Σκέφτομαι να αγοράσω...

ειχε παρει ενα παιδι απο εδω μεσα και ειχε μετρησει τον αυλο και ηταν 18,2 αυτον θα θυμαται ο γιαννης.
Το θέμα είναι να είναι ολλες με 18,2 όχι να το παίζεις στα ζαριά τι θα σου τύχη στα βυντεακια παντός όλλοι λένε για 18,5/6
 
Γιάννη καμία μπρετα δεν έχει 18,2 από ότι ξερο
Και όμως έχει πάρε τηλ και ρώτησε να δεις εμένα οι πληροφορίες μου αυτό λένε.Και συνάδελφος κάποιος είχε πάρει μέσα από εδώ κάποια 18.2,εξαλου να ξέρεις ότι πραγματικά τον αυλό τον βλέπεις μόνο από μέτρηση.
 
Και όμως έχει πάρε τηλ και ρώτησε να δεις εμένα οι πληροφορίες μου αυτό λένε.Και συνάδελφος κάποιος είχε πάρει μέσα από εδώ κάποια 18.2,εξαλου να ξέρεις ότι πραγματικά τον αυλό τον βλέπεις μόνο από μέτρηση.
Τον ψαχνό αυτόν τον συνδυασμό είναι πολύ ενδιαφέρον…. Για αυτό ρωτάω γιαννη
 
Τον ψαχνό αυτόν τον συνδυασμό είναι πολύ ενδιαφέρον…. Για αυτό ρωτάω γιαννη
Επειδή μίλησα με τον αντιπρόσωπο γιατί έχει υπάρξει και άλλο όπλο με 18.2 τον γαλιτακη προ λίγο μου λέει αν σε ενδιαφέρει να ψάξω να τα μετρήσω ένα ένα και να βρω αν υπάρχει γιατί δεν είναι στάνταρ γι'αυτό δεν αναγράφεται και ο αυλός πλέον και μου πρότεινε συνεργάζεται με το Ρούσο στα Καμίνια αν είναι εκεί να μιλήσει και για καλύτερη τιμή .Και εγώ επειδή ένα από εδώ και ένας άλλος πέτυχαν με 18.2 νόμιζα ότι έχει έκδοση με τέτοιο αυλό,παπάρια πιαστο αυγό και κούρευτο.Αλλα με τον συγκεκριμένο αυλό είναι πολύ δυνατό
 
Ρε παιδιά έχω μπερδευτεί με εσάς εδώ μέσα, τελικά είναι καλός ο στενός αυλός 18,2, όπως και ο φαρδύς 18,5-18,6, μόνο ο ενδιάμεσος 18,4 δεν σκοτώνει; .hair.
Και αυτός σκοτώνει αρκεί να μην είναι φτιαγμένος από την Benelli
.sarcastic.
🤪
 
Ήταν ένας μεγαλουτσικος. Στο Σχιστο τον γνώρισα. Έχει μια καραμπίνα αερίων παλιά. Την είχε κάνει καρνάβαλο. Σκοπευτικά, τσόντα στο πέλμα, λάστιχα στη λαβή και δε θυμάμαι τι άλλο. Μου έδινε και συμβουλές.
ναι ρε φιλε? ,τελικα εσυ εμαθες τι ειναι ο κωνος η δεν,,,,,, Εχω κατι για σενα δεν σε ξεχασα με 10αρα ριγα
 
ναι ρε φιλε? ,τελικα εσυ εμαθες τι ειναι ο κωνος η δεν,,,,,, Εχω κατι για σενα δεν σε ξεχασα με 10αρα ριγα
Μπράβο καλέ μου φίλε. Εγω δεν είμαι καφρος σαν αυτούς που ασχολούνται με συγκεντρώσεις φυσίγγια κλπ. Βαρβάρα πράγματα. Εγώ είμαι φινετσατος και σικατος. Μόνο η εμφάνιση μετράει.
 
Back
Top