Benelli Team

Παιδια καλημερα σε ολους. Θα σας πω πραγματικα τι μου συμβαινει. Απο το 1981 που εχασα τον πατερα μου κυνηγουσα με το οπλο του ενα σουπερποζε beretta s2. Νομιζω δεν χρειαζονται συστασεις. Απιστευτο οπλο. Το 2014 μεσα στην κριση που μας γονατισε και με 2 παιδια να σπουδαζουν σε διαφορετικες πολεις αναγκαστηκα να το πουλησω. Περσι αγορασα ενα browning 325 sl αλλα .... η μερα με τη νυκτα. Απο τοτε ψαχνομαι. Δεν βαριεσαι ναμαστε καλα. Απο δικανακιας φανατικος εγινα διχασμενη προσωπικοτητα. Ελπιζω να με καταλαβαινετε. Τον εγγονο μου παντως αν ειμαι καλα θα τον μαθω να κυνηγα με δικανο.
 
Γι
Παιδια καλημερα σε ολους. Θα σας πω πραγματικα τι μου συμβαινει. Απο το 1981 που εχασα τον πατερα μου κυνηγουσα με το οπλο του ενα σουπερποζε beretta s2. Νομιζω δεν χρειαζονται συστασεις. Απιστευτο οπλο. Το 2014 μεσα στην κριση που μας γονατισε και με 2 παιδια να σπουδαζουν σε διαφορετικες πολεις αναγκαστηκα να το πουλησω. Περσι αγορασα ενα browning 325 sl αλλα .... η μερα με τη νυκτα. Απο τοτε ψαχνομαι. Δεν βαριεσαι ναμαστε καλα. Απο δικανακιας φανατικος εγινα διχασμενη προσωπικοτητα. Ελπιζω να με καταλαβαινετε. Τον εγγονο μου παντως αν ειμαι καλα θα τον μαθω να κυνηγα με δικανο.
Για μένα ότι καλύτερο,2 κάνες 2 τσοκ‼️*αν δεν έχεις "σόι" κανέναν κίλερ φεησμπουκακια‼️
 
Εγω εχω φαει πολλες φορες αερια και φυλιδια ακαφτης και στο αριστερο ματι και ειμαι δεξιος με δεξι οπλο αντε βγαλε ακρη τωρα
Δεν υπαρχει τιποτα το παραξενο Τόλη....
Αν φυσάει κ αέρας όπου θέλει τα παει....
Ειδικά αν τυχουν φυσίγγια δεν κάνουν σωστη καυση της πυριτιδας...

Φαντάσου μια φορά μου έτυχε να ριχνω σε απογευματινο τσίχλας με το δικαννο nsi ns-20 fibre 28γρ και σε κάποιες βολές μου ηρθαν "τρίμματα" από την μάλλινη τάπα στα μάτια...
 
Δεν υπαρχει τιποτα το παραξενο Τόλη....
Αν φυσάει κ αέρας όπου θέλει τα παει....
Ειδικά αν τυχουν φυσίγγια δεν κάνουν σωστη καυση της πυριτιδας...

Φαντάσου μια φορά μου έτυχε να ριχνω σε απογευματινο τσίχλας με το δικαννο nsi ns-20 fibre 28γρ και σε κάποιες βολές μου ηρθαν "τρίμματα" από την μάλλινη τάπα στα μάτια...
Κ Εγώ εκείνη τη μέρα με αζ 20 κ 1100 ,τι φωτιές απ' το κλείστρο,τι μπαρουτια άσε‼️δεν την ξαναπήρα‼️17 ορτύκια χωρίς σκύλο‼️
 
Εσείς οι νέοι, Παντελης και Παναγιώτης (Piter) αφήστε τα ...σάπια περι αδυναμίας.
Εσυ Παντελή εχεις και χέρια και μέση γυμνασμένα απο την ...καθετή. Επικηρυγμένος απο τον βυθό Νοτίου Ευβοϊκού μαθαίνω.
Εσυ Παναγιώτη, εισαι ...ντούκι. Με ελαφρά προγράμματα γυμναστικής στο σπίτι ;;;
Και το οπλο των 3.450 απλώς το ...κατάφερνες;
Και την δικη μου 11-87 (3650) τότε πως την είχες για πούπουλο;;;
Σε ποιόν τα πουλάτε βρε αυτά;;;;
 
