Σκέφτομαι να αγοράσω...

Πας καλά ? Πιωμένος είσαι ? 🤣
Θα τα πω στην γυναίκα σου ...
Καλημέρα παίδες ...
🤣 🤣 καλησπέρα Μπιλ

Τη θέλει για την ...πενελι!!!!
για την πενελι έχω μια που ήταν δωρεάν με το περιοδικό 🤣

Είναι για ραβδωτο με διόπτρα;
γράφει rifle οπότε μάλλον. το ύψος όμως είναι 30cm δεν είναι μεγάλο νομίζω.

Εσύ τα χαλάς στα μαχαίρια.

και σε ακριβά φυσίγγια και σε τενεκεδια 🤣
 
Γράψε leather shotgun slip. Έτσι τα λένε οι Άγγλοι.

βρήκα κι άλλη από Αγγλία ποιο φθηνή (όχι τόσο ωραια) αλλά φουλ γκρεΐν δέρμα κτλ. Ψάχνοντας στο ιντερνετ ομως βρήκα κι άλλα πράγματα. με πρόχειρους υπολογισμούς είμαι στο πεντακοσαρικο. με κατέστρεψες 🤣🤣
 
βρήκα κι άλλη από Αγγλία ποιο φθηνή (όχι τόσο ωραια) αλλά φουλ γκρεΐν δέρμα κτλ. Ψάχνοντας στο ιντερνετ ομως βρήκα κι άλλα πράγματα. με πρόχειρους υπολογισμούς είμαι στο πεντακοσαρικο. με κατέστρεψες 🤣🤣
Το ίντερνετ φταίει.
Τέλοσπαντων δεν ξέρω τι φταίει.

Πάντως εμείς δεν φταίμε.🤣😂
 
βρήκα κι άλλη από Αγγλία ποιο φθηνή (όχι τόσο ωραια) αλλά φουλ γκρεΐν δέρμα κτλ. Ψάχνοντας στο ιντερνετ ομως βρήκα κι άλλα πράγματα. με πρόχειρους υπολογισμούς είμαι στο πεντακοσαρικο. με κατέστρεψες 🤣🤣
Αυτό που κατάλαβα είναι ότι η καριέρα του καφετζή αποδίδει!😆😆😆
 
είναι δέρμα. και είναι το μόνο που με προβληματίζει στην συγκεκριμένη. μην είναι σκληρό για την βαφή του όπλου κτλ
Τεσπα.
Αν θελεις την γνώμη μου, δεν αξίζει τα λ7της για 2 λόγους.
Ο ένας για το εσωτερικό κ ο άλλος για την " πονηρή" σχεδίαση η οποία φαίνεται χωρίς νάμαι σίγουρος ότι αποτελείται από πολλά κομάτια δερματος κ όχι από μονοκόματα που είναι ποιό αξίας.
Γενικά οι διχρωμίες δεν...
 
Τεσπα.
Αν θελεις την γνώμη μου, δεν αξίζει τα λ7της για 2 λόγους.
Ο ένας για το εσωτερικό κ ο άλλος για την " πονηρή" σχεδίαση η οποία φαίνεται χωρίς νάμαι σίγουρος ότι αποτελείται από πολλά κομάτια δερματος κ όχι από μονοκόματα που είναι ποιό αξίας.
Γενικά οι διχρωμίες δεν...

σωστός. δίκιο έχεις
 
για την μαξους. την άλλη την έχω παρκαρισμένη.
Οι πλαστικές βαλίτσες που μπαίνει το όπλο λυμένο θεωρούνται οι πιο προστατευτικές για το όπλο ,για δεμένο υπάρχουν και υφασμάτινες γιατί να ακριβοπληρωσεις δέρμα ;
 
Οι πλαστικές βαλίτσες που μπαίνει το όπλο λυμένο θεωρούνται οι πιο προστατευτικές για το όπλο ,για δεμένο υπάρχουν και υφασμάτινες γιατί να ακριβοπληρωσεις δέρμα ;

γιατί δεν βρίσκω υφασμάτινο σε ικανό πάχος και είναι πολύ μαλακά. θέλω κάτι να προστατεύει πραγματικά
 
Απορώ πως οι Άγγλοι δεν έχουν βγάλει δερμάτινη Καπότα για τον χειμώνα όταν κάνει κρύο από μουνόδερμα κοντότριχο εσωτερικά για να νιώθει ο μικρός στο περιβάλλον του ,θα ήταν μια ωραία αγορά.Οι λόρδοι και οι πόρδοι .Μου θυμίζουν ένα φίλο αρκετά μεγαλύτερο που είχε φτιάξει εδώ και χρόνια κουστούμι παραγγελία παράλαγής ,γραβάτα ,πουκάμισο όλα κομπλέ και το φορούσε για να κάνει πλάκα στο κυνηγότοπο στους υπόλοιπους καθώς πήγαινε έχοντας και ένα μπουκάλι ουίσκι στο αμάξι.
 
Back
Top