Σκοπευτήριο Σχιστού

σου παει τελεια το οπλο ρε φιλε , μια φωτο επωμισμένος εχεις ??
Όχι ρε γαμώτο δεν έχω, την επόμενη φορά.
Αν και με πονουσε πολύ η μέση και δεν έριξα κάποια πούλα, δεν κρατήθηκαν και έκλεψε 2 ντουφεκιες απο τον πατέρα του Ηλία. Με την βοήθεια του Παύλου έσπασαν το πρώτο απο τα 2 δισκάκια, οπότε πρωτη φορα στη ζωή μου στον βατήρα πρωτη ντουφεκια επιτυχημενη.sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Όχι ρε γαμώτο δεν έχω, την επόμενη φορά.
Αν και με πονουσε πολύ η μέση και δεν έριξα κάποια πούλα, δεν κρατήθηκαν και έκλεψε 2 ντουφεκιες απο τον πατέρα του Ηλία. Με την βοήθεια του Παύλου έσπασαν το πρώτο απο τα 2 δισκάκια, οπότε πρωτη φορα στη ζωή μου στον βατήρα πρωτη ντουφεκια επιτυχημενη.sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Θεοφραστε με την ορεξη που εχεις καο το οπλο που αγορασες σιγουρα θα καταφερεις να φτασεις σε ενα καλο επιπεδο!
 
Εγώ πήγα για την φωτογραφία
.yelling.
πέρασα πολύ ωραία, η παρέα τέλεια, σκοπευτικά δεν το συζητώ τα παιδιά είναι πολύ μπροστά, και η έκπληξη της ημέρας ο κ. Κώστας που δεν κρατήθηκε και έριξε μια αξιοπρεπέστατη πούλα με το όπλο μου;)
H 1η φώτο με το ''κανόνι'' Θεόφραστε...
Ο βήχας και ο έρωτας δεν κρύβονται....sarcastic.
και πάλι καλοντούφεκο φίλε και να σου κάνει όλα τα γούστα!
 
Εγώ πήγα για την φωτογραφία
.yelling.
πέρασα πολύ ωραία, η παρέα τέλεια, σκοπευτικά δεν το συζητώ τα παιδιά είναι πολύ μπροστά, και η έκπληξη της ημέρας ο κ. Κώστας που δεν κρατήθηκε και έριξε μια αξιοπρεπέστατη πούλα με το όπλο μου;)
Θεόφραστε σου πάει και σου κάνει ωραία μέση..very funny.
Αντε ξετιναξέτο να το ευχαριστηθείς.
 
Μπράβο παίχται...
Οταν καταλαγιάσει ο κουρνιαχτός θα πάω και εγώ να δοκιμάσω το Browning και το Benelli στον πίνακα.
Κουρνιαχτε, θα πάμε ένα πρωί που θα κάθεσαι γιατί πίνακα ΣΚ δεν θα βρούμε.
 
Εγώ πήγα για την φωτογραφία
.yelling.
πέρασα πολύ ωραία, η παρέα τέλεια, σκοπευτικά δεν το συζητώ τα παιδιά είναι πολύ μπροστά, και η έκπληξη της ημέρας ο κ. Κώστας που δεν κρατήθηκε και έριξε μια αξιοπρεπέστατη πούλα με το όπλο μου;)
Για σου θεοφραστε με το "καριοφίλι" σου χαχαχα τωρα που σε βλέπω ... Ίδιος λεβέντης σαν τονο Κολοκοτρωνη!
 
Εγώ πήγα για την φωτογραφία

πέρασα πολύ ωραία, η παρέα τέλεια, σκοπευτικά δεν το συζητώ τα παιδιά είναι πολύ μπροστά, και η έκπληξη της ημέρας ο κ. Κώστας που δεν κρατήθηκε και έριξε μια αξιοπρεπέστατη πούλα με το όπλο μου;)
Μια χαρά σου πάει το όπλο φίλε να το χαρείς όσο μπορείς!
 
σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια,

η αλήθεια είναι ότι προχθές έριξα πολύ καλά χωρίς να ξέρω τις τροχιές και τα περισσότερα πιατάκια κέντρα ,γιαυτό σου είπα η πρώτη πούλα θα είναι άστα να πάνε - να'ναι καλά ο Gerry που με βοήθησε στο 4 & 8
 
Back
Top