Beretta Team

Στην 303 έχω και δεύτερη κάννη magnum 81cm** είναι καθαρά καρτέρι και σκέφτομαι καιρό να την κάνω 66αρα με τσοκ δεν ξέρω κατά πόσο θα αλλάξει η βλητική της απόδοση. Με τσιγκλισε και λίγο ο Βαγγέλης μ αυτά που βάζει. Γνώμες το έχει δοκιμάσει κανένας?
Ποιός Βαγγέλης? Μην κάνεις κανένα αστείο!
 
ΜΗΝ την πειράξεις!
Αν γίνεται βάλτης τσόκ.
Ο yarldey έχει φτιάξει μια ίδια.
Εχω παρατηρησει πως τα σταθερα τσοκαρισματα πλεονεκτουν εναντι των ιδιων ενναλαξιμων.
Προσωπικα θα προτιμουσα να κουβαλω δυο καννες στον κυνηγοτοπο παρα να τροποποιησω την συγκεκριμενη.
Αλλωστε δεν βρισκουν χρηση τα 4* για παραδειγμα στην συγκεκριμενη καννη.
 
Εχω παρατηρησει πως τα σταθερα τσοκαρισματα πλεονεκτουν εναντι των ιδιων ενναλαξιμων.
Προσωπικα θα προτιμουσα να κουβαλω δυο καννες στον κυνηγοτοπο παρα να τροποποιησω την συγκεκριμενη.
Αλλωστε δεν βρισκουν χρηση τα 4* για παραδειγμα στην συγκεκριμενη καννη.
Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ για τα σταθερα τσοκαρίσματα κ είμαι υπέρ.
Το 4άρι δεν.
Οταν όμως μπορείς να έχεις μια επιλογή από full εως mod είναι πλεονέκτημα.
Και ποιό πολύ για το mod.
 
Έχω και 61 από την Breda Altair με εξωτερικά απλώς δεν είναι magnum και είπα να κάνω αυτή για να έχω και την επιλογή των magnum. Το τι φτιάχνει αυτή η κάννη άστο!!!
Αν είναι από την παλιά καλή breda η κάννη που έχεις,είναι 62,5 πόντους,όχι 61
 
Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ για τα σταθερα τσοκαρίσματα κ είμαι υπέρ.
Το 4άρι δεν.
Οταν όμως μπορείς να έχεις μια επιλογή από full εως mod είναι πλεονέκτημα.
Και ποιό πολύ για το mod.
Συμφωνουμε.....ορμωμενος απο την ιδιοτητα του ιδιογομωτη καμια φορα σκεφτομαι διαφορετικα.
Τι εννοω....παιζοντας με τα βυσματα ευκολα τα 2* τα κανεις 1* η' 3* αντιστοιχα.
 
Καλησπέρα! Φίλος αγόρασε την Α 400 EXTREMA PLUS, και έχει το εξής πρόβλημα!. Η κάνη με δεμένο το όπλο, κουνιέται μερικά χιλιοστά από την βάση (δεξιά, αριστερά) και σε επικοινωνία με την μπερέτα του είπαν ότι είναι φυσιολογικό!. Γνωρίζει κάποιος κάτι επ αυτού?
 
Καλησπέρα! Φίλος αγόρασε την Α 400 EXTREMA PLUS, και έχει το εξής πρόβλημα!. Η κάνη με δεμένο το όπλο, κουνιέται μερικά χιλιοστά από την βάση (δεξιά, αριστερά) και σε επικοινωνία με την μπερέτα του είπαν ότι είναι φυσιολογικό!. Γνωρίζει κάποιος κάτι επ αυτού?
Θέμα μπορεί να μην έχει αλλά δεν το λές και φυσιολογικό
 
Καλησπέρα! Φίλος αγόρασε την Α 400 EXTREMA PLUS, και έχει το εξής πρόβλημα!. Η κάνη με δεμένο το όπλο, κουνιέται μερικά χιλιοστά από την βάση (δεξιά, αριστερά) και σε επικοινωνία με την μπερέτα του είπαν ότι είναι φυσιολογικό!. Γνωρίζει κάποιος κάτι επ αυτού?
Ας πάρει ένα τηλέφωνο τον Λιάκο Κωνσταντίνο ,εκεί σε στέλνει η beretta αν έχεις κάποιο πρόβλημα εντός εγγύησης,αυτός λογικά θα ξέρει να του πει.Το φιλαράκι μου που την έχει δεν το κάνει, ούτε η δικιά μου Α400 action.
 
Καλησπέρα! Φίλος αγόρασε την Α 400 EXTREMA PLUS, και έχει το εξής πρόβλημα!. Η κάνη με δεμένο το όπλο, κουνιέται μερικά χιλιοστά από την βάση (δεξιά, αριστερά) και σε επικοινωνία με την μπερέτα του είπαν ότι είναι φυσιολογικό!. Γνωρίζει κάποιος κάτι επ αυτού?
Και βέβαια δεν είναι φυσιολογικό δηλαδή σε κανένα χρόνο τι θα γίνει? Έχω παρατηρήσει ότι η beretta εχει ρίξει πολύ ποιότητα τελευταία ακόμα και τα μέταλλα της καιγοντε ας είναι καλά η υπερτατες κανες που έχουν αλλιώς θα ήταν για φτυσιμο
 
Ας πάρει ένα τηλέφωνο τον Λιάκο Κωνσταντίνο ,εκεί σε στέλνει η beretta αν έχεις κάποιο πρόβλημα εντός εγγύησης,αυτός λογικά θα ξέρει να του πει.Το φιλαράκι μου που την έχει δεν το κάνει, ούτε η δικιά μου Α400 action.
Το όπλο το αγόρασε πρίν από δέκα ημέρες και η μπερέτα Ελλάς του είπε ότι της απάντησαν από την Ιταλία ότι είναι φυσιολογικό και δεν θα έχει θέμα! Ε Λ Ε Ο Σ! Πόσο μ@μ@´κες είναι!
 
Σε όπλα που ο μαστος της κάνης κουμπώνει σε αποθήκες που παίρνουν προέκταση παρουσιάζουν αυτό το εκνευριστικό κούνημα.
Δεν το θεωρώ σωστό για όπλα τέτοιας αξίας, ας είχαν κάποια καλύτερη εφαρμογή στη βάση ή να έβρισκαν κάποια λύση....
Όσο για την A400 action δεν παίρνει προέκταση, είναι παρόμοιο με τις 391 που δε συνηθίζουν να κουνάνε.
 
Back
Top