Beretta Team

Ποτέ δεν τα συμπάθησα αυτά τα τσοκ.
Σε ανασκαφή την βρήκες ? Βάψτη λίγο ρε συ.
Αυτό είναι του μεγάλου θηρευτη του χωριού με αυτό το τσοκ περδικα και χωρίς μπεκάτσα..
Δεν είναι δικό μού τι να βαψω 😅
 
Θα πάει για κώνο κ άνοιγμα τσοκ από φουλ σε 2
Κοντάκι, κώνο, λείανση κώνου, αποχρωμίωση, porting, διεύρυνση αυλού στο 18,55 ... ξέρετε εσείς ...
Με κάνα διχίλιαρο θα σκοτώνει σαν Beretta.
🤣

Αιιι βρε μην δίνεις χαζά λεφτά ... στείλτη και πάρε άλλο όπλο.
 
Βeretta 1200f ανοιγμα σταθερου τσοκαρισματος 17.90View attachment 68470View attachment 68471
Αυτά τα κοπτικα Βαγγέλη υπάρχουν σε διατομές ανά 1/10 του χιλιοστού; Γίνεται και έξτρα λείανση ή από οτι βλέπω το κοπτικο βγάζει καθαρή δουλειά; Προκαλούν τοπική αλλαγή του βαψίματος της κάννης;
 
Στην 303 έχω και δεύτερη κάννη magnum 81cm** είναι καθαρά καρτέρι και σκέφτομαι καιρό να την κάνω 66αρα με τσοκ δεν ξέρω κατά πόσο θα αλλάξει η βλητική της απόδοση. Με τσιγκλισε και λίγο ο Βαγγέλης μ αυτά που βάζει. Γνώμες το έχει δοκιμάσει κανένας?
 
Στην 303 έχω και δεύτερη κάννη magnum 81cm** είναι καθαρά καρτέρι και σκέφτομαι καιρό να την κάνω 66αρα με τσοκ δεν ξέρω κατά πόσο θα αλλάξει η βλητική της απόδοση. Με τσιγκλισε και λίγο ο Βαγγέλης μ αυτά που βάζει. Γνώμες το έχει δοκιμάσει κανένας?
Μην την πειραξεις την καννη αυτη.
Αν δεν σου κανει πουλησε την και παρε μια 66cm....αλλα προς Θεου μην την πειραξεις..pray to God..pray to God..pray to God.
 
Στην 303 έχω και δεύτερη κάννη magnum 81cm** είναι καθαρά καρτέρι και σκέφτομαι καιρό να την κάνω 66αρα με τσοκ δεν ξέρω κατά πόσο θα αλλάξει η βλητική της απόδοση. Με τσιγκλισε και λίγο ο Βαγγέλης μ αυτά που βάζει. Γνώμες το έχει δοκιμάσει κανένας?
Κρίμα να κόψετε τέτοια κάνη.
Υπάρχει κόσμος που ψάχνει και δε βρίσκει!
66cm θα βρείτε πιο εύκολα...
 
Στην 303 έχω και δεύτερη κάννη magnum 81cm** είναι καθαρά καρτέρι και σκέφτομαι καιρό να την κάνω 66αρα με τσοκ δεν ξέρω κατά πόσο θα αλλάξει η βλητική της απόδοση. Με τσιγκλισε και λίγο ο Βαγγέλης μ αυτά που βάζει. Γνώμες το έχει δοκιμάσει κανένας?
ΜΗΝ την πειράξεις!
Αν γίνεται βάλτης τσόκ.
Ο yarldey έχει φτιάξει μια ίδια.
 
Στην 303 έχω και δεύτερη κάννη magnum 81cm** είναι καθαρά καρτέρι και σκέφτομαι καιρό να την κάνω 66αρα με τσοκ δεν ξέρω κατά πόσο θα αλλάξει η βλητική της απόδοση. Με τσιγκλισε και λίγο ο Βαγγέλης μ αυτά που βάζει. Γνώμες το έχει δοκιμάσει κανένας?
Νομίζω ότι για καρτερατα κυνήγια είναι ιδανικό το 2 άστρα.... μια χαρά είναι..... μην την πειράξεις καλύτερα να την κάνεις ανταλλαγή με 66 αρα παρά να την κόψεις.
 
Back
Top