Σκοπευτήριο Σχιστού

σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια,

η αλήθεια είναι ότι προχθές έριξα πολύ καλά χωρίς να ξέρω τις τροχιές και τα περισσότερα πιατάκια κέντρα ,γιαυτό σου είπα η πρώτη πούλα θα είναι άστα να πάνε - να'ναι καλά ο Gerry που με βοήθησε στο 4 & 8

Αφού είχες τα U2 πάνω και είσαι και ντουφέκι! :D
 
έχω καταντήσει να πηγαίνω 2 φόρες την εβδομάδα η πλάκα είναι οτι δεν προλαβαίνω να γυρίσω σπιτι και θέλω να ξαναπάω...........
Μια απο τα ιδια ειναι και καινουριο το οπλο
 
Πήγα στο σχιστο πρώτη φορά σήμερα, έριξα τρεις πουλες πολύ χάλια. Εκεί που στην Μαλακάσα κάτι έσπαγα σήμερα ζήτημα αν έσπασα πάνω από 7-8 την φορά. Αν κατάλαβα καλά έχει πολλές κοντινές και κανα 2 χαμηλές τροχιές τις οποίες τις χάνω πάντα. Μακάρι να είχα κάποιον να μου πει τα λάθη μου γιατί τις πιο πολλές φορές δεν καταλαβαινα γιατί αστοχώ.
 
Συνηθως σε μας εδω, εαν ζητησεις απο καποιον σκοπευτη που παρακολουθει πουλα, να κοιταει και να σου επισημανει καποια λαθη που ισως δει, σπανιως θα σου αρνηθει. Οποτε οταν ξαναπας, δες αν ειναι καποιο απο τα παιδια εδω, εκει, και ζητησε του να κοιταει πως ριχνεις και πως στηνεσαι, μηπως δεις που ειναι το προβλημα
 
μαλακισμένα έχασα το 6 στην 1η και το 11 στην 2η
Σε on report παυλο η μονα πιατα;τραποντουφεκια το εξι σεν ειναι και τοσο δυσκολο να το χασεις...το εντεκα πιο βατο πιατο...εμενα το 4 μου φανηκε δισκακι που ηθελε ιδιαιτερη τεχνικη...
 
Back
Top