Βλητικές δοκιμές Αρχείο

Status
Not open for further replies.
επειδη εχει κανει κωνο ,δεν φταιει κατι αλλο.
Κώστα αν ήταν από το κωνο η δική μου λογική λέει ότι θα ήταν πιο σφιχτά όλα και όχι να σφίξει το mod αλλά το LF να μείνει ίδιο ώστε να μειωθούν οι διαφορες μεταξύ τους
 
Κώστα αν ήταν από το κωνο η δική μου λογική λέει ότι θα ήταν πιο σφιχτά όλα και όχι να σφίξει το mod αλλά το LF να μείνει ίδιο ώστε να μειωθούν οι διαφορες μεταξύ τους
καμμια σχεση ,μακαρι να βρεις ενα ιδιο με το δικο σου στο σκοπευτηριο με 18,3 αυλο και βαλε τα τσοκ και ριξε!και τοτε τα ξαναλεμε.
 
Καλημέρα στην παρέα.. Και μιας που έχετε πιάσει την κουβέντα για τα πολλά μέτρα ταιριάζουν γάντι οι χθεσινές δοκιμές στα 55 μέτρα. Λοιπόν χθεσινή βολτίτσα στο σκοπευτήριο με τους συνήθεις υπόπτους Κόλλια και χασαπη για ξεχαρμανιασμα. Αφού παίξαμε τις πουλες μας και γέλασε το χειλάκι του Κώστα που επιτέλους σεταρισε ωραία το όπλο πάνω του και σκονιζε επανειλημμένα τα πιάτα στο 6ο γήπεδο έφτασε η ώρα των δοκιμών. Το πρόγραμμα είχε την 3η και τελευταία σύγκριση των δύο kicks που έχω συσφιξεως LF(30) και MOD(20) καθώς στις προηγούμενες δοκιμές στα 35 και 45 μετρα μου έδιναν ακριβώς τα ίδια ποσοστά. Στηθηκα λοιπόν αυτή την φορά στα 55 μέτρα και έριξα από 3 φυσιγγια (ρουμελιωτη 30γρ νο8.5, bp mb 36 long range νο6, ιδιογομωση 36γρ νο5) με το κάθε τσοκ για να διαπιστώσω αν και εδώ εξακολουθούν να μου δίνουν και τα δύο τα ίδια ποσοστά. Όλες οι απόψεις και κριτικές καλοδεχουμενες αν και το πόρισμα για μένα έχει βγει... View attachment 57015View attachment 57016
55μ με 8.5 για τι θήραμα; ;;
 
Μόνο για την σύγκριση μεταξύ των τσοκ Νικόλα. Καλά όχι ότι αν περνάει καμιά τσιχλα εκεί πάνω ότι δεν της ρίχνουμε αλλά τελοσπαντων..
Και την παίρνεις. Τι κάνεις δοκιμές ρε φίλε, αφού είσαι ολετηρας. Βάλε πάνω ότι να ναι και βάρα. Αφού θα το πάρεις
 
Κανονίστε Σάββατο ή Κυριακή για καμιά πούλα ... θα είμαι Αθήνα.
Θα φέρω και παχύμετρο αν δεν έχετε.
Εγώ θα πάω και Σ και Κ.
Που είναι ο @Κωστας 63 ???
Θα πάει για τσιχλόνια ?
@Alex37 ?
@xasapis ?
Ω ρε φιλε, θα λείπω . Αν αλλάξει τίποτε θα είμαι παρων
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top