Σκέφτομαι να αγοράσω...

Με το browning είσαι ευχαριστημένος Κωστή?
Ναι Γιώργη. Είναι πολύ ποιοτικό. Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα να εχει κάννες 76 εκ, αλλά ήταν καλή ευκαιρία και δεν μπορούσα να την αφήσω. Αυτό που μου αρέσει πολύ είναι η αίσθηση της σκανδάλης και το ποσό ομαλά ανοίγει και κλείνει, αν και είναι σχεδόν αδουλευτο.
 
Ναι Γιώργη. Είναι πολύ ποιοτικό. Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα να εχει κάννες 76 εκ, αλλά ήταν καλή ευκαιρία και δεν μπορούσα να την αφήσω. Αυτό που μου αρέσει πολύ είναι η αίσθηση της σκανδάλης και το ποσό ομαλά ανοίγει και κλείνει, αν και είναι σχεδόν αδουλευτο.
Το φαντάζομαι αυτό που λες γιατί και το δικό μου αν και είναι 325 κλείνει σαν χρηματοκιβώτιο.
 
Το φαντάζομαι αυτό που λες γιατί και το δικό μου αν και είναι 325 κλείνει σαν χρηματοκιβώτιο.
Μου αρέσει και η μπασκουλα που έχει ψηλό προφίλ. Μου ταιριάζει καλύτερα στα χέρια. Τις προάλλες περιεργάστηκα στο σκοπευτήριο ένα 725 sporter με 71 εκ κάννες μαύρη βαση και φαρδιά ρίγα. Απ' ότι μου ειπε προοριζόταν για την αγγλική αγορά και κατέληξε κατά λάθος στην αντιπροσωπεία και πήγαινε για επιστροφή, αλλά πρόλαβε και το πήρε. Φίλε τι οπλαρα που είναι.
 
Ναι Γιώργη. Είναι πολύ ποιοτικό. Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα να εχει κάννες 76 εκ, αλλά ήταν καλή ευκαιρία και δεν μπορούσα να την αφήσω. Αυτό που μου αρέσει πολύ είναι η αίσθηση της σκανδάλης και το ποσό ομαλά ανοίγει και κλείνει, αν και είναι σχεδόν αδουλευτο.
Κώστα στο κυνήγι το έριξες; Αν όχι, σίγουρα εκεί, θα το καταευχαριστηθείς.
 
@ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΝΗΓΟΣ
Για να σε δω τώρα τι θα διαλέξεις ... κοίτα ανάκρουση με ταυτόχρονη ταλάντωση οπισθίων, ... και μετά παραπονιούνται άλλοι για σκληρά φυσίγγια ...
Κότες 🤣

Τώρα το είδα πασο προτιμώ το δικό σου και εγώ εκπαιδευτής να κρατάω τα μποσικα από πίσω.
 
Last edited:
Back
Top