήπως το έχει κάποιος να μου πει πόσα κουτιά φυσίγγια χωράει και αν έχει χώρο για μικρό μπουκάλι νερό ας πούμε ;

τσαντάκι
 
Το τσαντάκι ήρθε χωράει άνετα έως 8 κουτιά φυσιγγια αλλα θεωρώ πως βαρύνει αρκετά για την χρήση που προορίζεται

Μέχρι 4 και την ζώνη μέσα είναι άνετο απο βάρος συν ένα μπουκάλι νερό μικρό


Καλοριζικο Παύλο μεγιες, κάτι παρόμοιο έχω πάρει και γω για το περπατητο έχεις δίκιο 4 κουτιά είναι εντάξει .
 
Να και το δικό μου, το πέτυχα σε ένα μαγαζί που πουλάει ρούχα και καμία σχέση με κυνηγετικα είδη μαρεσε κοίταξα στο γκουγκλι τιμή $70 σε άλλα μαγαζιά ,σε αυτό είχε $ 35 και το μουνταρα.

image hosting sites

uploading pictures

free image host
.forum image hosting
Μαρεσουν και οι θήκες που έχει πάνω στη ζώνη χρήσιμες για μικροπραγματα και για τσοκακια.

free image upload

upload a picture
 
Last edited:
Το τσαντάκι ήρθε χωράει άνετα έως 8 κουτιά φυσιγγια αλλα θεωρώ πως βαρύνει αρκετά για την χρήση που προορίζεται
Μέχρι 4 και την ζώνη μέσα είναι άνετο απο βάρος συν ένα μπουκάλι νερό μικρό



Με γεια Παύλο!!!
Καλοφόρετο!!!!
Μ' αρεσει που είναι μονόχρωμο και όχι παραλλαγή...
Να και το δικό μου, το πέτυχα σε ένα μαγαζί που πουλάει ρούχα και καμία σχέση με κυνηγετικα είδη μαρεσε κοίταξα στο γκουγκλι τιμή $70 σε άλλα μαγαζιά ,σε αυτό είχε $ 35 και το μουνταρα.

image hosting sites

uploading pictures

free image host
.forum image hosting
Μαρεσουν και οι θήκες που έχει πάνω στη ζώνη χρήσιμες για μικροπραγματα και για τσοκακια.

free image upload

upload a picture
Ε...σιγα μη το φόρτωνες εσύ, με κάτι άλλο εκτός απο 20αρια....sarcastic.
Ωραίο πάντως...
Σε μονόχρωμο χακί ή κάποια απόχρωση του πράσινου βγαινει?
 
Με γεια Παύλο!!!
Καλοφόρετο!!!!
Μ' αρεσει που είναι μονόχρωμο και όχι παραλλαγή...

Ε...σιγα μη το φόρτωνες εσύ, με κάτι άλλο εκτός απο 20αρια....sarcastic.
Ωραίο πάντως...
Σε μονόχρωμο χακί ή κάποια απόχρωση του πράσινου βγαινει?
Μπορεί Σπύρο σε κάποιο άλλο μαγαζί δεν ξέρω, αρωστεια αρωστεια φίλε.
 
Να και το δικό μου, το πέτυχα σε ένα μαγαζί που πουλάει ρούχα και καμία σχέση με κυνηγετικα είδη μαρεσε κοίταξα στο γκουγκλι τιμή $70 σε άλλα μαγαζιά ,σε αυτό είχε $ 35 και το μουνταρα.

image hosting sites

uploading pictures

free image host
.forum image hosting
Μαρεσουν και οι θήκες που έχει πάνω στη ζώνη χρήσιμες για μικροπραγματα και για τσοκακια.

free image upload

upload a picture
Under Armor τσαντακι κυνηγητικο ??????????? κορυφη ρε φιλε , δεν το εχω δει ουτε στο ιντερνετ αυτό , και ουτε ηξερα ότι αυτή η κορυφαια εταιρια βγαζει κυνηγητικα ειδη
 
Under Armor τσαντακι κυνηγητικο ??????????? κορυφη ρε φιλε , δεν το εχω δει ουτε στο ιντερνετ αυτό , και ουτε ηξερα ότι αυτή η κορυφαια εταιρια βγαζει κυνηγητικα ειδη
Τα πάντα Δημήτρη και είναι μια από τις πιο αναγνωρισμενες εταιρείες στο χώρο.
 
Back
Top