Η δική μου η γνωμη είναι να βγαλει ο Γιώργος άδεια αγορας, να παει σε ενα μεγαλο οπλοπωλειο στην Αθηνα, να δει τι υπαρχει, να τα επωμισει, μετα να παει μονος του να πιει εναν καφε εκει παραδιπλα, να το σκεφτεί και στο καπακι να παει να το παρει.
Η πολυ σκεψη το ενα εχει αυτο, το αλλο εκεινο, μονο συγχυση θα φερει.
Αεριων, αδρανειας δεν εχει σημασια. Αν το νιωθει καλα πανω του και το γουσταρει, ολα θα ειναι οκ.
Εγω ετσι κανω. Ρωταω παιρνω γνωμες και μετα παιρνω οτι με παιρνει οικονομικα και μου αρεσει.
Μου βγηκε καλο? Ολα γκουντ. Βγηκε μαλακια? Παμε για αλλα.
Οπλο παιρνουμε, οχι σπιτι, ουτε γυναικα. Σιγα τ' αυγα.
Ασε και το αισθημα που θα νιωθει μετα με το καινουργιο παιχνιδι, που ειναι απεριγραπτο.
να δεις εγώ πόσους καφέδες πείρα .yel.
 
δισκάνδαλο δίκαννο = έχεις 2 όπλα σε ένα
Εγω παιδες ειχα κυνηγησει και μικρος με πλαγιοκαννο....αλλα φετος στα τσιχλονια με το baikal nk43 καταλαβα την χρηστικοτητα των 2 τσοκ και την ευκολια του....θα συνεχισουμε και φετος στις τσιχλες μαζι....
 
Εγω παιδες ειχα κυνηγησει και μικρος με πλαγιοκαννο....αλλα φετος στα τσιχλονια με το baikal nk43 καταλαβα την χρηστικοτητα των 2 τσοκ και την ευκολια του....θα συνεχισουμε και φετος στις τσιχλες μαζι....
Έτσι!!!!!!
 
Εσείς οι νέοι, Παντελης και Παναγιώτης (Piter) αφήστε τα ...σάπια περι αδυναμίας.
Εσυ Παντελή εχεις και χέρια και μέση γυμνασμένα απο την ...καθετή. Επικηρυγμένος απο τον βυθό Νοτίου Ευβοϊκού μαθαίνω.
Εσυ Παναγιώτη, εισαι ...ντούκι. Με ελαφρά προγράμματα γυμναστικής στο σπίτι ;;;
Και το οπλο των 3.450 απλώς το ...κατάφερνες;
Και την δικη μου 11-87 (3650) τότε πως την είχες για πούπουλο;;;
Σε ποιόν τα πουλάτε βρε αυτά;;;;
Εγώ λέω Σπύρο να κάνουμε εμείς οι +/- σίξτυ ένα γκρουπ μόνοι μας, δόξα τω Θεώ είμαστε μπόλικοι εδώ μέσα, γιατί μας διαβάζουν οι πιτσιρικάδες και ξεκαρδίζονται...:p
 
Εγώ λέω Σπύρο να κάνουμε εμείς οι +/- σίξτυ ένα γκρουπ μόνοι μας, δόξα τω Θεώ είμαστε μπόλικοι εδώ μέσα, γιατί μας διαβάζουν οι πιτσιρικάδες και ξεκαρδίζονται...:p
Σιξτυ είπες, Σεξυ :p το εκλαμβάνω.
Βεβαίως να το κάνουμε αλλά δε γλυτώνουμε από τους πιτσιρικάδες (αλλά μπακαλόγατος)
Ας το κάνουμε βάζοντας και ....μικρούς μέσα. Ας πούμε απο 50 !!! και πάνω.
Θα το ζητήσω απο το ...μαγαζί.

Είσαι μικρός (άνω των 50) ή ενήλικας (ανω των 60)??? Μπορείς να γράφεις.
Είσαι ...βρέφος, τοτε ...τουμπέκα.
Διάβαζε να μαθαίνεις.
Αντε κάνε και κάνα like και μέχρι εκεί!!!
Παιδιά !!! (οι άνω των 50) τι λέτε???
 
Εσείς οι νέοι, Παντελης και Παναγιώτης (Piter) αφήστε τα ...σάπια περι αδυναμίας.
Εσυ Παντελή εχεις και χέρια και μέση γυμνασμένα απο την ...καθετή. Επικηρυγμένος απο τον βυθό Νοτίου Ευβοϊκού μαθαίνω.
Εσυ Παναγιώτη, εισαι ...ντούκι. Με ελαφρά προγράμματα γυμναστικής στο σπίτι ;;;
Και το οπλο των 3.450 απλώς το ...κατάφερνες;
Και την δικη μου 11-87 (3650) τότε πως την είχες για πούπουλο;;;
Σε ποιόν τα πουλάτε βρε αυτά;;;;
Ξερεις οτι ειμαι πρωτιστως ταπεινος και απλος ανθρωπος φιλε μου και αγκαλιαζω τους συνανθρώπους με καλοσυνη και κατανοηση.Επομενως τα προσωπικα προσοντα ο καθενας απο μας δεν πρεπει να τα επιδεικνύει αλλα εχοντας φιλους σαν και σενα θα με ξαναπαντρεψεις οπως το πας!!!!!!!!!!!
 
Back
Top