Browning Maxus 2 vs Browning A5 vs Beretta A400 Upland vs Benelli Rafaello Powerbore

Ποιο θα επιλέγατε;

  • Browning Maxus 2

    Votes: 15 17,4%
  • Browning A5

    Votes: 4 4,7%
  • Beretta A400 Upland

    Votes: 34 39,5%
  • Benelli Rafaello Powerbore

    Votes: 33 38,4%

  • Total voters
    86
πιασε και την deluxe στα χέρια σου και ύστερα έλα να μας πει εαν έχεις μάτια για άλλο όπλο.
Αλλάζει κάτι εκτός από το σκαλισμα? το αισθητικό κομμάτι ειναι δευτερο για μένα.. Ωστόσο όλες οι ραφαελο είναι πανεμορφες..
 
Άν το πιστεύεις αυτό που έγραψες και δεν είναι πρός χάριν της συζήτησης την απάντηση την έδωσες μόνος σου ήδη στον εαυτό σου.
Ότι έχω γράψει το εννοώ.. Χωρίς φυσιγγι στη θαλαμη η μπενελι είναι το φαβορί, δεν ξέρω αν αλλάξει κάτι μετά τη πρωτη ντουφεκια.. Για αυτό το ψάχνω..
 
Παιδιά καλησπέρα. Σύντομα θα προβώ σε αγορά ενός από τα παραπάνω όπλα. Θα με βοηθούσε πολυ να μου πείτε γνώμες, τα θετικα και αρνητικά τους, πληροφορίες και εμπειρίες εφόσον τα έχετε δοκιμάσει στο κυνήγι ή έστω έχετε ακουσει από φίλους σας. Εχω επωμισει και τα 4. Αν υπάρχει και άλλη πρόταση δεκτή. Αυτό που θα παρω θα είναι σε 71 πόντους και με ενδιαφέρει για καρτέρι.
Να πάρεις Fabarm κι εσύ... .big smile.
 
Να βλέπετε όλα τα όπλα σαν παιδιά σας. Μην τα ξεχωρίζετε. Όλα έχουν δικαίωμα στην αγάπη σας.
Ακολουθήστε το δρόμο που χάραξα και θα βρείτε τη λύτρωση και τη γαλήνη στην ψυχή σας.
'Οτι και να υιοθετήσει ο φίλος Διονύσης πρέπει να το αγκαλιάσουμε.
 
Να βλέπετε όλα τα όπλα σαν παιδιά σας. Μην τα ξεχωρίζετε. Όλα έχουν δικαίωμα στην αγάπη σας.
Ακολουθήστε το δρόμο που χάραξα και θα βρείτε τη λύτρωση και τη γαλήνη στην ψυχή σας.
'Οτι και να υιοθετήσει ο φίλος Διονύσης πρέπει να το αγκαλιάσουμε.
Έστειλα μια κουκλίτσα πήγαινε σε λίγες μέρες για χούφτωμα
 
Διονύση, 47% προηγείται η Beretta, ξεπέρασε και τον Μητσοτάκη που είχε ΜΟΝΟ 41% Αυτό τα λέει όλα!

Ψηφίζω και εγώ Μπερέτα!
Ρε φίλε παω να παρω όπλο κ μου αναφέρεις το Μητσοτάκη, μη τα λες αυτά και με ταράξει στις εμπλοκές 🤣
 
Να βλέπετε όλα τα όπλα σαν παιδιά σας. Μην τα ξεχωρίζετε. Όλα έχουν δικαίωμα στην αγάπη σας.
Ακολουθήστε το δρόμο που χάραξα και θα βρείτε τη λύτρωση και τη γαλήνη στην ψυχή σας.
'Οτι και να υιοθετήσει ο φίλος Διονύσης πρέπει να το αγκαλιάσουμε.
Κλάμα
 
Να βλέπετε όλα τα όπλα σαν παιδιά σας. Μην τα ξεχωρίζετε. Όλα έχουν δικαίωμα στην αγάπη σας.
Ακολουθήστε το δρόμο που χάραξα και θα βρείτε τη λύτρωση και τη γαλήνη στην ψυχή σας.
'Οτι και να υιοθετήσει ο φίλος Διονύσης πρέπει να το αγκαλιάσουμε.
*Νίκος 23 χρονών, άφραγκος, με δέκα καραμπίνες και εξακολουθεί να τρώει στην φοιτητική λέσχη για να αγοράσει και 11η. *
 
Back
Top