Σκέφτομαι να αγοράσω...

Εγώ έχω κάνει αίτηση για άδεια αγοράς από 3 Νοεμβρίου.Ελπιζω να με πιάσει το παλιό σύστημα και να μην μου αρχίσουν τις παπαντζες τώρα από βδομάδα που θα πάρω τηλέφωνο.
Εάν θες άδεια κενή με εξαμηνιαία διάρκεια ενδέχεται να μην μπορέσει να βγει.επεσες σε μεταβατικό στάδιο.
 
Κοίτα.Η xplor action άσχετα τα αντζαλα μαντζαλα δλδ gun pod που μου είναι αδιαφορο ήταν κομπλέ.Μου το πρότεινε ο ίδιος γιατί το είχε προσφορά.
Τώρα με την fabarm.Ενω στο site ήταν σε απόθεμα στο κατάστημα δεν υπήρχε.Ουτε στου Κηφισού που πήρε τηλ.Και ουσιαστικά είδα την απλη initial.Οποτε δεν έκανα το οφθαλμολουτρο μου το ολοκληρωμένο.
Πιστεύω αν την έβλεπα θα κατέληγα κατευθείαν εκεί.
Στο μυαλό μου είναι ακόμα κολλημένη η beretta που ουσιαστικά όταν την σήκωνα έβλεπα πολύ ρίγα.Εχει φλάντζες να την φέρω.Αλλα είναι σωστό?ήταν και λίγο μπροστοβαρο.
Περισσότερο μπερδεύτηκα που πήγα.
p;areeeeeee maxusssssss
 
Καλησπέρα στην παρέα σκέφτομαι για αγορά νέου όπλου για γενικό κυνήγι τι έχετε να προτείνετε καραμπίνα η δίκανο?
Για γενικό καραμπίνα, έχεις περισσότερες επιλογές και βολεύει καλύτερα
 
Καλησπέρα στην παρέα σκέφτομαι για αγορά νέου όπλου για γενικό κυνήγι τι έχετε να προτείνετε καραμπίνα η δίκανο?
Ωχωχωχ!
Σφαγή θα γίνει πάλι, εσύ παιδί μου δεν είσαι μοντεράτορας, προβοκάτορας είσαι!!! .yel.
 
Καραμπίνα και πλαγιοκαννο
Αυτογεμές ... πιο οικονομικό.
SP για να πάρεις καλό πρέπει να πουληθείς.
Για γενικό καραμπίνα, έχεις περισσότερες επιλογές και βολεύει καλύτερα
Συμφωνώ κι εγώ για καραμπινα αν ειναι μονο για κυνηγι.
Δικανο καλο καινουργιο θελει 2000+.
Οικονομικό ιταλικό τυπου μπρεσια ή αλλο ευρωπαικο απο 1000 μεχρι 1600.
Μετά τουρκικο. Εδω θελει πολυ ψαξιμο. Η αγορα τους ειναι περιεργη και εχει ρισκα.
 
Είχε πάει ένα τζάνκι για αποτοξίνωση κ ρωτάει τον Ντοκ,,,τι θα κοστίσει❓
Πλάκα με κάνεις ρε εδώ έχεις 30 χρόνια στη ζα τώρα ρωτάς τι θα κοστίσει❓
Έτσι κ εδώ ,όσοι έχουν ένα σκασμό τσοκια ‼️θα είχαν κ ένα κ δύο κ τέσσερα παιδιααααα(δίκανα )
 
Τι θηράματα κυνηγάς και πόσα φυσίγγια ρίχνεις περίπου τη σεζόν ? Και δεύτερον σε νοιάζει καινούριο μόνο ή και μεταχειρισμένο? Το λέω γιατί μεταχειρισμένα έχει για όλες τις τσέπες και καλά όπλα και δίκανα και αυτογεμη .
 
Back
Top