Δράμια - Μονόβολα Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δεν έχω ακούσει για αυτόν για σπασμένα όπλα.
Επίσης έχει pressure trace, ότι μπορεί να σημαίνει αυτό.
Για εμένα σημαίνει ότι ψάχνεται και μπράβο του.
Διαφήμηση δεν κάνω διότι δεν έχω χρησιμοποιήσει φυσίγγι του.
για ποιον εχει ακουστει απο εκει πανω?ξερουμε?
 
Φιλε μου Μαριε,,,,,,με εχεις για ''καστανά ''......???
πω, πω μΕ θύμισες να πάω να μαζέψω κάστανα!!!1
Οτι εγραψα αυτο ισχυει....
Ανεβαζω φωτο φιλε.....Δεν ξερω εαν εχει και αλλου τυπου 10 βολα....Λεω για αυτο που εσφαξα !!!
οκ
στον κάλυκα γράφει 00 Buck?
 
Το couvete μαλλον το φερνει απο Αμερικη. Γεμιζει και με Αμερικανικες πυριτιδες απ'οτι ξερω αλλα ανεβαινει η τιμη στην 5αδα κανα 5€ περιπου.

Τα δραμια ειναι πολυ σκληρα και δεν εχουν βαρος μαλλον? .think.
 
Το couvete μαλλον το φερνει απο Αμερικη. Γεμιζει και με Αμερικανικες πυριτιδες απ'οτι ξερω αλλα ανεβαινει η τιμη στην 5αδα κανα 5€ περιπου.

Τα δραμια ειναι πολυ σκληρα και δεν εχουν βαρος μαλλον? .think.

Δεν ξερω σκληροτητα....Θα παω κατω στο γκαραζ μετα και θα την μετρησω...
Οσο και να το πουλαει...μαγκιά του.....Το φυσιγγιο ειναι πολυ μελετημενο....και με ακριβα υλικα...
Ο Αμερικανος...θα το ειχε 10 ευρω το λιγοτερο ενα τετοιο φυσιγγιο Μαικ !!!
:cool:
 
Δεν ξερω σκληροτητα....Θα παω κατω στο γκαραζ μετα και θα την μετρησω...
Οσο και να το πουλαει...μαγκιά του.....Το φυσιγγιο ειναι πολυ μελετημενο....και με ακριβα υλικα...
Ο Αμερικανος...θα το ειχε 10 ευρω το λιγοτερο ενα τετοιο φυσιγγιο Μαικ !!!
:cool:
Ναι φαινεται καλο φυσιγγιο!
 
Δεν ξερω φιλε !!! Θα ζητησω ενα ακομα να το ριξω....Το υπολογιζω στο V1,5-440 m/s.
Εγω λεω μαλον στα 410 μ/δ !! Αυτος δεν εχει μεγαλες ταχυτητες σαν τον αλλον που εχουν ακουστει διαφορα αν και εκεινος εχει οργανα μετρησεως πιεσης
 
αυτο με το ενα βολι 11/0 παραπανω ή παρακατω, το κανανε πολλοι ελληνες κατασκευαστες τα τελευταια χρονια.
Μια προσπαθεια να διαφοροποιηθουν απο τον ανταγωνισμο, που και με τη βοηθεια του συνολικου marketing της NSI , αλλα και την αυξηση των γουρουνιων, καταφερε να σπασει το μονοπωλειο των αμερικανικων
 
αυτο με το ενα βολι 11/0 παραπανω ή παρακατω, το κανανε πολλοι ελληνες κατασκευαστες τα τελευταια χρονια.
Μια προσπαθεια να διαφοροποιηθουν απο τον ανταγωνισμο, που και με τη βοηθεια του συνολικου marketing της NSI , αλλα και την αυξηση των γουρουνιων, καταφερε να σπασει το μονοπωλειο των αμερικανικων
οι αμερικάνοι αναγράφουν 00buck αλλά τα δράμια είναι 8,1 χιλ !!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top